Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Jestem sama od 7 lat
Podchodzę pod 30stkę
Nie uprawiam seksu od tego czasu
Powiem szczerze, jest mi z tym źle
mam małe szanse na spotkanie miłości, zakochanie się, jestem osobą niepełnosprawną
Miałam kiedyś konto na portalu randkowym, jako, że z buzi brzydka nie jestem, padały takie propozycje, poważnie się zastnawiam, nad znalezieniem przyjaciela tylko do seksu, wiem jak bardzo źle jest to postrzegane w naszym społeczeństwie, ale jednak wciaż jestem kobietą i cieżko mi to w sobie zwalczyć.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Czemu uważasz, że masz małe szanse na zakochanie się, znalezienie miłości itd.? ja znam takich co po 40 pierwszy raz się zakochują, zakładają rodziny, dzieci itd. smile
Jeżeli chodzi o portale randkowe to tam kobieta tylko założy profil i już będzie miała nie wiadomo ile zbereźnych propozycji, tak jest skonstruowany ten świat - tylko od ciebie to zależy co z takimi propozycjami dalej zrobisz smile

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Ponieważ jestem niepełnosprawna
i nie wiem czy mam ochotę czekać na seks do 40stki albo dłużej

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

A można wiedzieć jak wygląda ta twoja niepełnosprawność, czy jest to raczej prywatna sprawa?
A z seksem... no wiesz jesteś kobietą więc w każdej chwili możesz znaleźć swojego amatora big_smile nawet dzisiaj, jutro, pojutrze itd smile to od ciebie zależy czy ,,spotkasz się" z miłością życia czy z przypadkowym amantem smile

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Majac lat 30, nie wierzy sie w "miłość życia", wiadomo, że czegoś takiego nie ma
jestem niepełnosprawna ruchowo, choruje przewlekle na rózne choroby

6

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela
niebieskamonika napisał/a:

wiem jak bardzo źle jest to postrzegane w naszym społeczeństwie

To martw się tym dalej i żyj nieszczęśliwa. Twój wybór, Twoje życie, nikt go za Ciebie nie przeżyje.

Chcesz rozgrzeszenia? Żeby ktoś powiedział, że jest to w porządku? Przeglądnij inne działy, poczytaj o związkach alkoholików, narkomanów, socjopatów, damskich bokserów, nieudaczników itp - o tej całej patologii, w jakiej tkwi spora część tego społeczeństwa, którego opinią się tak bardzo przejmujesz.
Pomyśl sobie, czy naprawdę chcesz się nimi martwić? Albo tymi, którzy zamiast skupiać krytykę na nich, mogą pchać nos w sprawy dorosłej, samotnej kobiety, która nic złego nie robi, tylko "ma czelność uprawiać z kimś seks i nie pędzić prosto do ołtarza"...
Twój wybór.

7

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Jako kobieta masz zbyt duże wymagania już będąc kobietą. Teraz jesteś niepełnosprawna. Na portalach jest wiele mężczyzn oferujących miłość niepełnosprawnym. Tyle że nie są księciami z bajki. Chciałabyś to byś miała, tak jak każda inna kobieta.

8

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela
niebieskamonika napisał/a:

nad znalezieniem przyjaciela tylko do seksu, wiem jak bardzo źle jest to postrzegane w naszym społeczeństwie, ale jednak wciaż jestem kobietą i cieżko mi to w sobie zwalczyć.

Dziewczyno! Obudź się -- już dawno powinnaś mieć przyjaciela takiego że i seks z nim uprawiasz. Stracone parę lat...

9 Ostatnio edytowany przez niebieskamonika (2015-05-17 08:15:15)

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Miałam i mam rozterki moralne, bo jestem wychowana w porządnej rodzinie, a kochanek to coś negatywnego, niestety moja kobieca natura daje mi bardzo popalić po tak długoletniej samotności.

10

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Kiedyś oglądałem program, w którym niepełnosprawny ruchowo (jeździł na wózku)  Brytyjczyk dostawał od państwa pieniądze na skorzystanie z usług prostytutek. Jeździł do Holandii, płacił i już.
Więc jak sama widzisz, Ty miałabyś przyjaciela, odstaw dylematy natury moralnej na boczny tor i zacznij cieszyć się życiem! smile

11

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela
niebieskamonika napisał/a:

Miałam i mam rozterki moralne, bo jestem wychowana w porządnej rodzinie, a kochanek to coś negatywnego, niestety moja kobieca natura daje mi bardzo popalić po tak długoletniej samotności.

Nie ma takiego terminu jak natura. Wszystko zależy od tego jak zostaliśmy wychowani, jakie mamy przeżycia i od tego z kolei zależy pewność siebie, świadomość potrzeb.

Jeśli takowe masz to je realizuj. Każdy lęk to niska samoocena, która nie pozwala nam być sobą. Bądź sobą.

12

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Jak to nie ma takiego terminu jak natura?
Przecież to nasza natura skłania nas do poszukiwania partnera seksualnego i rozmnażania się, bez tego wyginęlibyśmy jako gatunek już dawno temu.

13

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Znam kilka par, dobrych kochających się małżeństw i związków partnerskich gdzie jedno z nich było niepełnosprawne w chwili poznania.

14

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

fajnie- faceta na seks znajdziesz na pewno...tylko co, jesli jednak pojawi sie uczucie?
poczujesz sie strasznie odrzucona- musisz sie z tym liczyc, bo jak umawiasz sie tylko na seks, to nie mozesz miec pretensji, ze nie bedzie nic wiecej...

