Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Witam!
Slyszałam, ze jeżeli chłopak ma zimne jadra to może być bezpłodny. Mój ma tak czasami ze ta skora na nim jest zimna:( martwie sie:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Sorki ale gdzie ty takie bzdury usłyszałaś to jest normalne i każdy mężczyzna tak ma

3

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Oczy mi z orbit wyszły i teraz muszę je pozbierać z podłogi, a to trudne, kiedy się nie widzi.

malutka5, Twój wiek zobowiązuje do posiadania chociażby podstawowej wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, o tym uczą na biologii już chyba w podstawówce, a na pewno w gimnazjum. Jądra MAJĄ być chłodne, po to są umieszczone na zewnątrz ciała mężczyzny - takich warunków wymagają plemniki. Oczywiście odczucie zimna jest subiektywne, ale tak czy inaczej jest to w stu procentach normalne i zdrowe.

4

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

dziekuje, pisze tutaj o porade a nie o krytyke gdyz nie jestem alfa i omega;)

5 Ostatnio edytowany przez amelka22 (2010-03-23 14:50:28)

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Ale takie rzeczy to myślałam że wszyscy wiedzą wink Po kącie gdzieś tam usłyszeli wink Nic w tym złego że ma zimne jądra wink

A co lepsze. Temperatura jąde nie powinna być wyższa niż 37 stopni bo jest to nie zdrowe dla plemników(dlatego np facet nie moze zakladac nogi na noge jak dziewczyna bo wtedy temperatura wzrasta)

6

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Sorki!!! Ale aż się zaksztusiłam z wrażenia!!!:D Mój facet niejednokrotnie miewa zimne jąderka i wcale nie oznacza to że "strzela slepakami" smile Nawet czasami podnieca mnie ugniatanie tych jego "orzeszków" bo wtedy czuję jak pęcznieją w moich dłoniach i robią się coraz większe i cieplejsze. smile A tak na marginesie, to właśnie powinny byc one chłodne i nie przegrzewane.

7

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Może zacznijmy od tego, że jądra są pod grubą warstwą worka mosznowego... A temperatura tegoż, że worka może być zależna choćby od czynników zewnętrznych wink

18 lat... To jest ostatni sygnał, żeby na Biologii zamiast z koleżankami o tipsach rozmawiać - to zabrać się za edukację, bo potem będzie pytanie: "Kochanie... A Ty masz okres?"

8

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

nie jestem z tych zeby o tipsach rozmawiac;) zadalam konkretne ptanie, a ja na biologii o tym nie slyszalam moglo mnie na tej lekcji nie byc, ale trudno nie kazdy mysli racjonalnie i od razu krytykuje zamiast odpowiedziec poprostu na pytanie.

9

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?
cvas12 napisał/a:

Mój facet niejednokrotnie miewa zimne jąderka i wcale nie oznacza to że "strzela slepakami" smile Nawet czasami podnieca mnie ugniatanie tych jego "orzeszków" bo wtedy czuję jak pęcznieją w moich dłoniach i robią się coraz większe i cieplejsze. smile A tak na marginesie, to właśnie powinny byc one chłodne i nie przegrzewane.

Zimne jądra nie oznaczają problemów (kwestia co oznacza zimne...). Też lubię brać jądra w dłonie i dokładnie je badać. Natomiast nie było co dokuczać autorce tego postu, była zaniepokojona i to wszystko. Uważam, że to dobrze jak kobieta troszczy się o mężczyznę, a sprawdzenie jąder jest ważne, nie tylko temperatury ale i czy na dotyk jest wszystko w porządku. Ja lubię łączyć przyjemne z pożytecznym i nieraz bawię się w "lekarkę".

10

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Eeee... malutka! To chyba takie same bzdury jak powiedzenie, że komuś rosną włosy między palcami jak się masturbuje.

Rozmawiają trzy przyjaciółki. Jedna z nich mówi:
- Czy wy wiecie, że jak kocham się z moim Józkiem, to on ma bardzo zimne jajka?
Na to druga:
- No, mój Staszek też ma zimne jajka podczas kochania.
Na to trzecia:
- A ja to nawet nie wiem, ale sprawdzę.
Na drugi dzień spotykają się, a ta trzecia ma podbite oko. Koleżanki pytają:
- Co ci się stało?
- Kocham się z moim starym, chwytam go za jajka i mówię: "Stary! Ty masz tak samo zimne jajka jak Józek i Staszek".

