Problem z chłopakiem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem z chłopakiem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Odp: Problem z chłopakiem

Alvera powiedz mu ,żeby z Tobą porozmawiał prosto w cztery oczy i szcze ze bo ty tego potrzebujesz.Powiedz mu też ,że nie m,asz z kim pogadać i brakuje ci takiego chłopaka jakim był oN wcześniej ...takiego kochanego i czułego .
Spróbuj zrobić mu jakąś niespodziankę...np na kolację coś co bardzo lubi .A co do dzidziusia to jest mi naprawdę przykro strasznie,ale skoro tak jak wyczytałam z postu On się jakby z tg ucieszył to może On nie chciał tego dziecka ??? A Ciebie doskonale rozumiem jeśli chodzi o zazdrość .Jeśli jesteś tak bardzo zazdrosna ,to nie pokazuj  mu tego bo przez to Wasz związek się może skończyć...bez zazdrości nie ma miłości ale w sumie co za dużo to nie zdrowo.
Ja byłam i jestem zazdrosna o mojego chłopaka ..On ma wiele przyjaciółek z ktr sie spotyka...i cieżko mi z tym ale porozmawiałam z nim na ten temat powiedziałam mu ,że jestem zazdrosna o Jego koleżanki i przestał się z nimi tak często spotykać ...także myślę ze rozmowa i jeszcze raz rozmowa.
Trzymaj się ciepolutko.Zycze powodzeniaa .Pozdrawiam;*

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem z chłopakiem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024