Co myslicie o łysych facetach? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co myslicie o łysych facetach?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 53 ]

1

Temat: Co myslicie o łysych facetach?

Mam 28 lat i z czasem nieco ubyło mi włosów na głowie, więc golę się na przysłowiową "glacę". Koleżanka powiedziała,że łysi są seksowni.Co Wy o tym myślicie? Miała rację,czy poprostu próbowqała być miła ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

a jaki związek z seksownością ma ilość włosów na głowie?ile kolwiek ich jest, większy wpływ na Twoją seksowność jest fakt że jesteś zadbany. Zapewniam Cię że goląc główkę wyglądasz na bardziej zadbanego a więc i seksownego niż stosując tzw. zaczes. Koszmarny koszmar!słabo mi się robi na samą myśl. Koleżanka na pewno więc nie kłamała:)

3

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Tak samo seksowni jak kobiety bez biustów.

4

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

o tak łysi mi sie podobają,też sądze, że to seksowne,ale zależy komu pasuje taka "fryzura":)

5

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
Maggda napisał/a:

Tak samo seksowni jak kobiety bez biustów.

Nie zgadzam się! to kwestia tego co sie komu podoba. Mam sliczną przyjaciółkę, która ma łysego faceta....Jest w nim zakochana po uszy, i zawsze mówi,że jest taki seksi. Z kolei moja kumpela poderwała najfajniejszego chłopaka w szkole mimo,że jest dziewczyną z biustem A.Powiedział jej że uwielbia jej małe cycuszki smile są razem już 2 latka smile

6

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

A ja uważam,że dzięki "łysince" jest więcej miejsca do........całowania.

7

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Aganitka....... szczególnie koszmarnie to wygląda....... jak np. na weselu widziałam...... facet trochę sobie wypił...... i lok Mu się odkręcił... w przeciwną stronę.A On biedactwo........ nie kontrolował tego.Czasem nie można stanąć w kolejce po włosy czy duży biust- bo się stało w kolejce po........ rozum.

8

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
Magnolia napisał/a:
Maggda napisał/a:

Tak samo seksowni jak kobiety bez biustów.

Nie zgadzam się! to kwestia tego co sie komu podoba. Mam sliczną przyjaciółkę, która ma łysego faceta....Jest w nim zakochana po uszy, i zawsze mówi,że jest taki seksi. Z kolei moja kumpela poderwała najfajniejszego chłopaka w szkole mimo,że jest dziewczyną z biustem A.Powiedział jej że uwielbia jej małe cycuszki smile są razem już 2 latka smile

Chodzi o kanony urody a nie o to kto się w kim zakochał,a łysina kanonem męskiego piekna niestety nie jest.

9

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
Karmii napisał/a:
Magnolia napisał/a:
Maggda napisał/a:

Tak samo seksowni jak kobiety bez biustów.

Nie zgadzam się! to kwestia tego co sie komu podoba. Mam sliczną przyjaciółkę, która ma łysego faceta....Jest w nim zakochana po uszy, i zawsze mówi,że jest taki seksi. Z kolei moja kumpela poderwała najfajniejszego chłopaka w szkole mimo,że jest dziewczyną z biustem A.Powiedział jej że uwielbia jej małe cycuszki smile są razem już 2 latka smile

Chodzi o kanony urody a nie o to kto się w kim zakochał,a łysina kanonem męskiego piekna niestety nie jest.

Uważam,że każdy ma własne kanony piekna.To co jest kanonem piekna ogółu nie musi byc tym samym dla mnie i na odwrót.Faceci bez włosów są cool!

10

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Łysi są tak samo seksowni jak włochaci, to tylko kwestia gustu.

Ważne jest to, czy facet jest czysty i zadbany.Mnie osobiście nie przeszkadza łysinka u facetów.

