Pytania na wieczór panieński:) Liczę na Was dziewczyny:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Pytania na wieczór panieński:) Liczę na Was dziewczyny:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Pytania na wieczór panieński:) Liczę na Was dziewczyny:)

Hej dziewczyny:)
Niedługo moja siostra wychodzi za mąż, a ja będę świadkiem. Organizuję jej wieczór panieński: impreza w domku nad jeziorem w stylu hawajskim:) Znalazłam bardzo dużo fajnych dekoracji, będą kolorowe drinki, zrobiłam już listę piosenek, wiem co dostanie od nas w prezencie. Mam tylko problem z zabawami na ten szczególny wieczór. Na pewno chciałabym zrobić jej test na znajomość przyszłego męża i pytania skierowane do niej;) I tu ogromna prośba do Was! Pomóżcie mi stworzyć listę fajnych pytań zarówno tych, dotyczących narzeczonego i tych, które będziemy jej zadawać:) Będę Wam wdzięczna za pomoc:) A może macie jeszcze jakieś pomysły na zabawy? Wiem, że tego jest dużo w internecie, ale wolałam założyć taki wątek tutaj:)
Bardzo liczę na Waszą kreatywność:)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pytania na wieczór panieński:) Liczę na Was dziewczyny:)

1.Zabawa w poznanie się - QUIZ
Zabawa ta przeznaczona jest na wieczór panieński. Pozwala na dowiedzenie się czegoś więcej o narzeczonych. Kilka dni przed wieczorem panieńskim jedna z osób, np. organizatorka wieczoru wysyła do narzeczonego serię pytań z prośbą o odpowiedzi i o dyskrecję.
Pytania dla narzeczonej można wydrukować, pociąć na paski i wrzucić do worka, z którego później narzeczona będzie losowała pytania. Można też włożyć każde pytanie do balona. Wówczas losowanie następuje po przebiciu losowego balona. Następnie przyszła panna młoda odpowiada na pytanie, a reszta towarzystwa weryfikuje odpowiedź z odpowiedzią narzeczonego.
Przykładowe pytania dla narzeczonego:

1.Jaka była najbardziej szalona sytuacja w Twoim życiu?
2.Co najbardziej kochasz w swojej narzeczonej?
3. Do jakiej muzyki porównałbyś swoją narzeczoną?
4. Jakie kwiaty Twoja narzeczona lubi najbardziej?
5. Co przyrządziłbyś swojej przyszłej żonie na romantyczną kolację aby wzbudzić jej namiętność?
6. Jaki kolor bielizny najbardziej lubisz?
7. Kim chciałeś być jak byłeś mały?
8. Co zrobiłbyś, gdybyś zobaczył swoją narzeczoną w kawiarni z byłym chłopakiem?
9. Jakie prezenty Twoja narzeczona najbardziej lubi dostawać?
10. Kogo Twoja narzeczona wybrała sobie jako patronkę z bierzmowania i dlaczego?
11. Jak ubrałbyś swoją przyszłą żonę na noc poślubną?
12. Usta Twej ukochanej smakują jak?
13. Twoim największym (w tej chwili) marzeniem jest?
14. Jaki kolor lubisz najbardziej i dlaczego?
15. Jaki jest Twój ulubiony film?
16. Najlepsza niespodzianka od Twojej narzeczonej to?
17. Twoja żona wraca smutna i przybita do domu po bardzo złym dniu, wyładowuje się na wszystkich domownikach. Co robisz aby rozładować sytuację i poprawić jej humor?
18. Jaka jest Twoja ulubiona aktorka?
19. Ile dzieci chciałbyś mieć?
20. Jakiego koloru Twoja narzeczona ma oczy?
21. Jaka jest Twoja ulubiona piosenkarka?
22. Jak nazwałbyś swoją córeczkę a jak chłopca?
23. Jak myślisz co Twoja ukochana najbardziej ceni w Tobie?
24. Jak wyobrażasz sobie swoją podróż poślubną?
25. Sytuacja którą chciałbyś na zawsze mieć w swojej pamięci to ??
26. Co poprawia Tobie humor, gdy masz doła?
27. Jakich potraw nie zjadłbyś nigdy w życiu?
28. Opisz wasz pierwszy pocałunek
29. Jakiego rozmiaru Twoja narzeczona nosi stanik, buty, bluzkę?
30. Jaki najgłupszy żart opowiedziała tobie Twoja narzeczona (lub który zapamiętałeś najbardziej)?
31. Kto zabije karpia na święta?
32. Kto będzie wasze dzieci uczył śpiewać, a kto grać?
33. Kto z Was jest bardziej kłótliwy?
34. Kto pierwszy wyciąga rękę na zgodę?
35. Jakimi przymiotnikami opisałbyś to, co czujesz, będąc ze swą ukochaną?
36. Jakie stroje chciałbyś żeby Twoja przyszła żona nosiła?
37. Kto z was będzie zmywał naczynia, a kto robił posiłki?
38. Jak myślisz do jakiego zwierzątka porównałaby Cię Twoja ukochana?
39. Jak w dniu ślubu będziesz starał się podnieść swoją narzeczoną na duchu (poprawić jej humor)?
40. Kto będzie obrabiał ryby na obiad?
41. Co zrobi Twoja przyszła żona, kiedy będziesz miał bezsenną noc, żeby pomóc Ci zasnąć?
42. Kto z was wypuści psa na dwór w środku nocy?
43. Jaką piosenkę Twoja ukochana zadedykowałaby Ci na karaoke?
44. Ile razy po ślubie będziesz mówił swojej żonie, że ją kochasz?