11 Ostatnio edytowany przez moniaCo (2014-06-12 15:03:32)

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Droga autorko.....miałam kiedyś taką nauczycielkę, która na tłumaczenie, że czegoś nie umiem, bo mnie na tej lekcji nie było, odpowiadała: "jeśli nie było Cię na lekcji, na której uczyliśmy się literki A, to do końca życia się będziesz tłumaczyć, że nie wiesz co to A, bo Cię na lekcji nie było?"

Inna sprawa...popracuj nad szykiem zdania....bo "Zimne jądra czasami chłopaka..." przyprawia mnie o mdłości.

Kończąc wykład, potwierdzam co piszą przedmówcy....zimne jądra są oznaką, że wszystko jest w porządku...one tak mają big_smile

12

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Autorki już z nami nie ma od 4 lat wink

13

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Ło matko! faktycznie....kto odkopuje takie starocie? big_smile

14

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?
Gary napisał/a:

Eeee... malutka! To chyba takie same bzdury jak powiedzenie, że komuś rosną włosy między palcami jak się masturbuje.

Rozmawiają trzy przyjaciółki. Jedna z nich mówi:
- Czy wy wiecie, że jak kocham się z moim Józkiem, to on ma bardzo zimne jajka?
Na to druga:
- No, mój Staszek też ma zimne jajka podczas kochania.
Na to trzecia:
- A ja to nawet nie wiem, ale sprawdzę.
Na drugi dzień spotykają się, a ta trzecia ma podbite oko. Koleżanki pytają:
- Co ci się stało?
- Kocham się z moim starym, chwytam go za jajka i mówię: "Stary! Ty masz tak samo zimne jajka jak Józek i Staszek".

Hehhhh ale się uśmiałam smile

Ps: Uwielbiam jajka mojego męża- zimne oczywiście smile

15

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?
Gary napisał/a:

Eeee... malutka! To chyba takie same bzdury jak powiedzenie, że komuś rosną włosy między palcami jak się masturbuje.

Rozmawiają trzy przyjaciółki. Jedna z nich mówi:
- Czy wy wiecie, że jak kocham się z moim Józkiem, to on ma bardzo zimne jajka?
Na to druga:
- No, mój Staszek też ma zimne jajka podczas kochania.
Na to trzecia:
- A ja to nawet nie wiem, ale sprawdzę.
Na drugi dzień spotykają się, a ta trzecia ma podbite oko. Koleżanki pytają:
- Co ci się stało?
- Kocham się z moim starym, chwytam go za jajka i mówię: "Stary! Ty masz tak samo zimne jajka jak Józek i Staszek".

Jak przeczytałam temat, to od razu pomyślałam o tym kawale big_smile Chciałam nawet przytoczyć, ale mnie ubiegłeś.

16

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Ło matko kto odkopał tego rodzyna hahahah dobry humor na wieczór zapewniony. Dziękujemy!

17

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

O matko, wyskoczył mi ten wątek w jednym z tych okienek ze zdjęciami pod pierwszym postem innego tematu...

Przepraszam najmocniej za odgrzebywanie, ale nie mogę sie powstrzymać big_smile big_smile big_smile

zimne jajka u faceta to jak zimny nos u psa - oznaka zdrowia big_smile

18 Ostatnio edytowany przez bona-ventura (2016-08-02 08:15:23)

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Catlady, bez stresów. Mnie też ten zakurzony wątek rozbawił. No proszę, taka mała rzecz a odżyła. Prawie jak satyra w krótkich majteczkach. Może zreanimujemy takie słodkie pytania nastolatek z przeszłosci?

19

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Proponuje podgrzać w mikrofalówce, żeby były cieplejsze na talerzu ;-)

20

Odp: Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Po to jądra są na zewnątrz by było im chłodniej. Gorące jajka to złe jajka;)

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zimne jadra czasami chlopaka, czy to bezplodnosc?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024