co o tym myślicie?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 32 ]

Temat: co o tym myślicie??

Witam
Postanowiłem napisać na tym forum bo chciałbym poznać zdanie kobiety dojrzałej, gdyż sprawa dotyczy kobiety dojrzałej.
Jestem żonaty, mam słodkiego synka i jakiś czas temu poznałem pewną kobietę w pracy, pracujemy razem od niecałych 3 lat, dodam że ona jest mężatką i też ma dzieci, zaprzyjaźniłem się z nią i dobrze mi się z nią rozmawia na wszystkie tematy.
Od razu dodam że o romansie nie mam mowy, choć jest boska jestem daleki od takich myśli, jesteśmy dojrzali i doskonale wiemy czym skończyła by się chwila zapomnienia.
Niebawem moja przyjaciółka ma urodziny, postanowiłem że dam jej prezent, kupiłem perfumy takie jakich używa, i teraz nie jestem pewien czy dobrze robię. Napiszcie proszę co o tym myślicie, co Wy byście pomyślały, zrobiły dostając od przyjaciela prezencik. Może nie ma w tym nic złego, a może jest, nie wiem....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co o tym myślicie??

Teoretycznie nic zlego, ale perfumy to juz rzecz osobista. Szczerze perfum bym nie przyjela

3

Odp: co o tym myślicie??

No właśnie, też tak pomyślałem....hmm

4

Odp: co o tym myślicie??

Ja bym się poradziła żony

5

Odp: co o tym myślicie??

Nirvanka87 zabawne...może lepiej jej męża zapytam....

6

Odp: co o tym myślicie??

no to w sumie lepszy pomysł pewnie zna ją lepiej niż Ty

7

Odp: co o tym myślicie??
Rozdarty napisał/a:

Nirvanka87 zabawne...może lepiej jej męża zapytam....

Jak chcesz być w porządku , to zapytaj Swojej żony , co Ona na to ?

8

Odp: co o tym myślicie??

Perfumy są trochę zbyt osobiste...

9

Odp: co o tym myślicie??

W sumie to mogę żony zapytać, i tak wie o niej bo jej powiedziałem. Tylko chciałem poznać zdanie innych kobiet, żona może nie być obiektywna. I widzę że chyba się wygłupiłem z tymi perfumami, powinienem może coś innego jej dać....hmmm sam nie wiem.

10

Odp: co o tym myślicie??

Tradycyjne kwiaty nie są zobowiązujące...
Perfumy TRĄCĄ jakąś aluzją... (nadzieją na COŚ więcej?)
Manipulujesz?

11

Odp: co o tym myślicie??

Raczej nie manipuluje, nie w takim sensie, a jeśli już to nie świadomie.
No właśnie kwiaty są takie banalne, chciałem dać jej coś wyjątkowego...no i widzę że perfumy to nie to, znajdę coś innego, może podsuniecie jakiś pomysł? coś co nie będzie banalne i nie będzie dwuznaczne....

12

Odp: co o tym myślicie??
Rozdarty napisał/a:

Raczej nie manipuluje, nie w takim sensie, a jeśli już to nie świadomie.
No właśnie kwiaty są takie banalne, chciałem dać jej coś wyjątkowego...no i widzę że perfumy to nie to, znajdę coś innego, może podsuniecie jakiś pomysł? coś co nie będzie banalne i nie będzie dwuznaczne....

A przyznaleś się żonie , że Ci KOLANA MIĘKNĄ jak ją widzisz . Nadzieje Sobie robisz ? Nie piszesz całej prawdy , wiesz o tym . Pare miesięcy temu  Sam pisałeś , co się z Tobą dzieje na jej widok .

13

Odp: co o tym myślicie??

Marietta54 oczywiście że wszystko powiedziałem żonie, kolana mi miękną nie tylko na jej widok, podoba mi się wiele kobiet, choć ta jest wyjątkowa, dlatego się z nią przyjaźnie, kiedyś może i się myślami zagalopowałem, ale na szczęście odnalazłem właściwą ścieżkę i do niczego nie doszło i nie dojdzie. Żona nie była zachwycona ale zrozumiała, nie ufnie odnosi się do niej ale nadal mi ufa.
Zatem zamiast mnie atakować doradziła być coś sensownego....

14

Odp: co o tym myślicie??
Rozdarty napisał/a:

Marietta54 oczywiście że wszystko powiedziałem żonie, kolana mi miękną nie tylko na jej widok, podoba mi się wiele kobiet, choć ta jest wyjątkowa, dlatego się z nią przyjaźnie, kiedyś może i się myślami zagalopowałem, ale na szczęście odnalazłem właściwą ścieżkę i do niczego nie doszło i nie dojdzie. Żona nie była zachwycona ale zrozumiała, nie ufnie odnosi się do niej ale nadal mi ufa.
Zatem zamiast mnie atakować doradziła być coś sensownego....

Bardzo proszę tylko  KWIATY .

15

Odp: co o tym myślicie??

A dlaczego tylko kwiaty??  może rozwiniesz??