2. Egzamin na Dobrą Żonę

Zdolności kulinarne

Należy przygotować karteczki, na których znajdują się składniki jakie należy wykorzystać do przygotowania trzech różnych dań/potraw/deserów - mogą to być np. naleśniki, pierogi i tort. Każdy ze składników niezbędnych do przygotowania poszczególnych potraw umieszczamy na osobnej karteczce. Na kilku dodatkowych karteczkach umieszczamy składniki nadmiarowe, które nie są potrzebne do wykonania żadnej z potraw. Przyszła Panna Młoda otrzymuje zestawy - w pierwszym znajdują się nazwy trzech potraw, które ma przygotować dla swojego Męża, w drugim - składniki potrzebne do przygotowania tych potraw oraz składniki dodatkowe. Po zakończeniu zadania weryfikujemy, czy z wybranych składników uda sporządzić się zadane potrawy.

Zdolności krawieckie

Przygotowujemy kawałek materiał, igłę, nitkę i guzik i sprawdzamy jak długo kandydatce na żonę zajmie przyszycie guzika i czy nie pokaleczy przy tym swoich paluszków smile. Przygotowujemy dziurawą skarpetę, igłę i nitkę i sprawdzamy czy kandydatka na żonę potrafi sobie poradzić z problemem.

Zdolności manualne

Do wykonania zadania potrzebny jest krawat - rozwiązany. Zadanie sprawdza czy przyszła żona będzie potrafiła zawiązać swojemu mężowi krawat.

Zabawy z bananem

nałóż prezerwatywę na banana nie używając do pomocy rąk
banana zawieszamy na sznurku, stajemy przed przyszłą Panną Młodą na krześle, tak by banan znalazł się mniej więcej na wysokości jej ust - celem zabawy jest zjedzenie banana bez użycia rąk do pomocy

Obieranie
Należy przygotować nóż ( najlepiej żeby nie był mocno ostry) i ziemniaka lub ogórka oraz apaszkę. Zadaniem Panny młodej jest obranie warzywa jak najszybciej z zawiązanymi oczami. Jeśli obawiacie się że panna młoda może się skaleczyć - można zmienić formę zabawy. Dając pannie młodej np 1 minutę na obranie jak największej ilości ziemniaków itd. Lub też kazać obrać ziemniaka, tak by skórka została w całości

Dzieci
należy pożyczyć od kogoś lalkę, ubranka, pieluchę oraz przygotować musztardę. Zadaniem przyszłej żony jest prawidłowe przewinięcie bobaska, w określonym czasie. Ten test można też utrudnić Pannie młodej, karząc jej w tym samym czasie rozmawiać z kimś przez telefon ( tutaj najlepiej wciągnąć w tą zabawę osobę z którą Panna młoda będzie rozmawiała) -tak by ta osoba zadawała maksymalnie trudne pytania. Może to być na przykład jej narzeczony, któremu będzie musiała wytłumaczyć jak zrobić gołąbki czy bigos

3. małe prezenty
Przygotowujemy przyszłej Pannie Młodej 4 drobiazgi z karteczkami. Na karteczkach wypisujemy opis do przedmiotu:

1. ?chilli do dodania WASZEMU związkowi troszkie pikanterii.

