Jak odroznic bóle porodowe? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Jak odroznic bóle porodowe?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Jak odroznic bóle porodowe?

Tak jak w temacie. Wiem ze w sieci jest mnóstwo tego typu tematow , ale ja mam taki problem , że mam niewiarygodnie niski próg bólu. Własciwie przez cala ciąze odczuwam ból w okolicy lędźwiowej , podbrzuszu , biodrach , pod żebrami .Dosc czesto nie spie po nocach . staram sie tak nie brać tabletek przeciwbólowych ale czasami nie daje rady . i wlasnie problem jest w tym , że skoro czuje caly czas czuje ból to jak odroznic go od tego porodowego ??boje sie ze porod bedzie wczesniej bo od tygodnia sie czuje gorzej niż zwykle poza tym  lekarz stwierdzil ze skraca mi sie juz szyjka a dziecko jest wyjatkowo nisko, a skonczylam 33 tydzien dopiero.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak odroznic bóle porodowe?

Hehe... ja nie zauwazylam, ze rodze big_smile wszelkie bole wstepne byly u mnie tak nieznaczne, ze je ... przespalam. Nie zauwazylam tez kiedy odeszly mi wody plodowe big_smile Dopiero w ktoryms momencie skurc byl tak silny, ze sie pode mna kolana ugiely i kleknelam na srodku pokoju. I wtedy juz wiedzialam, ze rodze.

Bol porodowy to skurcz - po prostu caly brzuch sie jakby sciska od srodka i po chwili mija, a potem po jakims czasie pojawia sie znowu. To nie jest jak bol krzyza czy nerek - to sa fale. Poza tym nie da sie tego pomylic - w pewnym momencie juz WIESZ ze rodzisz big_smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Jak odroznic bóle porodowe?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024