15 Ostatnio edytowany przez TKZ (2015-05-17 09:17:12)

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela
niebieskamonika napisał/a:

Jak to nie ma takiego terminu jak natura?
Przecież to nasza natura skłania nas do poszukiwania partnera seksualnego i rozmnażania się, bez tego wyginęlibyśmy jako gatunek już dawno temu.

Określiłaś ją wcześniej jako kobieca natura.

Nikt z nas nie ma myśli, by podtrzymać gatunek, tylko dla siebie, by uprawiać seks z jak najbardziej zgodnymi genowo dla nas osobnikami płci przeciwnej.

16

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Kobieca natura, męska natura jedna cholera
po prostu każde z nas ma ochotę na seks i tyle, mnie tylko ograniczają morale i wychowanie, pewnie po częsci też choroba.

17

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Prawo masz do wszystkiego, jako wolna osoba. Jedyne pytanie to czy Ty tego chcesz i czy bedziesz sie z tym dobrze czuła.

18

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Dobry układ dla samotnych. Odpowiadając na Twoje pytanie: każdy ma prawo.

19

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela
niebieskamonika napisał/a:

Miałam i mam rozterki moralne, bo jestem wychowana w porządnej rodzinie, a kochanek to coś negatywnego,

Bzudry wpojone przez wiele lat przez kościół, rodziców, społeczeństwo. Kochanek to najbardziej moralna rzecz na świecie -- dwie osoby nawzajem się uszczęśliwiające. Przecież to proste?



niestety moja kobieca natura daje mi bardzo popalić po tak długoletniej samotności.

Działasz niemoralnie -- hamujesz swoją naturę kobiecą. Sumienie, dusza, ciało -- wszystko to mówi czego Ci naprawdę potrzeba, a twój rozum odpowiednie skomponowany przez otoczenie usiłuje temu zaprzeczać.




niebieskamonika napisał/a:

Kobieca natura, męska natura jedna cholera
po prostu każde z nas ma ochotę na seks i tyle, mnie tylko ograniczają morale i wychowanie, pewnie po częsci też choroba.

Jedynie choroba może być tutaj przeszkodą, ale to zależy od kochanka, czy Cię taką zaakceptuje -- pewnie znajdziesz takiego któremu nie będzie przeszkadzać. Seks jest moralny -- gdy obie osoby tego chcą. Wychowanie -- to tylko zabobony, błąd światopoglądowy -- jak np. spowiedź i przebaczenie za pieniądze.

20

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Wiesz, to pytanie z czym tobie będzie lepiej. Jeżeli kogoś znajdziesz [takiego przyjaciela], to musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy lepiej będziesz się czuła po rozpoczęciu bardziej intymnych stosunków, czy lepiej będzie tylko chwilowo. Masz rozterki, bo masz silne zasady i nie tyle ci to odradzam, co proponuję nie sugerować się opiniami innych ludzi, tylko twoją własną. Ty najlepiej czujesz czego potrzebujesz. Po przekroczeniu pewnych zasad nie ma powrotu. Nie odradzam ci tego w razie czego. Jak pewnie nikt tutaj, nie jestem ekspertem, bo musiałbym przeżyć dokładnie to, co ty i wiedzieć co spowoduje każda z decyzji, jaką podejmiesz.

Po prostu się nie łam, zrób to, co spowoduje, że będziesz szczęśliwa. W razie, gdybyś potrzebowała z kimś pogadać, to możesz do mnie napisać, choć w razie czego mogę być tylko zwykłym przyjacielem. No nic, zostaje mi życzyć ci powodzenia.

21

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Moja choroba nie jest zaraźliwa,nikt nie powinien mieć z nią problemu, bo niby dlaczego? Poza bliznami po operacjach nic po mnie nie widać, zresztą to mnie boli a nie jego, wiec co mu do tego.

22

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela
niebieskamonika napisał/a:

Jestem sama od 7 lat
Podchodzę pod 30stkę
Nie uprawiam seksu od tego czasu
Powiem szczerze, jest mi z tym źle
mam małe szanse na spotkanie miłości, zakochanie się, jestem osobą niepełnosprawną
Miałam kiedyś konto na portalu randkowym, jako, że z buzi brzydka nie jestem, padały takie propozycje, poważnie się zastnawiam, nad znalezieniem przyjaciela tylko do seksu, wiem jak bardzo źle jest to postrzegane w naszym społeczeństwie, ale jednak wciaż jestem kobietą i cieżko mi to w sobie zwalczyć.

Musiałabyś to dobrze przemyśleć, zastanowić się czy Tobie taki układ odpowiada. Potrzeba seksualna to jedna z podstawowych potrzeb życiowych człowieka, to że jesteś niepełnosprawna tego nie zmienia. Masz prawo do wszystkiego na co tylko masz ochotę, nie patrz na innych patrz na siebie - postaw siebie na pierwszym miejscu. Jeśli będzie to zgodne z Tobą nie widzę żadnego problemu.

23

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela
niebieskamonika napisał/a:

Moja choroba nie jest zaraźliwa,nikt nie powinien mieć z nią problemu, bo niby dlaczego? Poza bliznami po operacjach nic po mnie nie widać, zresztą to mnie boli a nie jego, wiec co mu do tego.

Jeśli tylko akceptujesz siebie i nie przeszkadzają Ci blizny i nie będziesz o nich myślała podczas spotkać (a nie powinnaś myśleć) to możesz śmiało myśleć o takich stosunkach. Wybór należy do Ciebie.

24

Odp: Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

A dlaczego nie miałaby mieć prawa? To przecież wolny kraj, nikt nikomu niczego nie zabrania. A seks jest przecież naturalną potrzebą każdego człowieka.

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy samotna od wielu lat dziewczyna ma prawo znaleźć sobie przyjaciela

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024