2. ?młotek do rozbijania pilota od TV, jakby małżonek przeginał z oglądaniem.

3. ?liść abyś jak już musiała to tylko z takiego LIŚCIA DAWAĆ.

4. ?ZUPKA BŁYSKAWICZNA jakbyś była zmęczona? a przyszły mąż głodny.

Alfabet   dziewczyny dzielą się na grupy. każda grupa dostaje kartkę z wypisanym alfabetem i pytaniem, np. jaki pan młody powinien byc po slubie dla swojej zony, co p. m. powinien podarować swojej żonie, co młodzi powinni razem robić po ślubie.
grupy odpowiadają na pytania w jak najkrótszym czasie.

4. konkurs na rzeźbę penisa z ogórka,

5. List
Do zabawy potrzebna będzie butelka z korkiem oraz kartka papieru i coś do pisania. W tym liście przyszła Panna Młoda odpowie na kilka pytań, następnie list przekazujemy jej na pamiątkę do odczytania za parę dobrych lat. Oto przykładowe pytania:
?    Czego najbardziej będzie Tobie brakowało ze stanu panieńskiego?
?    Jak myślisz co najbardziej Cię zaskoczy w małżeństwie?
?    Na co najbardziej liczysz w małżeństwie.
?    Kto będzie Was częściej odwiedzał Twoja mama czy Teściowa?
?    Czy Twój mąż będzie z Tobą przy narodzinach Waszego dziecka?
?    Jak często będziecie uprawiać sex w małżeństwie w pierwszym roku ?, w kolejnych latach.
?    Ile będziecie mieli dzieci?
?    Czym zaskoczysz swojego męża w trakcie podróży poślubnej?

powietrze pachnie jak malinowa mamba  : )

3

Jeśli to jest zabaa w domku z dala od innych ludzi to karty zadań odpadają...w takim razie może jakiś tancerz?!
propozycje:
1.Pożegnanie z nazwiskiem

Jeżeli przyszła Pani młoda zmienia nazwisko wówczas można wykonać uroczyste pożegnanie się z nazwiskiem. Można to przeprowadzić następująco. Przygotowuje się tyle balonów napełnionych helem ile jest uczestniczek, na balony piszemy nazwisko panieńskie przyszłej młodej.Każda z dziewczyn po kolei bierzę balon oraz zaciąga się gazem z balonu ? a potem mówi z wielkim żalem ubolewa nad stratą nazwiska przyszłej młodej. Natomiast młoda po zaciągnięciu się helem ma wyrazić zadowolenie z przyszłego nazwiska
2.Rozpoznaj swojego przyszłego Męża

To zadanie jest idealne na Wieczory Panieńskie spędzane w domu, gdzie mamy dostęp do komputera. Jedna z osób organizujących wieczór panieński powinna skontaktować się z przyszłym Panem Młody i (za jego zgodą) zrobić mu parę nietypowych fotek np. zdjęcie pępka, ucha, oka, nosa, kciuka, dużego palca u nogi itp. Analogiczne zdjęcia wykonujemy kilku innym osobom. W trakcie Wieczoru Panieńskiego przyszła Młoda powinna odgadnąć, na których fotografiach znajduje się jej przyszły Współmałżonek.

Laura 04.01.2017 godz 19:15
Reklama

4

Dziewczyny ogromnie Wam dziękuję:)

5

dziewczyny tylko tam nie szaleć za bardzo na tych wieczorkach tongue

Jestem jaka jestem
Reklama

6

No nie wiem, nie wiem tongue Pierwszy raz organizuję taką imprezę i chcę, żeby moja siostra to na długo zapamiętała big_smile

7

bardzo przydadzą mi się te informacje, bo tak jak autorka wątku będę za miesiąc świadkową i też nie miałam zielonego pojęcia co wymyslić wink jesteście kobietki wielkie! smile

8

Lool2 Twój wielki dzień (rola nieocenionego świadka wink ) jest wcześniej, więc potem możesz zdać relacje jak było big_smile No i oczywiście wrażenia po panieńskim szaleństwie big_smile

9

na pewno się odezwę!:)

10

Super big_smile Powodzenia życzę i niezapomnianej imprezy big_smile

11

Nie dziękuję i wzajemnie oczywiście! smile
A mam pytanko co do tego helu.. Czy to nie jest szkodliwe dla zdrowia? Widziałam konkursy weselne z udziałem tego gazu, ale wczoraj mój facet namącił mi w głowie, ze to może być jakaś mieszanka różnych gazów (Bóg wie jakich) i żebyśmy tego wieczora w szpitalu nie wylądowały... Co o tym sądzicie? i Gdzie mogę go dostać? szukałam w internecie, ale znalazłam tylko jakiś mały i do balonów nie większych niż 19 cali..(?) Nigdy nie słyszałam, żeby balony miały rozmiary..

