Problematyczne odczytywanie znaków i skonfundowanie totalne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problematyczne odczytywanie znaków i skonfundowanie totalne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Problematyczne odczytywanie znaków i skonfundowanie totalne

No to zacznę od początku.  Już nie wiem jak to wszystko mam rozumieć.
Znam go jakiś czas. Jest strasznie ciepłym mężczyzną. Twierdzi, że jest nieśmiały i wolałby, aby kobieta zrobiła pierwszy krok. Doskonale mi się z nim rozmawia, mamy kilka wspólnych cech, mamy kilka wspólnych zainteresowań, lubimy oboje podobną muzykę. Wydawało mi się, że coś się dzieje. Mieliśmy imprezę w gronie znajomych. Miałam na nią nie iść, bo się przeziębiłam, na forum to napisałam, od razu się odezwał, czemu mnie nie będzie. Obiecał mi dwie czy trzy rzeczy (oczywiście nic nie wyszło). Potem jakoś gronem znajomych wyszlismy "na miasto". I wtedy wydawało mi się, że coś się dzieje. Patrzył mi długo i głęboko w oczy przy rozmowach. Dostałam od niego muzykę, na której mi zależało bardzo szybko. Zagadywał itp. Nawet gdzieś tam na forum pojawiła się piosenka niedwuznacznego tekstu, którą sobie kiedyś czekając na coś spiewalismy,

I teraz mamy problem. Bo co? Jest jedna dziewczyna. Jego byłej żony koleżanka. Wiem, że ona mu się podoba. Z jej znajomymi był na jakiejś imprezce i dziś ani nie odpisał mi na sms, ktory dotyczył pomocy przy sprzęcie, mniejsza z tym. Wiem od kolegi, który z nim teraz siedzi, że ciągle z nią rozmawia.

A w tym wszystkim ja. Która...dałam mu odczuć, że jestem niedostępna. A czujac się zagubioną tym bardziej jestem złośliwa i chowam się za murem.

Już nei wiem co mam robić. Ona podobno kogoś ma. A te znaki, gesty? Ech. I co zrobić dalej...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problematyczne odczytywanie znaków i skonfundowanie totalne

Może zacząć w końcu dawać jasne znaki. Nie bądź złośliwa, nie pisz o "pomoc przy sprzęcie", powiedz że chciałabyś się z nim spotkać bo lubisz z nim spędzać czas i dobrze się czujesz w jego towarzystwie. Jeśli udajesz niedostępną, to nie dziw się że facet odpuszcza sobie.
Mężczyźni potrzebują jasnych i klarownych znaków, nie są wróżbitami.

3

Odp: Problematyczne odczytywanie znaków i skonfundowanie totalne

usłyszałam, że "jestem fajna". Ale on nie szuka kontaktu, z tamtą pisze cały czas wiadomości, że mną sporadycznie. No, dziś nawet nie odpisał. Poprosił jakby o przysługe, bo się spotkaliśmy dziś w pewnym miejscu ichcial, zebym na niego zaczekała, bo nie chciał robić sam czegoś (wspólne hobby).

Nie umiem powiedziec wprost. Boje się, bo to będzie komplikowac wszystko. Moja głupiutka psychika nie pozwoli mi na to, żeby tam przebywac, czyli będe musiala zmienić całkiem towarzystwo.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problematyczne odczytywanie znaków i skonfundowanie totalne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024