Czy mi się wydaje? Co mam zrobić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Czy mi się wydaje? Co mam zrobić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy mi się wydaje? Co mam zrobić?

Witam
Mam problem z dziewczyną w której się zakochałem chyba. Ogólnie historia znajomości jest bardzo długa i pełna różnych akcji i wrażeń. Nie widzieliśmy się jakieś 4 - 5 miesięcy. Przed tą przerwą mieliśmy różne sytuację, które dla mnie był dwuznaczne np. czasami gdy zostawaliśmy sami podczas jakiejś imprezy czy coś potrafiła się do mnie sama zacząć przytulać, głaskać mnie itp. lub gdy rzuciła chłopaka z którym miała problemy chwaliła mi się tym , że z nim nie ma już kontaktu itp. i potem przytulała się do mnie itp.  Oczywiście do tego dochodziły telefony w każdej możlowej okazji z czasami kompletnymi głupotami, żeby zadzwonić i pogadać o czym innym. Nie wiem w sumie czemu nie próbowałem tego sprawdzić, posunąć się dalej, może nie miałem odwagi lub byłem głupi. Potem mieliśmy przerwę w kontakcie około 5 miesięcy, nie odzywałęm się do niej przez ten czas, chciałem zabić te uczucie, bo miałem wrażenie, że to po prostu nie dla mnie. Ona za to do mnie pisała co jakiś czas i mi wypominała, że się do niej nie odzywam, opowiadaliśmy o u nas nawzajem. Gdy tylko się zobaczyliśmy ponownie poczułem to samo co wcześniej tylko z 10x mocniej. I znów się zaczęło w sumie, telefony z głupimi powodami, żeby pogadać, jakiś czas temu zadzwoniła pod jakimś głupim pretekstem i gadaliśmy w ogóle na inne tematy przez 30 min, gdy tylko mnie widzi od razu uśmiech na twarzy, bardzo często przyłapuje ją na tym, że się na mnie po prostu patrzy, niby ukratkiem, ale ja to widzę. Czasami są też sytuacje, typu, kończymy zajęcia, ubieramy się itp. widzę, że ona ubierze się szybciej niż ja i np. stoi i niby przegląda telefon lub coś tam robi i obserwuje ukratkiem, gdy ja zacznę wychodzić i idzie tą sama drogą i zagaduje do mnie. Takich sytuacji jest mnóstwo. Do tego okłamała mnie, że nie ma chłopaka, a na prawdę ma. Często piszemy, próbowałem  się z nią jakoś umówić na coś sam na sam, ale ciągle się wykręca. Sam nie wiem co myśleć i co robić. Może to przez to, że ma chłopaka i to ją hamuje? Myślałem, żeby dalej z nia flirtować, pisać do niej itp. aż w końcu nie wytrzyma tego i się przełamie. Chyba, że się mylę, bo jestem zakochany i widzę to co chcę widzieć?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mi się wydaje? Co mam zrobić?

Ja proponuje Ci szczerą rozmowę z nią o tym co  do niej czujesz. Po co utrudniać sobie życie? Działaj od razu jeśli coś do niej czujesz !

3

Odp: Czy mi się wydaje? Co mam zrobić?

zapytaj jeszcze raz czy chcialaby  z Tobą wyjść gdzieś. jeśli znowu powie nie, odpuść ją sobie. jest jakaś niezdeydowana może. Ma chlopaka, a nie wiadomo czego oczekuje od ciebie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Czy mi się wydaje? Co mam zrobić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024