12

Nigdy tego nie próbowałam, ale nie słyszałam, żeby komuś się coś stało. To nie będą duże dawki, więc chyba nie ma obaw wink Gdzie można dostać? Hmmm...dobre pytanie. Nie zastanawiałam się nad tym, a co do balonów to też pierwsze słyszę, że mają rozmiary wink

13

Kobietki a może znane są Wam gry na panieński wieczór? Dostępne są w sklepach erotycznych i oczywiście w internecie. Chciałabym poznać kilka takich zadań, które tam można znaleźć. Wie któraś coś na ten temat? smile

14

Fajny wątek, też skorzystam z propozycji, bo niedługo będę również organizować wieczór panieński smile

15

Iwona132 a masz już jakieś pomysły, konkursy, zadania specjalne? Pomysł na prezent?
Ja właśnie znalazłam i dla Niego i dla Niej fajne gadżety: on dostanie (przypuszczalnie) wielką maskotkę płci żeńskiej (piersi i dolne partie) a Ona peniska- mega duża maskotka lub kapcie z peniskiem do kolan. to tak dla śmiechu, każde będzie miało swoją przytulankę. do tego myślę dla Niej dokupić wibrator lub dmuchanego faceta.
Może jakąs grę erotyczną? Fajna sprawa, chociaż nie próbowałam...

16

Ja wymyśliłam coś moim zdaniem bardzo ciekawego- może posłuży wam jako pomoc w uruchomieniu wyobraźni smile
Moja siostra jest raczej nieśmiała - tak jak ja- i raczej nie cieszyła by się z gołego faceta czy tortu w kształcie penisa.
Mam do dyspozycji domek przy lesie na odludziu po babci. Kupiłam na allegro kociołek za 15o złotych  ze statywem.
Można w nim przyrządzić bardzo tanie i super fajne dania- po prostu co mamy to wrzucamy i dusimy nad ogniem smile
ciepłe danie z głowy smile
jak zobaczyłam kociołek w akcji to skojarzyłam wieczór czarownic z salem big_smile
odprawianie czarów, zaklęć, wielkie pajęczyny jako ozdoby.
na stronie spryciarze.pl znalazłam jak zrobić tani strój czarownicy- poszłam na odzież używaną i kupiłam długie czarne swetry po 1 zł za szt i zrobiłam stroje.
będziemy tańczyć wokół ogniska. smile
Podpowiedzcie mi- jakie macie pomysły na czary??
to mam nie dopracowane smile

17

W tamtym roku byłam na wieczorze panieńskim i z początku miała być to zwykła imprezka.. Ale jak się okazało koleżanki młodej przyniosły seksi strój itp. a ja ze znajomą ułożyłam pytania dot. jej przyszłego męża - oczywiście wcześniej zadałyśmy pytania młodemu smile Było śmiesznie smile ach wszystkie miałyśmy różowe gwizdki i peruki big_smile gdybyście widzieli miny osób, będących w lokalu do którego później się udałyśmy big_smile

Nie potykają się tylko Ci, co pełzają.

18

Organizuje Wieczory Panieńskie. Odpowiadam na wszystkie maile, pytajcie się o zdjęcia ! Zapraszam smile

19 Ostatnio edytowany przez grzywka82 (2011-07-03 18:03:05)

Organizuje Wieczory Panieńskie. Odpowiadam na wszystkie maile, pytajcie się o zdjęcia ! Zapraszam smile grzywa79@o2.pl

20

Zdjęcia? Ja raczej nie będę chciała zdjęć z wieczoru panieńskiego smile

21 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-12-11 10:09:06)

ja właśnie jestem na etapie organizowania wieczoru panieńskiego dla mojej przyjaciółki smile

póki co zastanawiamy się jeszcze nad przebiegiem. raczej będzie w domu, bo ona nie przepada za klubami / imprezami, a żaden inny pomysł nie wpadł nam do głowy.