11

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
lizka napisał/a:
Karmii napisał/a:
Magnolia napisał/a:

Nie zgadzam się! to kwestia tego co sie komu podoba. Mam sliczną przyjaciółkę, która ma łysego faceta....Jest w nim zakochana po uszy, i zawsze mówi,że jest taki seksi. Z kolei moja kumpela poderwała najfajniejszego chłopaka w szkole mimo,że jest dziewczyną z biustem A.Powiedział jej że uwielbia jej małe cycuszki smile są razem już 2 latka smile

Chodzi o kanony urody a nie o to kto się w kim zakochał,a łysina kanonem męskiego piekna niestety nie jest.

Uważam,że każdy ma własne kanony piekna.To co jest kanonem piekna ogółu nie musi byc tym samym dla mnie i na odwrót.Faceci bez włosów są cool!

Oczywiście,że każdy ma własne kanony. Jola Rutowicz na przykład ,ma własne kanony inteligencji, dobrego wychowania itp.
sama dla siebie jest the best.
:-))

12

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
Malwinka317 napisał/a:

Łysi są tak samo seksowni jak włochaci, to tylko kwestia gustu.

Ważne jest to, czy facet jest czysty i zadbany.Mnie osobiście nie przeszkadza łysinka u facetów.

Nie przeszkadza ci bo zapewne twoj facet jest łysy bądź łysieje.
:-)

13

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Ja nie widzę nic złego w tym , że facet jest łysy. Nie liczy się co jest na zewnątrz, tylko to co w środku.
Kwestia tego co komu się podoba.

14

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Dla mnie łysi faceci nie są wcale przystojni, ale to chyba zalezy od gustu. smile Ja wole facetów, którzy maja włosy na głowie bo zawsze można się w nich pobawic tongue

15

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
XYZ napisał/a:

Mam 28 lat i z czasem nieco ubyło mi włosów na głowie, więc golę się na przysłowiową "glacę".

Ja uważam, że facetowi, który zaczął łysieć nie pozostaje nic innego, jak ogolić się do "O".  Wtedy wygląda zdecydowane lepiej - niż pielęgnując pozostałe po bokach i z tyłu głowy włosy. Niektórzy łysi (posiadacze kształtnej czaszki) wygladają interesująco.

16

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
Jaheira napisał/a:

Ja uważam, że facetowi, który zaczął łysieć nie pozostaje nic innego, jak ogolić się do "O".  Wtedy wygląda zdecydowane lepiej - niż pielęgnując pozostałe po bokach i z tyłu głowy włosy. Niektórzy łysi (posiadacze kształtnej czaszki) wygladają interesująco.

Jestem tego samego zdania.

17

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Przynajmniej widać po takim osobniku /;) /- że dobrze czuje się we własnej skórze, nie ma kompleksów i jak przystało na faceta - nie zaprząta sobie głowy taką "stratą" ..;)

18

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
Aganitka napisał/a:

a jaki związek z seksownością ma ilość włosów na głowie?ile kolwiek ich jest, większy wpływ na Twoją seksowność jest fakt że jesteś zadbany. Zapewniam Cię że goląc główkę wyglądasz na bardziej zadbanego a więc i seksownego niż stosując tzw. zaczes. Koszmarny koszmar!słabo mi się robi na samą myśl. Koleżanka na pewno więc nie kłamała:)

Kobietom tez czasami wypadaja i przerzedzaja sie wlosy. Nie wiem czy w takiej sytuacji nie bylabys zalamana. Na co wtedy zwrocilabys uwage na piekne ciuszki w ktorych jest dana kobieta,czy na to ze ma juz przeswity ? Moze tez na lyso powinna sie ogolić ? Tak czy inaczej zadbany lysy facet wygląda co najwyżej tak jak nawoskowana syrenka.
:-)

19

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
TeDe napisał/a:
Aganitka napisał/a:

a jaki związek z seksownością ma ilość włosów na głowie?ile kolwiek ich jest, większy wpływ na Twoją seksowność jest fakt że jesteś zadbany. Zapewniam Cię że goląc główkę wyglądasz na bardziej zadbanego a więc i seksownego niż stosując tzw. zaczes. Koszmarny koszmar!słabo mi się robi na samą myśl. Koleżanka na pewno więc nie kłamała:)

Kobietom tez czasami wypadaja i przerzedzaja sie wlosy. Nie wiem czy w takiej sytuacji nie bylabys zalamana. Na co wtedy zwrocilabys uwage na piekne ciuszki w ktorych jest dana kobieta,czy na to ze ma juz przeswity ? Moze tez na lyso powinna sie ogolić ? Tak czy inaczej zadbany lysy facet wygląda co najwyżej tak jak nawoskowana syrenka.
:-)

Nie wkrecaj sobie....:) napewno nie jest z Tobą tak źle....

