Ciężki do opisania ból podczas stosunku. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ciężki do opisania ból podczas stosunku.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez kammiś (2014-11-12 20:26:33)

Temat: Ciężki do opisania ból podczas stosunku.

Cześć!
Piszę bo mam ostatnio taki problem - szukałam innych wątków, ale nie wiem do którego się podłączyć, bo ten ból jest... dziwny.
Ostatnio jak kocham się z facetem mam coś takiego, że czuję w tyle pochwy (jak już wchodzi głębiej) takie jakby pieczenie...nie jest to taki typowy ból tylko tak jakby, nie wiem, polał ktoś spirytusem rankę (głupie porównanie, ale z tym mi się kojarzy),  po wszystkim czasem boli mnie podbrzusze (tego to już w ogóle nie rozumiem), dość mocno.
Ból ten nie występuje kiedy kochamy się tak "na pół gwizdka" i bardzo spokojnie i powoli, ale to z kolei ani mnie, ani jemu, nie sprawia pełnej satysfakcji i jest frustrujące.
Co to może być? Miała ktoraś z Was coś takiego?
Z góry dziękuję za wszystkie porady! smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciężki do opisania ból podczas stosunku.

Być może masz nadżerkę lub ektopię szyjki macicy. Moja porada? Do ginekologa marsz wink Lekarz obejrzy i sprawdzi, co się tam dzieje.

3

Odp: Ciężki do opisania ból podczas stosunku.

byłam miesiąc temu, wszystko było w porządku....
czym oba schorzenia mogą być spowodowane?

4

Odp: Ciężki do opisania ból podczas stosunku.

Z tego, co tłumaczyła mi moja ginekolog, nadżerka/ektopia może być spowodowana mechanicznie, poprzez uszkodzenie nabłonka np. w wyniku stosowania tamponów czy jakichś zabiegów ginekologicznych. Ból podbrzusza też nie jest niczym dziwnym - jeśli masz uszkodzoną tkankę wewnątrz szyjki macicy, ma prawo boleć. Od jak dawna odczuwasz ten dyskomfort? Może warto przejść się ponownie do gina, najlepiej do innego (sama mam niefajne doświadczenia z kilkoma różnymi ginekologami, z których każdy widział i mówił co innego).

5

Odp: Ciężki do opisania ból podczas stosunku.

Jakoś od tygodnia...
nie używam tamponów (bardziej mnie od nich boli brzuch), nie miałam zabiegów, nic sobie tam "nie wkładałam", mówiąc wprost.

6

Odp: Ciężki do opisania ból podczas stosunku.

kammiś, nie mam magicznej kuli wink ani wykształcenia medycznego. Myślę, że jedyną rozsądną rzeczą jaką możesz zrobić jest odwiedzenie lekarza. Jeśli byłaś miesiąc temu, a te dolegliwości masz od tygodnia, to widocznie coś się zmieniło w tak zwanym międzyczasie.

7

Odp: Ciężki do opisania ból podczas stosunku.

kammiś,

przyczyny bólu mogą oczywiscie być różne i trzeba przebadać się pod kątem anatomii i fizjologii czy
wszystko "działa jak należy" ale skoro ból nie pojawia się przy każdym stosunku i dzieje się to od
niedawna to mi się zapala lampka, ze podłoze bólu moze być psychosomatyczne.

Też miałam taki problem, uczucie jakby ziarnko piasku w jednym punkcie ale z czasem ból się
rozprzestrzeniał i raczej przypominał pieczenie połączone z uciskaniem siniaka smile

Radzę Ci upewnić się u innego albo kilku innych ginów, że jesteś zdrowa i jesli okaże się że tak, to
pomyśleć o terapii bo rzecz może się dziać w głowie smile i przede wszystkim nie radzę uprawiać seksu
dopóki się nie zdiagnozujesz bo możesz zrobić sobie krzywdę...

Pozdrawiam smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ciężki do opisania ból podczas stosunku.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024