Mój pierwszy raz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Mój pierwszy raz

Witam, mam 21 lat, i w końcu znalazłem dziewczynę która mnie kocha w takim stopniu jak ja ją. Może zacznę od tego że nigdy nie miałem dziewczyny,po wielu próbach i złamanych sercach znalazłem w końcu taka która wydaje mi się całym światem, i mam nadzieję że ja dla niej też.
Ale tu pojawia się pewien mały problem, jak może zdązyliście zauważyć, nie mając nigdy dziewczyny, nigdy się też z żadną nie kochałem. W tych sprawach jestem niedoświadczony, natomiast wiem że ona już to robiła, i to nie jeden raz. Boję się że ją jakoś rozczaruję, nie dam jej tego czego ona w tych sprawach pewnie oczekuję. Dlatego mam prośbę, głownie do dziewczyn, które miały już takich chłopaków jak ja, żeby powiedziały mi co w takich sprawch myśli dziewczyna, czy może jest zawiedziona, zła, czy może rozumie taką sytuację i stara się jakoś wspierać swojego faceta. Dodatkowo mówię żeby nie było żadnych hejtów, że rozmawialiśmy już o tym, zdecydowaliśmy się na to w najbliższym czasie. Mam nadzieję że udzielicie mi pewnych może nie tyle rad i wskazówek, co uświadomienia i pomocy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój pierwszy raz

A czy dziewczyna wie, że będzie to twój pierwszy raz?

Jeśli dziewczyna jest ok, to zrozumie i weźmie pod uwagę to, że nie masz doświadczenia. I powinna rozumieć, że możesz robić coś nie tak i nakieruję cie, albo powie co lubi. Kwestia druga to, jak w wielu przypadkach, rozmowa. Co zresztą wiąże się z poprzednim.

Co prawda nigdy nie spałam z facetem, który był prawiczkiem, ale na początku mojego obecnego związku, mój chłop był lekko nieporadny(mimo że jest starszy ode mnie i ma trochę większe doświadczenie łóżkowe). Dlatego trochę czułam się, jakby to był jego pierwszy raz, ale to też trochę kwestia tego, że jeszcze nie wiedzieliśmy, co nas kręci. W każdym razie - z czasem się zgraliśmy i jest fajnie. U was też tak powinno być. Także nie stresuj się, będzie ok. Seks jest naprawdę czymś świetnym. ;-)

3

Odp: Mój pierwszy raz
igla16 napisał/a:

A czy dziewczyna wie, że będzie to twój pierwszy raz?

Od tego właśnie powinniście zacząć tą całą rozmowę.
I tak pewnie będziesz miał stres, a tu jeszcze zadręczasz się dodatkowo.
Jeśli dziewczyna jest w porządku to nie powinna mieć z tym problemu i zrozumie, jesli nie wszystko pójdzie zgodnie 'z planem' wink

4

Odp: Mój pierwszy raz

Powiedz prawdę dziewczynie. To nic strasznego. Z początku może wam iść nieco kulawo, ale później się dogracie. Nauczycie się jak sprawiać sobie przyjemność, co kto lubi itp. Najważniejsze dać sobie czas i nie napinać się że ma być tak jak w filmach, książkach itp. Bawcie się dobrze. smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024