Drobny upominek lub niespodzianka na Dzien Chlopaka-pomysły... - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-09-18 12:50:53

Natasza-Poznań
Cioteczka Dobra Rada

Drobny upominek lub niespodzianka na Dzien Chlopaka-pomysły...

No wlasnie, nie wiem jak to u Was jest Kochane Kobietki, ale chcialabym dac cos drobnego mojemu chlopakowi, moze zrobic jakas niespodzianke... Tylko co? Macie jakies pomysly? Nie mowie tu o jakis nieswotzonych rzeczach, ale czyms skromniutkim i milutkim smile

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //

#2 2009-09-18 13:02:30

paulii
Wkręcam się coraz bardziej

Re: Drobny upominek lub niespodzianka na Dzien Chlopaka-pomysły...

o ja też chciałabym wiedzieć wink

#3 2009-09-18 13:05:51

Sky-high-etris
Netchłopak

Jestem facetem i tak szczerze wolał bym coś własnoręcznego niż kupionego ze sklepu. A jak chcesz coś kupić to polecam coś związanego z jego zainteresowaniem. Albo po prostu malutkiego misia do kluczy lub bryloczek z Twoim imieniem smile To nie jest wielkie i drogie, a będzie mu o Tobie przypominać wink

Ostatnio edytowany przez Sky-high-etris (2009-09-18 13:07:10)

Oto i on... boski prototyp.
Mutant, który nigdy nie wszedł do masowej produkcji, zbyt pokręcony, by żyć i zbyt rzadki, by umrzeć...

#4 2009-09-18 13:47:45

Blondynka
Cioteczka Dobra Rada

moj chlopak to nie bedzie nosil zadnych misiow przy kluczach ;/ wiec to odpada.

Kobieta najsłabsza jest gdy kocha,najsilniejsza gdy jest kochana...

#5 2009-09-18 14:00:10

paawlaa
Dobry Duszek Forum

ja tez wole dostawać i dawać prezenty robione. Na wigilię dałam chłopakowi antyramę z naszymi zdjęciami a pod nimi śmieszne napisy wycięte z gazet -taka mozaika, kiedyś zrobiłam mu memory z moimi minami ( to moja ulubiona gra i często w nią gramy , dlatego mu ja uprzyjemniłam ), ostatnio na urodziny dałam mu poduszkę ze zdjęciem - z takich prezentów cieszy się najbardziej .

#6 2009-09-18 14:00:41

Natasza-Poznań
Cioteczka Dobra Rada

hmm cos wlasnorecznie zrobionego? ok jestem otwarta na takie pomysly, tylko co zrobic??

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //

#7 2009-09-18 14:13:27

Delta
100% Netkobieta

mozna zrobić kalendarz z zaznaczonymi waszymi rocznicami i wszystkimi ważnymi datami smile albo właśnie zdjęcia w ciekawy sposób obrobić i podarować, ja kiedyś zrobiłam cały album - po jednej stronie było zdjęcia a po drugiej cytat z piosenki/wiersza (no generalnie teksty które oboje bardzo lubimy) i teksty te były mniej lub bardziej dopasowane do zdjęcia obok którego były umieszczane.

moj jest fizykiem wiec dostanie ksiazke: Dlaczego pingwinom nie zamarzają stopy ?
do tego zafacynowal sie fajnymi grami wiec kupilam Santy Anno - to sa gry w ktore gra sie w wiekszym gronie - swietna zabawa i bardzo integrujaca towarzystwo.

dam radę

gotowanie-nieuczesane.blogspot.com

#8 2009-09-18 14:24:54

paawlaa
Dobry Duszek Forum

widziałam nawet , że robią kalendarze z wysłanymi zdjęciami ( może na allegro to być)

#9 2009-09-18 14:50:14

karina85
Cioteczka Dobra Rada

kalendarz superr sparawa ja chyba mojemu kupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   tutaj  na allegro wylqalam!!   http://allegro.pl/item737927477_kalenda … ciami.html   nie ejst taki drogi...

#10 2010-11-27 22:26:39

awcia1990
Niewinne początki

troche dawno poza terminem tego watku ale jakby ktos kiedys szukal milej niespodzianki to napisze co zorganizowalam dla mojego faceta...
przygotowalam kilka kopert z instrukjami w srodu, co jakis czas w odpowiednim momencie dawalam mu poszczegole w odpowiedniej kolejnosci.
najpierw w samochodzie jak po mnie przyjechal dostal koperte z tekstem typu: pewnie nie wiesz co kombinuje, ale spokojnie nic ci nie grozi, a tu masz plyte cd z napisem , nie zdarzyl nic zrobic i dostal cd z podpisem: zabierz ja do swego domi i dopiero wlacz. nie mogl sie opanowac i czym predzej pojechal do domu. oczywiscie wlaczyl a tam piosenki ukladajace sie w historyjke smile
druga koperte dostal przy piosence ze slowami: "jedyne o czym marze to kapiel w twojej wannie" domyslil sie i puscil wode big_smile kolejna niespodzianka byla czerwona bielizna ktora musial sciagnac a dziala jak plachta na byka ;P plytka leci w tle i po kapieli trzecia koperta: w pudeleczku ktore zaraz otrzymasz jest cos czego zabraklo kiedys. daje pudeleczko a tam swieczki. no i odpalone smile mamy romantyczny nastroj i jest pieknie. czwarta koperta i kolejne pudeleczko: zmieniony lekko tekst przysiegi malzenskiej i srebrne obraczki jako symbol indywidualnosci. piata koperta z trescia: a jak by tak pozbawic cie zmyslu wzroku?... wiadomo ze facet jest wzrokowcem hehe i kolejne pudeleczko z hustami do przewiazania oczu. po tym nastapil oczekiwany moment, wiadomo wink wrazenia niezapomniane murowane. sprawilam mu taka niespodzianke ze nie wiedzial co ma powiedziec a jego usmiech mowil ze jest bardzo szczesliwy smile
p.s. teksty w kopertach byly bardziej rozbudowane ale to zalezy od osoby i co chcecie przekazac
mam nadzieje ze komus sie to przyda

#11 2011-08-30 22:10:40

tymbarkowapani
Niewinne początki

awcia1990 kurde mogła bym Cie prosić żebyś mi napisała tak bardziej w detalu co bylo w tych kopertach ?

#12 2011-10-21 10:14:51

domino123
Niewinne początki

Pomysły mi się wyczerpały jakiś czas temu. Poza tym wszystko takie oklepane. Zaczęłam szukać czegoś ekstra. I mam!!! Wiadomo, że każdy facet jara się szybkimi samochodami. Nie kupię mu, bo mnie nie stać, ale jest coś fajnego big_smile Motoprezent! motoprezent. pl wejdźcie sobie i zobaczcie! Nie znam się na autach, więc musze się poradzić kogoś, ale pomysł bombowy! Myślę, że mój chłopak będzie zadowolony smile

#13 2011-11-04 19:47:33

awcia1990
Niewinne początki

tymbarkowapani w kopertach byly kartki z tekstami ktore pisalam pozyzej, dokladnie juz nie pamietam calych tresci wiec musisz pomyslec i cos wymyslic. teksty byly instrukcjami co powinien zrobic lub co sie zaraz stanie smile

Stopka forum