20

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

lysy facet jest dla mnie calkowicie aseksualny

21

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

A dla mnie wręcz przeciwnie.Oczywiscie nie mam na myśli takiego z prześwitami,tylko takiego na glackę smile

22

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

szczerze - nie lubię.

23

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Wiele moich znajomych , goli się na 3 milimetry chociaż mają włosy . Na powodzenie nie narzekają . Krótko obstrzyżony mężczyzna jest odbierany przez kobiety jako zadbany . Lepiej nie mieć włosów niż mieź jakieś żeliki , dywaniki to dobre dla gimnazjalstów nie dla dojrzałych facetów. Koleżanka na pewno mówiła prawdę .

24

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Myslę,że to zależy od tego co komu pasuje....Nie każda głowa nadaje się na takie golenie.... Ja znam jednego chłopaka który goli głowę i wyglada świetnie....Pasuje mu to jakoś...Mimo,że nie jest wysoki,ale dobrze zbudowany...I to wszystko sie jakos tak fajnie komponuje ze sobą.

25

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

no, żelusie to tez  nie dla mnie, ale łysych tez nie lubię.

26

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

ooooojczyznach kobietki chyba nie znacie sie na mezczyznach,tak widać...moze i mężczyzni łysi są aseksualni ale tylko dlatego ze nie znacie sie na facetach...bo gdyby tak się wgłębić w przyczyne łysinki to po wykluczeniu przyczyn chorobowych struktury włosa to inną przyczyną wypadania włosów jest bardzo duże steżenie testosteronu szczególnie u mlodych chlopakow...wiec dziewczyny opamiętajcie się bo większość meżczyzn z łysinką sa bardzo ale to bardzo seksualni a raczej hiperseksualni...daje ręke uciać...


Ps.skączyłam studia medyczne i tego nas uczono na wykładach anatomi

!!!Kobiety-poszeszcie swoją wiedze...a ty Kotku trzymaj sie i nie bierz do głowy,napewno jesteś SUPER!

27

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Ja lubię:)

28

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Pewnie, że "de gustibus..." wink

Ja, jako wyznawczyni Kultu Długowłosych Mężczyzn, nie potrafię dostrzec w łysym/łysiejącym (ba, nawet i krótkowłosym) mężczyźnie tego... czegoś wink

Jakkolwiek kontrowersyjnie to zabrzmi, wolałabym żeby miał wielki nos, krzywe zęby i mówił "przyszłem" (bo miałem blisko wink ) niż aby świecił mi łysiną.

29

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

A ja uwielbiam łysych mężczyzn. Są tak samo przystojni jak inni.
I zdania nie zmienię wink

30 Ostatnio edytowany przez piekny_nick (2013-12-25 16:00:48)

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

O 100x wolę mężczyznę ogolonego na "zero" niż z włosami przerzedzonymi, zaniedbanymi, lub z wielkimi zakolami, a nie daj "borze" z "gniazdkiem" tongue

P.S. Również jestem wielbicielką "kudłaczy" big_smile ale po pierwsze: nie każdemu to samo pasuje, a po drugie: pewna elastyczność zawsze wskazana, nie ma się co zamykać w jednej estetyce "dla zasady".

31

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Autorze nie wiem jak wygladasz, bo nie kazdemu pasuje ogolona glowa ale ja np bardzo lubie lysych.

32

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

ja lubie obcietych tak na 0.5 mm... odrazu lepiej wyglada.

