Psycholog - terapeuta Lublin - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Psycholog - terapeuta Lublin

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Psycholog - terapeuta Lublin

Mam pytanie, czy ktoś zna może dobrego psychologa, psychoterapeutę w Lublinie, do którego mogłabym się w miarę szybko dostać, na NFZ. Wiem, że potrzebuję terapii, pomocy, bo sama ze sobą nie daję rady. Nachrzaniłam sobie w życiu strasznie, rozwód, zdrada, toksyczny facet. Jest źle. I czuję, że sama nie dam rady.
Z góry dziękuję za wszelkie informację.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-22 11:45:47)

Odp: Psycholog - terapeuta Lublin

Mam depresje już od kilku miesięcy. Córka każe mi iść do jakiegoś psychologa czy psychoterapeuty. Szukam prywatnie, patrzyłam tutaj tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora ale nie wiem komu można ufać i kto mi pomoże ;(

Pomocy!! sad

3 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-08-13 10:50:11)

Odp: Psycholog - terapeuta Lublin

Jeżeli potrzebujecie bardzo dobrego psychiatry, psychologa możecie skorzystać z video konsultacji na platformie nieregulaminowy link - wystarczy wpisać adres w wyszukiwarkę i wyskoczą kalendarze specjalistów. Recepta może być przesłana pocztą lub elektronicznie, zwolnienie L4 również elektroniczne.
Doświadczeni specjaliści z Warszawy.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Psycholog - terapeuta Lublin

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024