Jak interpretować jego zachowanie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak interpretować jego zachowanie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: Jak interpretować jego zachowanie?

Witam wszystkich, mam problem związany z mężczyzną. Mieszkamy w tej samej klatce w bloku. On ma około 28 lat, ja kilka lat mniej. Na samym początku, gdy się przeprowadziłam, przywitał się ze mną z uśmiechem, odpowiedziałam tym samym. Potem on zobaczył mnie z moim byłym parterem i od tej pory nie mówił nic. Po rozstaniu z byłym chłopakiem pomyślałam że mogłabym poznać mojego sąsiada - jest atrakcyjnym mężczyzną, w moim typie. Ponieważ jednak widujemy się rzadko nie było okazji, żeby jakoś to rozwinąć. Dwa tygodnie temu spotkaliśmy się w sklepie i od tej pory o nim myślę... Wszystko przez to, że on zawsze przygląda mi się uważnie a w sklepie niemal utkwił we mnie wzrok kilkukrotnie. Do niczego nie doszło ale ja przy następnym sptkaniu odważyłam się i powiedziałam "dzień dobry" na co on odpowiedział "cześć" i przepuścił mnie w drzwiach. Wczoraj znów się spotkaliśmy, przez sekundę myślałam, że znów miniemy się bez słowa, bo on szybko spuścił wzrok. Spuszczając głowę powiedział jednak "cześć", ja to samo. I tyle. Jestem na 99% pewna, że nie ma nikogo, zawsze chodzi i jeździ sam. Nie jestem już dzieckiem, więc w sumie mogłabym zaproponować kawę, ale nie potrafię odczytać, czy z jego strony to zainteresowanie maskowane nieśmiałością, czy on po prostu wobec wszystkich się tak zachowuje... A nie chciałabym się wygłupić. Jak to rozumieć?

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Pomoże ktoś? smile Będę wdzięczna...

3

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Nikt na forum nie ma szklanej kuli i nie powie co Twojemu sąsiadowi chodzi po głowie. Może jest zwyczajnie miły a może chciałby Cię bliżej poznać. Owszem kawę możesz zaproponować, ale możesz też zacząć od jakiejś mniej zobowiązującej rozmowy, w końcu mieszkacie na jednej klatce może znajdzie się w związku z tym jakiś wspólny temat? Może jest coś o co mogłabyś zapytać z racji, że on mieszka w tym miejscu dłużej niż Ty?

4

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz wink

5

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Sprawa jest banalna. Spodobałaś się facetowi już od samego początku, ale widząc Cię z innym zachował się prawidłowo i się wycofał. Nie masz na czole napisane, że się rozstałaś z były, sąsiada nie widujesz często, a i z nim nie rozmawiasz, wiec jak ma się o tym dowiedzieć??? Skoro obcina Cię wzrokiem na tyle, że jesteś w stanie to dostrzec, to chyba logiczne, że mu się podobasz. Od kawy bym nie zaczynał, spróbuj wpierw nawiązać z nim dłuższą rozmowę, a pózniej to już samo poleci.

6

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Zaproszenie tak prosto z mostu może go zaskoczyć i spłoszyć, zwyczajnie zapytaj o coś związanego z miejscem "bo niedawno się wprowadziłam i nie wiem". Powodzenia!

ps. widać że wiosna przyszła smile

7

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Dziękuję za odpowiedź. Blokuje mnie trochę to, że nie bardzo wiem jak mam zagadać, aby nie wyjść na zdesperowaną oraz aby go nie urazić jeśli to nieśmiałość. Jeej, dorosła ze mnie kobieta a tak się boję...

8

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Jak jesteś zdesperowana to prędzej czy pozniej i tak on to wyczuje. A co z tym zrobi to juz zalezne od charakteru.

9

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

powolne skracanie dystansu..?
Przy najbliższej okazji ''cześć Sąsiad''
Zrobi się swojsko.

10

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?
Lemmma napisał/a:

Dziękuję za odpowiedź. Blokuje mnie trochę to, że nie bardzo wiem jak mam zagadać, aby nie wyjść na zdesperowaną oraz aby go nie urazić jeśli to nieśmiałość. Jeej, dorosła ze mnie kobieta a tak się boję...

