Opóźniony okres, test negatywny..... Czy mimo to ciąża?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Opóźniony okres, test negatywny..... Czy mimo to ciąża??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Opóźniony okres, test negatywny..... Czy mimo to ciąża??

Witam. Od roku z narzeczonym staramy się o dziecko. Mimo to zawsze dostawałam regularnie miesiączkę, no można tak powiedzieć bo zdarzało się, że dostawałam z dwa lub jeden dzień wcześniej a w tym miesiącu spóźnia mi się już 5 dzień. Dziś rano z drugiego już moczu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Objawów nie mam żadnych ani mnie piersi nie bolą ani nic no może troszkę brzuch ale to już chyba z tych nerwów.... Tylko też zawsze na okres tydzień wcześniej piersi bolały mnie strasznie, że nawet ich dotykać nie mogłam a teraz nic. Czkam na wizytę u lekarza ale może któraś z Was też miała podobnie i jednak się okazało, że w ciąży była???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Opóźniony okres, test negatywny..... Czy mimo to ciąża??

powtorz test za jakies 4 dni. Ja tez tak mialam 1 test negatywny 2 zrobiony kilka dni pozniej wyszedl juz pozytywny:-)

3

Odp: Opóźniony okres, test negatywny..... Czy mimo to ciąża??

Ania ja w pierwszej ciąży zrobilam test dzień po spodziewanej miesiączce. I wyszedł negatywny. Dopiero prawie po 2 tyg wyszedł pozytywny. A w obecnej ciąży zrobilam w dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł juz pozytywny chociaz słaby.  To zależy kiedy doszło do zapłodnienia.

4

Odp: Opóźniony okres, test negatywny..... Czy mimo to ciąża??

Za kilka dni powtorz test ! smile bedzie dobrze smile i nie myśl tak o tym bo czym wiecej myslisz tym gorzej smile

5

Odp: Opóźniony okres, test negatywny..... Czy mimo to ciąża??

No to czekam do wtorku, jak nie dostanę miesiączki to powtarzam test..... Dziękuje za rady smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Opóźniony okres, test negatywny..... Czy mimo to ciąża??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024