16

Odp: co o tym myślicie??
Anhedonia napisał/a:

Tradycyjne kwiaty nie są zobowiązujące...
Perfumy TRĄCĄ jakąś aluzją... (nadzieją na COŚ więcej?)
Manipulujesz?

Tutaj już masz odpowiedz trafną , nic dodać nic ująć , ale decyzja należy do Ciebie . Pozdrawiam .

17

Odp: co o tym myślicie??

kup kwiaty i jakieś bilety do kina dla niej i męża. Albo jakiś ładny ciekawy bibelot, albo może książka, jak lubi czytać, albo jak lubi gotować coś do kuchni. Trudno doradzić jak nie wiemy jakie ona ma zainteresowania, co lubi robić.

18

Odp: co o tym myślicie??

wspolczuje zonie

19

Odp: co o tym myślicie??

Kwiaty i nic więcej.

Kurde następny, który "przyjaźni" się z atrakcyjną kobietą. Brzydkie nie mają wzięcia, na przyjaciółki też się nie nadają. Co za świat!

20

Odp: co o tym myślicie??

a musisz jej cos dawac? ciekawe czy tak urodziny zony celebrujesz, pytasz się o rady co jej kupic, jak dla mnie to szykujesz grunt do romansu

21

Odp: co o tym myślicie??

Rozdarty,wcale nie odnalazłeś właściwej ścieżki,myślami nadal jesteś przy koleżance.Zadaj sobie pytanie ,ile czasu w Twoim umyśle gości każdego dnia? Oby nie okazało się ,że więcej niż żona:(. Dlaczego tak upierasz się na danie jej oryginalnego,osobistego prezentu? Lepiej skorzystaj z rad kobiet i kup kwiaty ,albo złoż tylko życzenia. Jesteś na dobrej drodze do romansu, jeśli sam tego nie widzisz to przeczytaj jeszcze raz odpowiedzi na Twój wątek.

22

Odp: co o tym myślicie??

Żona urodziła co dziecko i cię nie zdradza. Może warto zająć się związkiem niż koleżanka

23

Odp: co o tym myślicie??
Rozdarty napisał/a:

Od razu dodam że o romansie nie mam mowy

Jakież to słodkie i urocze.
Zaklinanie rzeczywistości.

24

Odp: co o tym myślicie??

O, to nic nowego takie dylematy.

Można kupić kwiaty albo jakieś oryginalne słodycze  czy kawę nie za drogie, bo nie wypada inaczej.


Żonie można kupić droższe perfumy czy coś osobistego.  Rodzinę się powinno cenić:)

25

Odp: co o tym myślicie??

Zdrada w białych rękawiczkach. Ją cię nie pochwałę. Czego ty szukasz flirt.emocji czy miłości. A jak żona ci numer oddali to się zdziwi

26

Odp: co o tym myślicie??
Summerka napisał/a:

Żonie można kupić droższe perfumy czy coś osobistego.

Żona i tak daje d##y więc po co marnować kasę.

27

Odp: co o tym myślicie??

Kup jej fajną bieliznę, włóż jeszcze liścik, że to żona pomagała Tobie wybierać, w końcu kto jak kto, ale kobiety znają się na rzeczy.

28

Odp: co o tym myślicie??

Rozdarty, już samym nickiem zdradziłeś się, że 'lawirujesz' w uczuciach między żoną, a koleżanką z pracy.
Nawet jak kupisz jej kwiaty, to zastanów się jakie.....bo one też mają swoją symbolikę/wymowę, więc abyś nie powiedział jej za dużo.....chyba, że chcesz.....choćby tak symbolicznie.

29

Odp: co o tym myślicie??
pitagoras napisał/a:
Summerka napisał/a:

Żonie można kupić droższe perfumy czy coś osobistego.

Żona i tak daje d##y więc po co marnować kasę.

Że co proszę?! Pitagoras jesteś coraz śmielszy na tym forum oraz coraz bardziej chamski.

30

Odp: co o tym myślicie??
chaber05 napisał/a:
pitagoras napisał/a:
Summerka napisał/a:

Żonie można kupić droższe perfumy czy coś osobistego.

Żona i tak daje d##y więc po co marnować kasę.

Że co proszę?! Pitagoras jesteś coraz śmielszy na tym forum oraz coraz bardziej chamski.

No, ale chaberku, czemu się oburzasz? Przecież pitagoras jedynie podsumował tok rozumowania Autora. Po co on ma o żone zabiegać, skoro to jego żona, jest i nigdzie nie pójdzie i dupy też da... PRZYJACIÓŁKA! TO jest wyzwanie! Cóż jej kupić? Jak bardzo ma być to wyjątkowe, osobiste itp, itd. Tu jest dreszczyk emocji, to ONA powoduje, że myśli i się stara.

31

Odp: co o tym myślicie??
chaber05 napisał/a:
pitagoras napisał/a:
Summerka napisał/a:

Żonie można kupić droższe perfumy czy coś osobistego.

Żona i tak daje d##y więc po co marnować kasę.

Że co proszę?! Pitagoras jesteś coraz śmielszy na tym forum oraz coraz bardziej chamski.

Pitagoras miał odwagę i napisał prawdę , zgadzam się z Nim .

Posty [ 32 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024