Nie bierz tego tak bardzo do siebie, takich ludzi, którym się wydaje, że mają z tym problem jest mnóstwo, a jak się już rozgadają, to trudno ich zatrzymać. Rozmowa jednak nie jest czymś niezwykłym, a i facet Cię nie pogryzie jak się do niego odezwiesz. Potraktuj go jak byście się już znali bliżej, to Ci pomoże, bądz przede wszystkim sobą , więc spokojnie, nie planuj, nie podchodz do tego emocjonalnie, nawet w otaczającym nas świecie w danej chwili jest mnóstwo rzeczy, które pozwolą zacząć rozmowę, a i dana sytuacja stwarza również wiele takich możliwości. Wez również pod uwagę to, że przy bliższym spotkaniu może okazać się, że to jednak właśnie Ty nie będziesz miała ochoty na bliższą znajomość, albo to, że facet też się przytnie, bo będzie zaskoczony. To jak na razie tylko sąsiad, więc nic nie tracisz, ale możesz zyskać.

11

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Zagadałam dziś do niego i wywiązała się krótka rozmowa! Nawet powiedziałabym, że był to mały flirt... wink Samo wyszło jakoś tak spontanicznie. Okazało się, że ma poczucie humoru i jest rozmowny. Niepotrzebnie się bałam. Zobaczymy, co będzie dalej.

12

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Czyli jednak dało się zagadać i wszyscy cali i zdrowi smile, więcej wiary w siebie, nie nakręcaj się, niech to leci swoim rytmem, bądz sobą i wszystko będzie ok.

13

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Dziś znów się spotkaliśmy. Zapytał dokąd idę, wymieniliśmy kilka zdań, o wiele mniej niż poprzednio niestety. Ale pewnie to kwestia późnej pory i tego, że wyglądał na zmęczonego (chyba wracał z jakiegoś treningu). Najgorsze jest to, że on mnie naprawdę onieśmiela choć nie jestem jakaś nieśmiała w innych sytuacjach. Mam przez to wrażenie, że się kompromituję, ale to też pewnie tylko moje myślenie wink W końcu jeśli sam zagadał, nawet na chwilę, to chyba jest dobrze? smile

14

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Hej i jak tam twoja historia jestem bardzo ciekawa jak się skończyła...lub trwa smile

15

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Ja też! Odezwij się. smile Ułożyło się z sąsiadem?

16

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

O, jak fajnie, że ktoś się odezwał smile Więc w sumie to za wiele się nie dzieje chyba. Tydzień temu jeszcze raz się spotkaliśmy pod klatką, wyszło to dosyć zabawnie, bo mój sąsiad szedł z kolegą, któremu ptak właśnie zrobił niespodziankę na marynarce wink Sąsiad zapytał, czy mam może chusteczkę, pożyczyłam ją koledze i pośmialiśmy się przez chwilę a potem razem weszliśmy do klatki. Gdy wchodziłam do mieszkania powiedział "do zobaczenia" i tyle. Nie widzieliśmy się przez tydzień aż do wczoraj, kiedy znów razem niemal weszliśmy do klatki ale tym razem sytuacja była inna i trochę nie wiem, co myśleć. Otóż razem szłam ze współlokatorką, on mnie zobaczył, otworzył drzwi, spojrzał na mnie, ja na niego i... wszedł do klatki zostawiając jedynie otwarte drzwi dla nas. Nie powiedział "cześć" ani nic, po prostu spojrzał, otworzył drzwi i wszedł do środka... Teraz nie wiem, czy to było zaskoczenie i nieśmiałość z jego strony czy raczej po porostu mnie zignorował. Pewnie się to wkrótce wyjaśni, ja nie bardzo wiem, jak to odczytać.

17

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Hmm, wątpię, czy coś z tego bedzie. Dziś spotkałam go znów, wracaliśmy razem do domu. Zapytał skąd wracam i jakoś tak porozmawialiśmy az do moich drzwi. Głównie o mieszkaniu i pogodzie, takie tam bzdury. Niby sam zaczął rozmowę, był bardzo miły i spokojny ale odniosłam wrażenie, że nie jest jakoś zainteresowany. NIe umiem tego opisać, obawiam się, że on mnie traktuje jak koleżankę bardziej, choć myślę, że on wie, że mi się podoba. No cóż, chyba muszę sobie dać spokój, sama nie wiem...

18

Odp: Jak interpretować jego zachowanie?

Dla tych, którzy śledzą wątek: po dzisiejszym spotkaniu chyba mogę być pewna, że nie jest zainteresowany. Wychodziliśmy razem z klatki, przytrzymałam mu drzwi bo niósł torby, on powiedział tylko "cześć", i "dzięki" i poszedł w swoją stronę. Najwyraźniej nie spodobałam się mu, trudno...

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak interpretować jego zachowanie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024