33

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Mnie z kolei bardziej przypadły do gustu dłuższe włosy z przodu i krótszy tył,oczywiście świetnie wystylizowane jak u modeli z Vogue big_smile

34

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Wszystko zależy od tego jak taki łysy facet się nosi, w sensie czy jest ubrany schludnie, elegancko, czy jest zadbany. Według mnie niektórzy łysi faceci są bardzo seksowni ale na tą ich seksowność ma wpływ tak naprawdę wszystko...,  zaczynając od ubioru, sposobie bycia, sposobie poruszania się itp.

35

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
piekny_nick napisał/a:

O 100x wolę mężczyznę ogolonego na "zero" niż z włosami przerzedzonymi, zaniedbanymi, lub z wielkimi zakolami, a nie daj "borze" z "gniazdkiem" tongue

P.S. Również jestem wielbicielką "kudłaczy" big_smile ale po pierwsze: nie każdemu to samo pasuje, a po drugie: pewna elastyczność zawsze wskazana, nie ma się co zamykać w jednej estetyce "dla zasady".

Ach, ja zatwardziała wink

Zakola i inne "cuda" również nie dla mnie, ale nie oznaczają zwrotu ku łysym wink

Jeśli już, to ku kącikowi, gdzie będę się ponuro kiwać (tfu, tfu, odpukać wink ).

36

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Mnie tacy faceci strasznie kręcą, ale musi to iść w parze z inteligencją, bo inaczej facet odpada w przedbiegach.
Byłam z dwoma łysolami ten drugi przypominał Pepp'a Guardiolę i naprawdę byłam dumna, że mam przy sobie takie 'ciacho';)

Btw,o gustach się nie dyskutuje;)

37

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Mi się podoba łysy z tej reklamy. tylko kurcze trochę za duży tongue https://www.youtube.com/watch?v=iN3BxDryrV8

38

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Z moich obserwacji wynika ,że łysi też potrafią być seksowni smile

39

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Ja od 10 lat mam łysego męża wink Przeglądając stare fotografie stwierdziłam, że nigdy wcześniej nie wyglądał lepiej.

40

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Wydaje misię,że to tylko faceci mają z tym problem!

41

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
mama2011 napisał/a:

Mi się podoba łysy z tej reklamy. tylko kurcze trochę za duży tongue https://www.youtube.com/watch?v=iN3BxDryrV8

Dobry jest, w tej drugiej też mnie rozśmieszył http://www.youtube.com/watch?v=o7M1lbXD-QI
Ja lubię łysych ale zadbanych mężczyzn z lekkim zarostem na twarzy.

42

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Mój chłopak ma zakola czym różni się od chłopaków. W okresie letnim lubi wycochac włosy-na glace big_smile bardzo mi się podoba w takim wydaniu.Jest coś w tym seksownego.A że dba o siebie o swój wygląd to ogólnie elegancko się prezentuje wink Nie każdemu pasuje łysina.    Skoro koleżanka tak powiedziała to się ciesz i miej świadomość,że jest spoko smile

43

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

mam łysego męża smile
w dawnych czasach nosił dredy (przed procesem łysienia oczywiście), gdy go poznałam miał z tyłu na łysej głowie najpierw taki "trawniczek", który z czasem urósł w dość długi kucyk
teraz jest łysy i dobrze nam z tym smile

44

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Jak dla mnie łysina nie jest seksowna. Seksowny jest dla mnie tembr głosu, wyraziście zarysowana szczęka, ale nie łysina. Ale co człowiek to opinia.
Ale zakładając, że ubytki w owłosieniu by mnie miały jakoś podniecać, to wolałabym, żeby było wszystko schludnie. Nie jakieś parę włosków na żel, ala kod kreskowy w stylu wujka Mietka, tylko króciutko obcięte. Wtedy jakaś broda i już się jawi jakiś mega męski wiking smile

45

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Łysy i łysiejący smile mi się podoba sama poznalam takiego faceta mogę go zawsze czochrać po głowie i nie slysze tekstu w stylu " ej zostaw bo zburzysz mi fryzure " itp. Poza tym taki facet sprawia wrażenie silnego big_smile jak idzie sie razem noca ulicą i jeszcze zrobi grozna mine jak ktos zaczepi to nikt nie podskoczy smile

46

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Jeżeli masz gruby porfel to brakiem włosów się nie przejmuj.  Pieniądze są najlepszym afrodyzjakiem.  Jak sie spi na forsie to można byc łysym otyłym impotentem bez zębów a i tak wszystkie laski będą twoje.

