Czy to już? skurcze porodowe ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy to już? skurcze porodowe ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: Czy to już? skurcze porodowe ...

Witam!!Dziewczyny,mam pytanie.Chodzi o skurcze porodowe...Słyszałam,że skurcze w czasie porodu mają charakter tych podczas miesiączki tyle,że są o wiele mocniejsze ale podobne do tych okresowych.Rzeczywiście tak jest,można je porównać?Pozdrawiam!!

Witam! Kobietki to teraz mi powiedzcie jak mogą przebiegać skurcze.. Co ile czasu są pierwsze? ILe czasu mogą trwać? Kochaliśmy sie dzisiaj z mężem i czuję dziwne bóle w dole brzucha oraz bóle w dolnym odcinku kręgosłupa.. Nie są to mocne bóle i są bardzo krótkotrwałe.. Czy to moze byc pocztek.. Ciezko mi okreslic czy to moje malenstwo tak sie rusza czy to skurcz... jak to ma wygladac..
Bardzo chciałabym już urodzić..

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to już? skurcze porodowe ...

A z tym to różnie bywa...Każda kobieta "przeżywa" to w indywidualny sposób. Ja będąc w pierwszej ciąży poszłam do toalety czując się doskonale i tam dostałam tzw. filmowych skórczów....Nagle było "Boże ja rodze" i za 2 godziny urodził się mój syn.
W drugiej ciąży były pobolewania brzucha przez cały dzień...coraz częstsze...z coraz krótszymi przerwami....aż do porodu...
Ważne czy jestes już w terminie....Bo jesli nie to możesz mieć tzw. skórcze poczatkowe...Które pojawiają się jakis czas przed porodem...nawet do kilkunastu dni.

3

każda kobieta to inny poród, a tym samym inne dolegliwości
nawet jeśli to twoja pierwsza ciąża, to napewno będziesz wiedziała kiedy się wszystko zacznie
jeśli chodzi o te skurcze przewidujące, początkowe i inaczej nazywane, to nie wszystkie kobiety je maja- ja nie miałam

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie
Reklama

4

niki napisał/a:

jeśli chodzi o te skurcze przewidujące, początkowe i inaczej nazywane, to nie wszystkie kobiety je maja- ja nie miałam

to chyba było to bo odesłali mnie do domu

5

mam teraz slicznego synusia Mikołajka. Urodził sie 2 dni po napisaniu tego postu

Reklama

6

Doti29 napisał/a:

mam teraz slicznego synusia Mikołajka. Urodził sie 2 dni po napisaniu tego postu

Gratulacje młoda mamusiu!!!:D

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

7

Gratulacje Doti. Jak się czujesz Ty i maleństwo?

8

My sie czujemy dobrze . Mały rosinie. Nic złego sie nie dzieje

9

No to bardzo się cieszę i życzę, żeby maluszek zdrowo rósł smile

10

Doti29 napisał/a:

Przyłączam się do gratulacji smile To piękna chwila, więc życzę Ci abyś szybko doszła do siebie po porodzie mogąc się nią w pełni rozkoszowac oraz ,aby Twa pociecha rosła zdrowa i silna.

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy"

11

Ja również przyłączam się do gratulacji smile Niech maluszek rośnie zdrowo , a mama rozkwita ciesząc się macierzyństwem smile

12

Ja też składam Ci serdeczne gratulacje. Pozdrawiam i życzę samych przespanych nocy smile

"Nie ma przymusu religii. Prawość wyróżniła się od nieprawości. (K2:256)"

13

Ja również gratuluję,życzę dużo zdrówka dla obojga smile

14

Wielkie gratulacje smile

"Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki."
                                                                                                                     -Anthony de Mello

15

wielki gratulacje i najlepsze życzenia

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

16

smile

17

moje malenstwo jest takie sliczne

18

cieszymy się razem z Tobą Doti, ze masz ślicznego maluszka. Ja mam 3-tygodniową bratanicę i nie mogę się na nią napatrzeć, więc rozumiem Twój zachwyt nad synkiem. Oby zdrowo się chował smile

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy to już? skurcze porodowe ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016