Czy warto jeszcze zostać lektorem angielskiego? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Czy warto jeszcze zostać lektorem angielskiego?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Czy warto jeszcze zostać lektorem angielskiego?

Mam odpowiednie wykształcenie (nauczycielskie) i poziom języka (C2), jednak 2-3 lata temu, gdy kończyłam studia rynek wyglądał słabo i wolałam zmienić branżę.
Na rozmowach w szkołach językowych już nawet nie były proponowane umowy zlecenie tylko "Czy chce Pani założyć własną działalność? oferujemy 30zł brutto i 2 godz w tygodniu". Wiadomo że najlepszę opcja byłby etat w szkole (nie mówię tu o beznadziejnej umowie "na zastępstwo" tylko umowa o pracę na czas nieokreślony) ale o to chyba wciąż bardzo bardzo trudno??
Czy ktoś się orientuje jak jest teraz z zarobkami (szkoły językowe/korepetycje/tłumaczenia itd)?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy warto jeszcze zostać lektorem angielskiego?

Nie orientuję się dokładnie w pytaniach jakie zadałaś, ale wydaje mi się, że rzeczywiście teraz ciężko jest znaleźć super pracę po szkole językowej (angielski). Fala na ten kierunek była kilka lat temu i obecnie znam z 20 osób, które skończyły filologię angielską. Obecnie żeby się wybić z językiem trzeba znać inny, dodatkowy, angielski stał się normą... niestety wink

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Czy warto jeszcze zostać lektorem angielskiego?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024