Jak odnalezc piekna dziewczyne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak odnalezc piekna dziewczyne?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Jak odnalezc piekna dziewczyne?

Widzialem ja raz w zyciu lecz niesmialosc zwyciezyla i nie zamienilismy jednego slowa. Teraz po pewnym czasie chcialbym ja odnalezc i sprawdzic czy mam u niej jakies szanse? Pragne miec czyste sumienie ze zrobilem wszystko abysmy byli razem. Czy ktorys/as z Was mial podobna sytuacje i jak rozpoczac poszukiwania kobiety ktora Nam sie podobala?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak odnalezc piekna dziewczyne?

Masz 30 lat? Czas już dorosnąć i przestać fantazjować.

3 Ostatnio edytowany przez piroman1981 (2014-05-11 16:23:52)

Odp: Jak odnalezc piekna dziewczyne?

Charakter "znajomości" o której piszesz potrafi być czasem niezła udręką. Rada jedna - zbliż się i poznaj trochę, nawet na jedną czy dwie krótkie gadki. Zaintrygowanie i niepewność tego typu potrafią naprawdę być męczące jak nic się z nim nie zrobi.

Poza tym połowę swoich "planów" z tego wpisu wywal w pi...du wink

4

Odp: Jak odnalezc piekna dziewczyne?

Zacznij się modlić o kolejne spotkanie:)
To jedyna rozsądna rada jaką mogę w tym temacie udzielić.

5

Odp: Jak odnalezc piekna dziewczyne?
prekvapenie napisał/a:

Masz 30 lat? Czas już dorosnąć i przestać fantazjować.

Mimo nieco wybujałego postu autora wątku to jednak ta rada brzmi niedorzecznie i przygnębiająco .Wynika z niej to, że człowiek po pewnym okresie wieku nie ma prawa cieszyć się życiem, spełniania swoich marzeń itp. tylko powinien zacząć żyć na szaro i przygotowywać się do starości. hmm

6

Odp: Jak odnalezc piekna dziewczyne?
X77 napisał/a:
prekvapenie napisał/a:

Masz 30 lat? Czas już dorosnąć i przestać fantazjować.

Mimo nieco wybujałego postu autora wątku to jednak ta rada brzmi niedorzecznie i przygnębiająco .Wynika z niej to, że człowiek po pewnym okresie wieku nie ma prawa cieszyć się życiem, spełniania swoich marzeń itp. tylko powinien zacząć żyć na szaro i przygotowywać się do starości. hmm

Nie. prekvapenie chyba miał na myśli to, że człowiek w wieku 30 lat powinien wiedzieć, że nie da się znaleźć sposoby, by odszukać dziewczyny, którą się raz na oczy widziało.

7 Ostatnio edytowany przez Ludzie Aktorzy Bajeranci (2014-05-13 00:10:12)

Odp: Jak odnalezc piekna dziewczyne?

Opisz ja ,moze to Jaa wink


a swoja droga 30 lat ,to tak naprawde niewiele smile a co ma powiedziec kobieta,mezczyzna majacy 50 lat ..

8

Odp: Jak odnalezc piekna dziewczyne?
X77 napisał/a:
prekvapenie napisał/a:

Masz 30 lat? Czas już dorosnąć i przestać fantazjować.

Mimo nieco wybujałego postu autora wątku to jednak ta rada brzmi niedorzecznie i przygnębiająco .Wynika z niej to, że człowiek po pewnym okresie wieku nie ma prawa cieszyć się życiem, spełniania swoich marzeń itp. tylko powinien zacząć żyć na szaro i przygotowywać się do starości. hmm

Z mojej rady wynika że 30 latek powinien już działać a nie fantazjować o "pięknej nieznajomej" smile

9

Odp: Jak odnalezc piekna dziewczyne?

Może przez Facebooka spróbuj wink  a WIEK TO NIE GRA ROLI OBYŚ JĄ ODNALAZŁ BO CZEGO SIĘ NIE ROBI DLA MIŁOŚCI:)

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak odnalezc piekna dziewczyne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024