na pewno będzie tort z masą lukrową z napisem "pożegnanie z panieństwem" i jakimiś dekoracjami wink zabawy konkursowe też jeszcze ustalamy (ta z balonami z helem jest extra! na pewno wykorzystam:)) oprócz tego na pewno lista pytań, lista zadań na noc poślubną. to byśmy chciały połączyć z prezentami, wymyśliłyśmy grę "sekrety nocy" LINK USUNIĘTY, świece do masażu, np. takie: LINK USUNIĘTY, no i jakieś fajne przebranie dla niej - tu jeszcze nie mamy sprecyzowanego pomysłu, ale mnie się najbardziej podoba "mundurek" policjantki: LINK USUNIĘTY.

22

Ja na imprezę pojechałam w czarnej mini, na miejscu dostałam prezenty, które musiałam założyć, tzn. czerwone pończochy, bluzka z napisem "królowa jest tylko jedna", welon, czerwone rogi, różowa muszka, taką zapaskę tzn. fartuszek od pasa do połowy uda z napisem "sprzątanie czy ruc**nie". Świetnie było smile

23 Ostatnio edytowany przez optymistik (2012-01-17 10:23:30)

Fajne są specjalne karty do gry na wieczorze panieńskim zawierające rózne pytania i gry - można je wzbogacić o wlasne tez przecież smile Tutaj jest coś takiego: http://congee.pl/product-pol-4245-Karty-dla-Panny-Mlodej-1-kpl-.html
PS. na wieczór panieński fajny efekt dają fontanny tortowe, generalnie często jest pozytywnym akcentem na różnych imprezach, urodzinach czy weselach, goście są pozytywnie zaskoczeni smile Też tam można znaleźć

24

my gralismy w Ladies Nights, coś pięknego.
Dodatkowo gra była super trafionym prezentem na pamiątkę z naszego wieczoru.
Jak ktos ma tę gre to wie, o czym piszę.

25

Można też skorzystać z zabaw z lat dziecięcych, gdy lało się wosk,przebijało tekturowe serce z wróżbami...;) Przede wszystkim polecam Żubrówkę Białą, która jest świetną towarzyszką babskich spotkań.

26

Dziewczyny. Jest fajna strona o nazwie henplay com na której są gotowe gry, quizy i zabawy. Można je dostosować do konkretnej imprezy i bawić się online.

27

Ja miałam tancerza erotycznego i to była najlepsza niespodzianka. Przystojny świetnie tańczył strój policjanta i niedrogo (podobno). Jeżeli będziesz chciała mam do niego tylko numer telefonu 508 264 090 wink) buziaki

28 Ostatnio edytowany przez kobietka99 (2016-10-28 07:15:53)

la.rosa.negra napisał/a:

Hej dziewczyny:)
Niedługo moja siostra wychodzi za mąż, a ja będę świadkiem. Organizuję jej wieczór panieński: impreza w domku nad jeziorem w stylu hawajskim:) Znalazłam bardzo dużo fajnych dekoracji, będą kolorowe drinki, zrobiłam już listę piosenek, wiem co dostanie od nas w prezencie. Mam tylko problem z zabawami na ten szczególny wieczór. Na pewno chciałabym zrobić jej test na znajomość przyszłego męża i pytania skierowane do niej;) I tu ogromna prośba do Was! Pomóżcie mi stworzyć listę fajnych pytań zarówno tych, dotyczących narzeczonego i tych, które będziemy jej zadawać:) Będę Wam wdzięczna za pomoc:) A może macie jeszcze jakieś pomysły na zabawy? Wiem, że tego jest dużo w internecie, ale wolałam założyć taki wątek tutaj:)
Bardzo liczę na Waszą kreatywność:)

Super z tym stylem hawajskim nad wodą! Fajnie jakbyście miały takie zwiewne spódnice, kwiaty we włosach i naszyjniki hawajskie. Widzialam takie na smart-deco.pl Możesz jako atrakcje załatwić fotografa nad jezioro żeby zrobił wam sesję w takich strojach, bedzie fajna pamiatka. Zalezy ile chcesz kasy przeznaczyc, ale fajnie tez do tego np panią od makijaży. no i drinki z palemką, jedzonko, muzyka wink

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Pytania na wieczór panieński:) Liczę na Was dziewczyny:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016