Seks w samochodzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks w samochodzie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 48 ]

Temat: Seks w samochodzie

Czesc!
Jestem z moim chlopakiem w ciezkiej sytuacji, bo nie mamy mozliwosci kochania sie w normalnych warunkach tj. na lozku/ w domu. Wiec zdecydowalismy sie na samochod.
Bylo.. hmm ciekawie? Na pewno ciasno big_smile ale wszystko sie udalo tongue

Czy macie jakies doswiadczenia w temacie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks w samochodzie

Też pamiętam takie czasy wink za wygodne to nie jest, ja całkiem lubie. Mój facet nie koniecznie (ma prawie 2 metry), więc rzadko bywa. Ale w jakimś ciekawym miejscu- czemu nie big_smile

Odp: Seks w samochodzie

No ja mam ;p
Na wygode nie narzekam chociaz wiadomo w łożku lepiej ;p noi mało pozycji mozna stosowac ;p

4

Odp: Seks w samochodzie

lepsze to niż wcale smile

5

Odp: Seks w samochodzie

Fajna sprawa, tak dla odmiany big_smile

6

Odp: Seks w samochodzie

ja mam dosyć spore doświadczenia z seksu w samochodzie wink fajnie to wspominam,chociaz teraz po latach już nie mam ochoty na takie eksperymenty

7

Odp: Seks w samochodzie

Jak się opracuje technikę to może być całkiem wygodnie wink Pamiętam te szaleństwa młodości wink Główny minus to konieczność ciągłego zerkania w okno, bo nie miałam nigdy ochoty żeby ktoś obcy oglądał mój goły tyłek wink

8

Odp: Seks w samochodzie
llalunialalunia napisał/a:

Czesc!
Jestem z moim chlopakiem w ciezkiej sytuacji, bo nie mamy mozliwosci kochania sie w normalnych warunkach tj. na lozku/ w domu. Wiec zdecydowalismy sie na samochod.
Bylo.. hmm ciekawie? Na pewno ciasno big_smile ale wszystko sie udalo tongue

Czy macie jakies doswiadczenia w temacie?

Sex w samochodzie ? zależy jakim. Osobowym, ciężko, ale bywają samochody typu bus i wtedy jest zupełnie OK.
Ale masz problem, gdzie mieszkasz ? przecież aby normalnie kochać się mozna na weekend wyjechać, co prawda to koszt, ale rzadko w zyciu jest tak lekko, aby przyjemności były za darmo. Tyle w netkobietach wątków na ten temat.

Odp: Seks w samochodzie

No niestety nie mozemy sobie pozwolić na kochanie sie w domu bo zawsze ktoś z rodziny jest albo u mnie, u niego tak samo... Wiec trzeba kombinowac tongue

My narazie praktykowalismy tylko siedzenie pasażera z przodu, nie ma tragedii big_smile
Próbowała któraś z was z tylu? Lepiej? Gorzej? big_smile

10

Odp: Seks w samochodzie

Z tyłu bez porównania lepiej, w zasadzie dziwię się jak technicznie udało wam się z przodu. Auto musi być duże, minimum wielkości Mondeo.

11

Odp: Seks w samochodzie

No jest to własnie takich rozmiarów auto tongue

12

Odp: Seks w samochodzie

Jeśli w samochodzie ciasno zawsze można spróbować na masce:$. Warto w tym celu udać się gdzieś w las. PolecamB-)

13

Odp: Seks w samochodzie

Seks na masce samochodu to jedna z fantazji mojego partnera. Wydaje mi sie ze moze to byc ciekawe doswiadczenie. Teraz tylko czekac na ladna pogode ! smile

14

Odp: Seks w samochodzie

Dwa lata temu, w wakacje, uprawialiśmy seks z moim chłopakiem praktycznie tylko w samochodzie ;P Dało rade i z przodu, i z tyłu smile
Oczywiście tylko gdy ja byłam na gorze, inaczej byłoby ciężko ;P
Na masce też to robiliśmy, naprawdę fajna sprawa, zwłaszcza gdy maska samochodu była nagrzana przez słoneczko smile

15

Odp: Seks w samochodzie

Na masce odpada, bo się wygnie.

