Przeszłość dziewczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Przeszłość dziewczyny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Przeszłość dziewczyny

Jestem z moją dziewczyną 5 miesięcy. Rocznikowo ja mam 18 lat a ona 15.
Wczoraj opowiedziała mi coś okropnego z przeszłosci. Nie wiem czemu doszło do tego, ze sobie o tym przypomniała. Do rzeczy; Kiedy miała 13/14 lat miała takiego chłopaka, który ją wykorzystywał (kilka razy zrobiła mu dobrze) , mówi ze była glupia i on jej mowil ze ją kocha i nie chciała go stracić. Widze, ze żaluje tego co zrobiła i przynajmiej nie uprawiali sexu. Jak to przeczytałem to sie  strasznie podenerwowałem i mi zaczęło serce szybko walić. Zawsze widziałem w niej fajną, ladną dziewczyne a teraz mózg mi podpowiada że to puszczalska i łatwa. To mi nie daje spokoju. Musiałem sie wygadac na forum. Dziękuje za wysłuchanie mnie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przeszłość dziewczyny

dorośniesz to zobaczysz że to bez znaczenia...

3

Odp: Przeszłość dziewczyny

Tómek, jakbyśmy byli starsi to bym sie tak tym nie przejmował. Ale to robiła mając 13/14 - to jest pedofilia i powinna spotkać kara dla tego gościa..

4

Odp: Przeszłość dziewczyny

spora częśc mojego rocznika traciła prawictwo i dziewictwo w pierwszych klasach Gimnazjum...

zresztą teraz ona nie jest dużo starsza...

5

Odp: Przeszłość dziewczyny

A ja myślałem, ze tylko u mniejszości ludzi tak jest. Ale nikt jej nie przebił błony dziewiczej xd . Dzięki Tómek, juz mi lepiej ; )

6 Ostatnio edytowany przez anonimowa800 (2016-01-26 20:26:10)

Odp: Przeszłość dziewczyny

Mam siostre, ktora jest w tym wieku. Nie wyobrazam sobie ze moglaby zrobic juz teraz cos takiego... 13 lat to zbyt wczesnie... W tym czasie powinna zaczac dopiero ogladac sie za chlopakami a nie robic im dobrze ;/ Ale masz racje Kris17 za pare lat to nie bedzie mialo znaczenia smile za to teraz mozesz liczyc na same przyjemnosci bo masz juz doswiadczana partnerke tongue

7

Odp: Przeszłość dziewczyny
Kriss17 napisał/a:

Tómek, jakbyśmy byli starsi to bym sie tak tym nie przejmował. Ale to robiła mając 13/14 - to jest pedofilia i powinna spotkać kara dla tego gościa..

Pedofilia to by była, jakby jej facet był dorosły. Jak miał 13-15 lat, to byli po prostu dwójką dzieciaków, które zaczęły bawić się w seks. Wcześnie, ale to nie powód do paniki ani świętego oburzenia.

13/14latka może zrobić sporo rzeczy, na które nie ma ochoty, bo boi się stracić chłopaka. Jeśli żałuje, chce od tej pory mieć inne podejście do seksu, to dobrze - wspieraj ją w tym. Skoro tobie się do rozporka nie dobiera, to znaczy, że były nie zepsuł jej ostatecznie tym wykorzystywaniem wink

Chyba, że tak naprawdę to ci przeszkadza? Że jak była 13/14 dzieciakiem, to coś tam zrobiła, a z tobą nie chce.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Przeszłość dziewczyny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024