mój facet ma konto na badoo - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » mój facet ma konto na badoo

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: mój facet ma konto na badoo

Cześć. Otóż niedawno zauważyłam, że mój facet ma konto na portalu badoo. Statusu związku w ogóle nie ma.. Oczywiście zapytałam go o to..wiadomo wielka awantura z jego strony, że go szpieguje itp itd. Powiedział mi, że chciał zobaczyć co to jest ( taaa jasne pomyslalam ) po czasie zalogowalam sie na jego profil i okazalo sie ze pisal do jednej z dziewczyn czy sie poznaja ale dziewczyna nie odpisala. Hmm..nie wiem w sumie co mam z tym zrobić..uklada nam sie w sumie dobrze.. chcialam juz zalozyc konto jako inna dziewczyna i napisac do niego.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mój facet ma konto na badoo

Co masz zrobić? Zerwać, zanim facet Cię zdradzi w realu.

3

Odp: mój facet ma konto na badoo

Też o tym pomyślałam, żebyś założyła konto jako ktoś inny i napisała do niego. Wtedy będziesz dobrze wiedziała jaki on jest, a wygląda na to, że chyba szuka wrażeń. Jeśli będzie chciał Cię zdradzić z samą Tobą to łatwiej będzie Ci z nim zerwać i będziesz miała realny powód, a nie tylko to, że ma konto.

4 Ostatnio edytowany przez Rozczarowanadziewczyna (2014-07-09 12:18:44)

Odp: mój facet ma konto na badoo

mój były tez miał na badoo. tam się nawet poznaliśmy. potem tez pisal z innymi. kiedyś napisałam z innego konta do niego, chciał się umowic...
po co ma się konto na badoo?
z nudow
albo żeby się umowic

sama mam tam konto iż nam ten portal- większość szuka sexu, sporo ludzi w związkach szuka przygod...
ale mowie o niemieckiej wersji....

5

Odp: mój facet ma konto na badoo

Chyba to jedyny sposób żeby do niego napisać. Od zawsze bałam się, że mnie zdradzi bo w sumie jestem jego jedyna partnerka seksualna.. zaczelismy byc ze soba gdy ja mialam 15 lat a on 18 wink

6

Odp: mój facet ma konto na badoo

Załóż własne konto, autorko wink
A najlepiej porozmawiaj z nim na spokojnie, co by zmienił i czego oczekuje od dalszego związku z Tobą.

7

Odp: mój facet ma konto na badoo

Rozmawiałam z Nim wiele razy. On mnie zapewnia, że to nic takiego chce mu wierzyć ale w głowie mam czerwoną lampkę

8

Odp: mój facet ma konto na badoo

Spytaj go wprost. Czy coś nie halo, co jest nie halo, czego wymaga, może zmieńcie przyzwyczajenia łóżkowe, cokolwiek.

9

Odp: mój facet ma konto na badoo

Powiem tak zaproponował mi nie raz trójkąt z dziewczyną. Choć nigdy nie narzeka na sprawy łóżkowe. Czasami się kłócimy jak to w związku.. Tymbardziej, że przez 4 miesiące byliśmy w związku na odległość

10

Odp: mój facet ma konto na badoo
ewelipol napisał/a:

Powiem tak zaproponował mi nie raz trójkąt z dziewczyną. Choć nigdy nie narzeka na sprawy łóżkowe. Czasami się kłócimy jak to w związku.. Tymbardziej, że przez 4 miesiące byliśmy w związku na odległość

Każdy facet w jego wieku ma fantazje wink Każdy powinien mieć fantazje, byleby z głową.
Jeśli partnerce nie przeszkadzałby trójkąt - czemu nie.
Spróbujcie popracować nad komunikacją, to chyba podstawa.

11

Odp: mój facet ma konto na badoo

No niestety po 5 latach to coraz ciężej wink
Moim zdaniem w poważnym związku nie powinno być miejsca na trójkąty wink
Kręci się w okół niego wiele dziewczyn a mnie po prostu kuje zazdrość..

12

Odp: mój facet ma konto na badoo
ewelipol napisał/a:

Powiem tak zaproponował mi nie raz trójkąt z dziewczyną. Choć nigdy nie narzeka na sprawy łóżkowe. Czasami się kłócimy jak to w związku.. Tymbardziej, że przez 4 miesiące byliśmy w związku na odległość

No i może dlatego się tam zalogował. Miał nadzieję, że w końcu zgodzisz się na trójkąt, a może to takie jego marzenie. smile

13

Odp: mój facet ma konto na badoo

Szczerze? Nigdy w zyciu.. Choć byśmy mieli się rozstać z tego powodu. Nie zniosłabym takiego widoku

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » mój facet ma konto na badoo

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024