16

Odp: Seks w samochodzie

Do seksu najlepiej nadaje sie kombi. Ja mam np dwa auta i w małym miejskim było to niewykonalne z tyłu nawet smile  a w limyzynie już prędzej na tylnej kanapie. zalezy też jakich gabarytów są dane osoby smile

17

Odp: Seks w samochodzie

Lepiej rozłożyć przednie siedzenia big_smile i dziury miedzy nimi czymś zapchac big_smile Jak w łóżku ! big_smile

18

Odp: Seks w samochodzie

Samochod fajna sprawa - przez pierwszy rok bycia razem bylo w aucie, wiadomo jak byla mozliwosc to i w domciu wink

19

Odp: Seks w samochodzie
tyui napisał/a:

Na masce odpada, bo się wygnie.

tylko w oplu i francuzach;p
Duży szyberdach ułatwia sprawę.

20

Odp: Seks w samochodzie

Pierwszy rok mojego związku to był seks w samochodzie. Nadal tak czasem jest gdy nie chce nam się jechać do jego domu:P
Z tyłu najlepiej big_smile ja zawsze zakładam nogę na fotel i unoszę biodra big_smile mój facet ma wtedy lepszy dostęp big_smile

21

Odp: Seks w samochodzie

Seks w samochodzie stanowi niezłą formę gimnastyki smile Bo trzeba się zdrowo nakombinować, żeby wyłuskać się przynajmniej z części garderoby, nie nabić wielu guzów i jeszcze sprawić sobie nawzajem przyjemność smile Pomimo to jest jak najbardziej na plus smile

22

Odp: Seks w samochodzie

Ja wspominam bardzo fajnie... smile
Zwłaszcza jeden raz- jak nas spacerowicze nakryli... Było śmiechu.

Ale tak wracając... Fajne, bo ciekawe. Ciekawe, bo inne. Eksperyment udany- tak to ujmę smile

Ograniczona liczba pozycji sprawia że się łapie każdy dotyk i ruch smile

23

Odp: Seks w samochodzie

Drugim ulubionym miejscem, w którym się kochamy z mężem jest samochód. Zaczyna się od świntuszenia w rozmowie, dotykania podczas jazdy, a kończy się na seksie w lesie, na parkingu albo w innym miejscu. Dla ciekawych - pierwszym są przebieralnie - zarówno w sklepach jak i na basenach, saunach itp smile

---
seksnawidelcu.pl/seks-w-samochodzie-cz-1/

24

Odp: Seks w samochodzie

Ja też wolę zabawiać się z przodu samochodu - wystarczy na maxa odsunąć do tyłu fotel i jazda - albo on na górze, albo ja. Technicznie jak najbardziej możliwe do zrealizowania tongue Z tyłu z kolei było nam dość niewygodnie.

Ogólnie polecam takie "wycieczki".

O, to o czym zostało wspomniane przez onaion78 - przebieralnie. Jedynym minusem jest to, że trzeba być cicho, ale wrażenia nieziemskie smile

25

Odp: Seks w samochodzie

Bardzo lubię, kiedyś jak nie mieliśmy z chłopakiem ,, miejsca'' dla siebie, to zdarzało się uprawiać seks czy oral w samochodzie. Ciasno było to wiadomo i adrenalina, że ktoś zobaczy ale to coś innego niż łóżko wink

26

Odp: Seks w samochodzie

Nom tez polecam. Taki dreszczyk emocji. wink A jak się zrobi ciepło, najlepiej lipiec, sierpień, można wyjechać nad morze lub jezioro i znaleźć sb ustronne miejsce. Albo na snobku po żniwach... big_smile

