WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Witam smile
Mój chłopak wybiera się w sobote na wieczór kawalerski kumpla...Gdzie się odbędzie itd to jeszcze jedna wielka niewiadoma ale na pewno wyszkocza pobawic sie do jakiegos klubu smile Kobietki, czy to jest w porzadku, ze ja pojde pobawic sie gdzies z kolezanka? Bo jak mu dzisiaj o tym powiedzialam to naskoczyl na mnie i zauwazylam, ze stracil humor...Nie rozumiem takiego zachowania bo przeciez on tez idzie sie zabawic...Czy robie cos nie tak? Jestem wobec niego nie w porzadku? Dlaczego facetom zawsze wszystko wolno a kobieta ma siedziec cicho i robic tak jak chce mezczyzna?
Pozdrawiam, J.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Wiesz...czasy niewolnictwa dawno się skończyły.
Jeśli Tobie nie wolno wyjść, to on też niech w domu siedzi.
Współczuję faceta sad

3

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Nie no wedlug niego powinnam siedziec w domu a on moze isc gdzie tylko zechce i bawic sie z kim chce bo przeciez jest facetem...Bylam zszokowana jego reakcja, podniosl glos a potem obrazil sie...I to juz nie jest pierwszy raz czasem czuje sie przy nim jak niewolnica...Mam tego dosc...

4 Ostatnio edytowany przez moniaCo (2014-05-08 13:50:22)

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Masz prawo do rozrywki, takie samo jak on.
Im szybciej to zrozumie, tym lepiej. A jeśli próbuje Cię uwiązać, to znaczy że nie dorósł do bycia w partnerskim związku.

5

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Nie jesteś jego własnoscią, co też mu oznajmij.Pierwsze słysze zeby zabraniac kobiecie wyjsc z kolezanką.

6

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

jestesmy ze soba blisko 2 lata..do tej pory nigdzie osobno nie wychodzilismy on nigdzie nie chodzil z kumplami wiec ja tez siedzialam w domu bo nie chcialam prowokowac klotni..ale w takiej sytuacji kiedy on sobie idzie na wieczor kawalerski to chyba i ja mam prawo gdzies wyskoczyc sama i wreszcie mam okazje..przeciez jestesmy kwita i nie ma powodu do wkurzania sie na mnie i do fochow...

7 Ostatnio edytowany przez moniaCo (2014-05-08 13:52:57)

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA
Judytkaaa napisał/a:

jestesmy ze soba blisko 2 lata..do tej pory nigdzie osobno nie wychodzilismy on nigdzie nie chodzil z kumplami wiec ja tez siedzialam w domu bo nie chcialam prowokowac klotni..ale w takiej sytuacji kiedy on sobie idzie na wieczor kawalerski to chyba i ja mam prawo gdzies wyskoczyc sama i wreszcie mam okazje..przeciez jestesmy kwita i nie ma powodu do wkurzania sie na mnie i do fochow...

Ja nie rozumiem takich układów, że jedno drugiemu coś zabrania.
W końcu jesteście odrębnymi jednostkami, macie prawo do swoich hobby, swoich przyjaciół.
Co to za życie...
A w jakim jesteście wieku?

8

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA
Judytkaaa napisał/a:

Witam smile
Mój chłopak wybiera się w sobote na wieczór kawalerski kumpla...Gdzie się odbędzie itd to jeszcze jedna wielka niewiadoma ale na pewno wyszkocza pobawic sie do jakiegos klubu smile Kobietki, czy to jest w porzadku, ze ja pojde pobawic sie gdzies z kolezanka? Bo jak mu dzisiaj o tym powiedzialam to naskoczyl na mnie i zauwazylam, ze stracil humor...Nie rozumiem takiego zachowania bo przeciez on tez idzie sie zabawic...Czy robie cos nie tak? Jestem wobec niego nie w porzadku? Dlaczego facetom zawsze wszystko wolno a kobieta ma siedziec cicho i robic tak jak chce mezczyzna?
Pozdrawiam, J.

To jest normalne. przecież nie jesteś zakonnicą i nie slubowałaś bycia w klasztorze. Idź i baw sie dobrze. Będzie miał pretensje, pokaz mu drzwi, nawet z nim nie gadaj. Niech siobie przemysli jak ma wygladac wasz związek.

9

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA
Judytkaaa napisał/a:

Dlaczego facetom zawsze wszystko wolno a kobieta ma siedziec cicho i robic tak jak chce mezczyzna?

Bo kobiety się na to zgadzają - tak jak Ty.

10

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Ja mam 23 on 26 lat...
Rozumiem ze moze byc zazdrosny ja tez jestem wiadomo co na tym wieczorze moze sie dziac jedno jest pewne na pewno pojda napic sie do jakiegos klubu... ale ja mu ufam..on widocznie mi nie...

11

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA
Anemonne napisał/a:
Judytkaaa napisał/a:

Dlaczego facetom zawsze wszystko wolno a kobieta ma siedziec cicho i robic tak jak chce mezczyzna?

Bo kobiety się na to zgadzają - tak jak Ty.

O nie kochani ja sie nie zgadzam dlatego pojde w sobote sie bawic...

12

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA
Judytkaaa napisał/a:
Anemonne napisał/a:
Judytkaaa napisał/a:

Dlaczego facetom zawsze wszystko wolno a kobieta ma siedziec cicho i robic tak jak chce mezczyzna?

