Temat: samobojstwo przyjaciela :(

Witam, wczoraj moj przyjaciel zjadł dwa opakowania depahine chrono 500, 10 tabletek mst 100mg, 60 tabletek apap extra. Co moglo mu sie stac, bo nikt nic nie che powiedziec ? Strrasznie sie martiwe, ale mam zle przeczucie. Z gory dziekuje za odpowiedz.

2

Odp: samobojstwo przyjaciela :(

Do tej pory nie wiesz co się z nim stało??

3

Odp: samobojstwo przyjaciela :(

No nie wiem, rodzina jego nic nie chce mowic, a tylko oni wiedza, otrzymuja informacje od lekarzy. Nie zna ktos sie nalekach, czy to mogl mu powaznie zaszkodzic ?

4

Odp: samobojstwo przyjaciela :(

Taka dawka paracetamolu mogła skutecznie rozwalić mu wątrobę. O ile zareagowano szybko i momentalnie zrobiono płukanie żołądka, to uszkodzenia mogą być niewielkie i możliwe do wyleczenia. Jeśli jednak znaleziono go po lub kilku godzinach to prawdopodobnie już po wątrobie. A nie mam pewności co do tego, czy samobójcy kwalifikują się do przeszczepu.

Lekarzem nie jestem, ale wiem, że nawet Apap jest lekiem bardzo niebezpiecznym, jeśli łyknie się go w większej ilości. Co do Depakine- nie znam skutków przedawkowania.

"Gdy cię mają wie­szać, pop­roś o szklankę wo­dy. Nig­dy nie wiado­mo, co się wy­darzy, za­nim przyniosą."
-A. Sapkowski

5

Odp: samobojstwo przyjaciela :(

a jeszcze wzial mst a to morfina : (