27

Odp: Seks w samochodzie

Fajny polecam, gorzej jak ktoś was zobaczy i zadzwoni po policje big_smile

28

Odp: Seks w samochodzie

Fajna sprawa nawet w maluchu , chyba w nim było najlepiej ...Mercedes przy nim to pikuś i to na przednim pasażera ...nie jestem mikrusem a moja była też była normalną kobietką...siedzenie cofnięcie do końca ja przed nią ,i żadnego przesuwania drugiej połówki .odczucia do końca ....teraz oczywiście mam większy samochód i trzeba będzie spróbować po 40 latach jeszcze raz a może i więcej .....A moja lubi jak dociskamy się do końca ....pozdrawiam polecam a jak ktoś podglądanie to on będzie się męczył.....

29

Odp: Seks w samochodzie
kareninka napisał/a:

Nom tez polecam. Taki dreszczyk emocji. wink A jak się zrobi ciepło, najlepiej lipiec, sierpień, można wyjechać nad morze lub jezioro i znaleźć sb ustronne miejsce. Albo na snobku po żniwach... big_smile

Czy snobek to mały snob? smile

30

Odp: Seks w samochodzie
gojka102 napisał/a:
kareninka napisał/a:

Nom tez polecam. Taki dreszczyk emocji. wink A jak się zrobi ciepło, najlepiej lipiec, sierpień, można wyjechać nad morze lub jezioro i znaleźć sb ustronne miejsce. Albo na snobku po żniwach... big_smile

Czy snobek to mały snob? smile



Wymiatasz gojka smile big_smile

A tak na marginesie,to może zanim zacznie się ten seks uprawiać,wezmą się co niektórzy, za w miarę poprawną pisownię?

31 Ostatnio edytowany przez Amethis (2016-03-24 12:53:39)

Odp: Seks w samochodzie
majkaszpilka napisał/a:
gojka102 napisał/a:
kareninka napisał/a:

Nom tez polecam. Taki dreszczyk emocji. wink A jak się zrobi ciepło, najlepiej lipiec, sierpień, można wyjechać nad morze lub jezioro i znaleźć sb ustronne miejsce. Albo na snobku po żniwach... big_smile

Czy snobek to mały snob? smile



Wymiatasz gojka smile big_smile

A tak na marginesie,to może zanim zacznie się ten seks uprawiać,wezmą się co niektórzy, za w miarę poprawną pisownię?

wygląda na to że "zaburzona" komunikacja nie stoi na przeszkodzie

:d byle efekt został osiągnięty, czepiasz się wink

32

Odp: Seks w samochodzie

A tam...czepiam zaraz big_smile

"Lubieję" takie perełki tongue

33

Odp: Seks w samochodzie

jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma wink
Wolę przestrzeń, gdzie można się powyginać, niż niewygodne auto.

34

Odp: Seks w samochodzie

pamiętam jak dwadzieścia lat temu starsi koledzy
naginali że musieli lampy w swoich fiatach 126 p, wyciągać

a ja nie świadomy, wtedy o co biega big_smile

no zdecydowanie chyba o zagospodarowanie przestrzeni chodziło

w aucie nie zręcznie, natomiast na aucie zmienia postać rzeczy

35

Odp: Seks w samochodzie

Dlatego trzeba kupować bagażówkę.   Najlepiej z podwyższonym dachem smile
I można wszystko.  Trochę tylko otapicerowac na miękko

36

Odp: Seks w samochodzie

No tak, mam takie doświadczenia, podjechał radiowóz... na szczęście przyjechał zanim zdjęliśmy ubrania, acz brakowało z 10 sekund ;P

37

Odp: Seks w samochodzie
Małpa69 napisał/a:

No tak, mam takie doświadczenia, podjechał radiowóz... na szczęście przyjechał zanim zdjęliśmy ubrania, acz brakowało z 10 sekund ;P


big_smile big_smile

Mieliby mundurowi widowisko.