Bo kobiety się na to zgadzają - tak jak Ty.

O nie kochani ja sie nie zgadzam dlatego pojde w sobote sie bawic...

I słusznie smile
Swoja drogą już go trochę przyzwyczaiłaś do tego, że nie wychodzisz, że nie spotykasz się ze znajomymi, bo na piedestale jest on.

13

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA
Judytkaaa napisał/a:
Anemonne napisał/a:
Judytkaaa napisał/a:

Dlaczego facetom zawsze wszystko wolno a kobieta ma siedziec cicho i robic tak jak chce mezczyzna?

Bo kobiety się na to zgadzają - tak jak Ty.

O nie kochani ja sie nie zgadzam dlatego pojde w sobote sie bawic...

Ale z jakiegoś powodu pytasz się nas na forum, czy to w porządku. Wyrażając tę wątpliwość, wyrażasz też zgodę na to, by Twój chłopak traktował Cię niesprawiedliwie - bo zostawiasz miejsce na zasianie w Tobie tego ziarna niepewności.

14

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Wlasnie...to byl moj najwiekszy blad ale do tej pory mi to nie przeszkadzalo..wychodzilismy wszedzie razem..on byl fair w stosunku do mnie bo nie latal nigdzie z kolegami...wiec i ja siedzialam z nim w domu...teraz sa problemy bo on idzie sie pobawic a ja musze siedziec w chalupie...

15

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA
Judytkaaa napisał/a:

........on byl fair w stosunku do mnie bo nie latal nigdzie z kolegami...

Błędne założenie...niewychodzenie od czasu do czasu z kolegami na mecz, piwo....oznacza bycie fair wobec swojego partnera?

16

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Zle to ujelam...po prostu nie mial potrzby wychodzenia zreszta jego wszyscy najblizsi kumple sa juz zonaci i czasy kiedy czesto sie spotykali minely..teraz jak gdzies wychodzimy to zawsze razem: czy to jest klub czy mieszkanie znajomych...jestem tylko ja i on...

17 Ostatnio edytowany przez moniaCo (2014-05-08 14:22:04)

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA
Judytkaaa napisał/a:

Zle to ujelam...po prostu nie mial potrzby wychodzenia zreszta jego wszyscy najblizsi kumple sa juz zonaci i czasy kiedy czesto sie spotykali minely..teraz jak gdzies wychodzimy to zawsze razem: czy to jest klub czy mieszkanie znajomych...jestem tylko ja i on...

Nigdy nie jest za późno na zmiany. Masz prawo do spotykania się z koleżankami, on ze swoimi kolegami. To czas na złapanie oddechu od wspólnego życia..czasem trzeba mieć czas, aby do siebie troszkę zatęsknić. Kwestia zaufania i określenia granic.
Powiem Ci jedno...nigdy nie wpadłam na to, żeby po ślubie nagle zmienić się o 180 stopni i zamknąć na znajomych, przyjaciół, bo oto jestem żoną....
Wiadomo, że przybywa obowiązków i często siłą rzeczy te znajomości się rozluźniają, ale żeby zaraz rezygnować na amen?

18

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Ja nie chce z niczego rezygnowac...i nie chce sie zamykac na przyjaciol..
Moj chlopak jest typem zazdrosnika i gdy wychodze sama nie jest z tego faktu zadowolony...Ale najbardziej zabolalo mnie to ze on ma prawo a ja nie...No przeciez on tez wychodzi sam w sobote...

19

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA
Judytkaaa napisał/a:

Ja nie chce z niczego rezygnowac...i nie chce sie zamykac na przyjaciol..
Moj chlopak jest typem zazdrosnika i gdy wychodze sama nie jest z tego faktu zadowolony...Ale najbardziej zabolalo mnie to ze on ma prawo a ja nie...No przeciez on tez wychodzi sam w sobote...

Musicie sobie ten temat dokładnie przedyskutować....bo na chorobliwej zazdrości daleko nie zajedziecie.
Powodzenia smile

20

Odp: WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Są faktycznie pary i znam takich co najmniej kilka,które takie miejsca jak kluby,dyskoteki odwiedzają razem. Owszem On wyjdzie sam na mecz z kumplami,Ona na zakupy z koleżankami, ale są takie o to granice i to jest w dzisiejszych czasach wydaje Mi się całkiem zrozumiałe. Mój facet też zawsze wolał,żebym w takie miejsca jak kluby wybierała się z Nim wspólnie. Często laczylismy taki wypad z moimi koleżankami, Jego kolegami,innymi parami. Taki "układ" wynikał z tego, że On po pierwsze jest takim zazdrosnikiem,a po drugie jak twierdzi "w klubach nie jest bezpiecznie i,że się po prostu o mnie boi". No i tu się trzeba zgodzić, sama różne sytuacje widziałam,słyszałam. Teraz jestem w ciąży, więc od tego czasu oczywiście po klubach nie chodze,On też nie.
Jednak jeśli Twój chlopak wychodzi na taką zabawę z kolegami nie ma prawa robić Ci wyrzutów. On idzie z Nimi,Ty idziesz z koleżankami i jest to jak najbardziej w porządku. Nie patrz na to od razu na zasadzie,że Ci nie ufa,może po prostu też się martwić :-) idź i baw się dobrze,tylko polecam-uwazaj na siebie :-)

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » WIECZÓR KAWALERSKI CHŁOPAKA

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024