bole brzucha po usunietej ciazy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » bole brzucha po usunietej ciazy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: bole brzucha po usunietej ciazy

czesc, moja przyjaciolka rok temuu miala usuniete dziecko, od jakiegos pol rok bardzo czesto ma bardzo duze napady bolu w macicy. Nie chce isc z tym do lekarza poniewaz sie boi, czy jest mozliwosc ze zostala ona nie wyczyszczona do konca? bole sa bardzo mocne ze dziewczyna nie moze sie ruszac krwawi oraz czuje jak by ja rozrywalo od srodka. Te bole wystepuja tez po kazdym spozyciu alkoholu... prosze o pomoc

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: bole brzucha po usunietej ciazy

Moja koleżanka po porodzie miała takie bóle i właśnie dobrze jej tam nie wyczyścili, musieli to poprawić... Podobno można nawet umrzeć. Ale ona szybko poszła do lekarza i radzę tej "Twojej koleżance" żeby poszła jak najszybciej. A jak się boi- to prywatnie. Prywatnie zapłacisz, ale na takiej prywatnej wizycie nie powinni zadawać Ci głębszych pytań co i jak i dlaczego....
Z ciekawości... To było łyżeczkowanie czy aborcja??

50 Cent ft. Jeremih - 5 senses

3

Karolcia_20 napisał/a:

To było łyżeczkowanie czy aborcja??

Aborcja- usunięcie ciąży,  Łyżeczkowanie, (inaczej skrobanka itd) to nie aborcja? wink

A do autorki postu, wydaje mi sie że piszesz o sobie a nie o koleżance no ale to już Twoja sprawa.
Nie rozumiem jak po usunięciu ciąży można się nie kontaktować z lekarzem? Nie sprawdzac czy wszystko jest ok? Najprawdopodobniej Nie została/ś dobrze wyczyszczona, nie wiem czy brała/ś prochy na poronienie czy była to skrobanka, ale na pewno coś jest nie tak. A jak to były prochy to skąd wiesz czy cały płód''wyleciał'', może została tam jeszcze rączka czy nóżka? I gnije jej cos tam w środku? Do LEKARZA!!!

PS; Wiem, mój post nie jest miły, ale szlak mnie trafia jak słysze takie rzeczy, to jak ktoś nie szanuje zdrowia itp

Reklama

4

Tylko, że chodziło mi o łyżeczkowanie gdy ciąża jest obumarła to jest normalny zabieg czy to była (u nas nie legalna) aborcja. (??)
O to mi chodziło.

5

I skrobanka to skrobanka a łyżeczkowanie to konieczny zabieg hmm
Pozdrawiam Plinka wink

Reklama

6

Lyzeczkuje sie macice nie tylko z powodu ciazy. Istnieje wiele innych powodow do takiego zabiegu, jednak dziewczyna napisala wyraznie w temacie.

Pedz do lekarza. Wcale nie musisz mowic co sie stalo. Po prostu boli i krwawisz. Czesto po samoistnym poronieniu, z ktorego nie zdajemy sobie nawet sprawy, bo wystepuje w okolicach miesiaczki pozostaje "cos " wewnatrz.
Powodzenia

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

7

koniecznie do lekarza bo im szybciej tym mniej inwazyjne leki trzeba będzie stosować

8

jak by była źle oczyszczona to po roku mogła by juz zejść ze świata bo zakażenie by się wdało...może jakieś zrosty, może inne problemy np z jajnikami, tez dziwi mnie że po takim zabiegu nie chodzi do lekarze,

Jeden przedszkolak mówi do drugiego:
- U mnie modlimy się przed każdym posiłkiem.
- U mnie nie. Moja mama bardzo dobrze gotuje.

9 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-09-08 17:54:02)

Treść usunięta z powodu naruszenia regulaminu forum.

Moderatorka Fumiko

10 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-09-08 17:54:27)

off-topic

Każdy człowiek rozumie miłość po swojemu, lecz wszyscy dalecy jesteśmy od prawdziwego jej rozumienia.

Jakub smile
Ur.24.01.2011, (3360g i 57cm) godz: 13:30 smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » bole brzucha po usunietej ciazy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016