47

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
twojeparanoje napisał/a:

Jeżeli masz gruby porfel to brakiem włosów się nie przejmuj.  Pieniądze są najlepszym afrodyzjakiem.  Jak sie spi na forsie to można byc łysym otyłym impotentem bez zębów a i tak wszystkie laski będą twoje.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Odzywam się więc.
Nick masz odpowiedni do treści, ale mógłbyś zmienić pierwszy człon na odmianę w pierwszej osobie. Będzie bardziej pasować.

48

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

smile Excop mimowolnie przyciągnął mnie do tego wątku... Cóż, przyznam, ze temat intrygujacy i tyle w nim opcji ile ...włosów na głowie (sic!) big_smile
Jestem takim (prawie) mężczyzną: siwawy zarost, ogolona na 3mm głowa smile Cóż począć - lata świetności moja bujna czupryna ma juz za sobą...
Wyrażę jednak swoje tu zdanie: łysi mężczyźni są spokojniejsi i bardziej opanowani od tych "zarośnietych"  ...bo mają lepsze chłodzenie big_smile

49 Ostatnio edytowany przez Excop (2016-06-10 20:05:23)

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
srokowiec napisał/a:

smile Excop mimowolnie przyciągnął mnie do tego wątku... Cóż, przyznam, ze temat intrygujacy i tyle w nim opcji ile ...włosów na głowie (sic!) big_smile
Jestem takim (prawie) mężczyzną: siwawy zarost, ogolona na 3mm głowa smile Cóż począć - lata świetności moja bujna czupryna ma juz za sobą...
Wyrażę jednak swoje tu zdanie: łysi mężczyźni są spokojniejsi i bardziej opanowani od tych "zarośnietych"  ...bo mają lepsze chłodzenie big_smile

Niedaleko stąd do stwierdzenia, Srokowcu,  że "mądrej głowy, włosy się nie trzymają". smile
Albo, jesteśmy "jaskółkami" kolejnego etapu ograniczania przez Naturę owłosienia u dwunożnych. big_smile

50

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Łysi, owszem, mogą być bardzo seksi. Najważniejsze, żeby łysy facet miał jakiś styl, jakikolwiek, byle nie łysy w dresie. smile

51

Odp: Co myslicie o łysych facetach?
Excop napisał/a:
twojeparanoje napisał/a:

Jeżeli masz gruby porfel to brakiem włosów się nie przejmuj.  Pieniądze są najlepszym afrodyzjakiem.  Jak sie spi na forsie to można byc łysym otyłym impotentem bez zębów a i tak wszystkie laski będą twoje.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Odzywam się więc.
Nick masz odpowiedni do treści, ale mógłbyś zmienić pierwszy człon na odmianę w pierwszej osobie. Będzie bardziej pasować.

No i specjalnie po to się zarejestrował, by siać swoje mądrości - tylko 1 post (w momencie, gdy to piszę).

52

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Jak dla mnie nie ma reguły, łysi również mogą wyglądać atrakcyjnie, byleby to nie był dresiarz ani koks.

53

Odp: Co myslicie o łysych facetach?

Wprawdzie nie jestem łysy, ale miło słyszeć tutaj takie opinie Pań. Swego czasu stykałem się z opiniami, że łysina wręcz wyklucza atrakcyjność. Na portalach randkowych czytając opinie Pań na temat łysch, że jeśli łysy to musi być dres czy kark...

Posty [ 53 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co myslicie o łysych facetach?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024