38

Odp: Seks w samochodzie

za wiele by nie widzieli to było zimą szyby zaparowały, zatrzymali się zapytali czy wszystko w porządku, my udawaliśmy głupich i sobie pojechali wink Ktoś pewnie do nich zadzwonił bo zanim podjechali to kilka razy przejeżdżali obok big_smile

39

Odp: Seks w samochodzie
majkaszpilka napisał/a:
gojka102 napisał/a:
kareninka napisał/a:

Nom tez polecam. Taki dreszczyk emocji. wink A jak się zrobi ciepło, najlepiej lipiec, sierpień, można wyjechać nad morze lub jezioro i znaleźć sb ustronne miejsce. Albo na snobku po żniwach... big_smile

Czy snobek to mały snob? smile



Wymiatasz gojka smile big_smile

A tak na marginesie,to może zanim zacznie się ten seks uprawiać,wezmą się co niektórzy, za w miarę poprawną pisownię?

Oj tam.Komu do seksu pisownia poprawna?
Najwyżej powstanie temat na forum: "Czy mogę być w cionży? " smile

40

Odp: Seks w samochodzie
gojka102 napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:
gojka102 napisał/a:

Czy snobek to mały snob? smile



Wymiatasz gojka smile big_smile

A tak na marginesie,to może zanim zacznie się ten seks uprawiać,wezmą się co niektórzy, za w miarę poprawną pisownię?

Oj tam.Komu do seksu pisownia poprawna?
Najwyżej powstanie temat na forum: "Czy mogę być w cionży? " smile


Hahaha...
Gojka smile

Gorzej,jak trafisz na takiego: "jestę geniuszę"- zdążyłem "wyskoknąć",albo... zrobiłam to tylko raz- bez "zabespieczenia".
Pomurzcie.

Co ja gadam? big_smile big_smile

41

Odp: Seks w samochodzie
llalunialalunia napisał/a:

Czesc!
Jestem z moim chlopakiem w ciezkiej sytuacji, bo nie mamy mozliwosci kochania sie w normalnych warunkach tj. na lozku/ w domu. Wiec zdecydowalismy sie na samochod.
Bylo.. hmm ciekawie? Na pewno ciasno big_smile ale wszystko sie udalo tongue

Czy macie jakies doswiadczenia w temacie?

ja proponuje w ciągniku na tylnym błotniku:))

42

Odp: Seks w samochodzie

W nieco mniejszym samochodzie też się da... big_smile

43

Odp: Seks w samochodzie

na tylnym siedzeniu jest o.k. wink

44

Odp: Seks w samochodzie

Ja mam jeszcze to przed sobą. Jak mój chłopak zda prawko to czeka na niego nagroda. big_smile

45

Odp: Seks w samochodzie

Z doświadczenia kilkunastu aut NR 1 mercedes A klasa W169 wysokość siedzenia pasażera idealnie pasuje super satysfakcja dla obojga dokładnie w punkt Konstruktorzy tej zapalniczki małego kobiecego auta chyba je stworzyli w tym celu. Żadne suvy, kombiaki, vany normalnie podobne fotele kupiłem do pokoju by tak samo przyjemnie było w domu smile

46

Odp: Seks w samochodzie
leon20 napisał/a:

Z doświadczenia kilkunastu aut NR 1 mercedes A klasa W169 wysokość siedzenia pasażera idealnie pasuje super satysfakcja dla obojga dokładnie w punkt Konstruktorzy tej zapalniczki małego kobiecego auta chyba je stworzyli w tym celu. Żadne suvy, kombiaki, vany normalnie podobne fotele kupiłem do pokoju by tak samo przyjemnie było w domu smile

Ty tam komis jakiś prowadzisz? hmm

Odp: Seks w samochodzie

Ale tylko z małą kobitką.......duża to zasłania widoczność smile

48

Odp: Seks w samochodzie

Jak się dobrze siedzenia poustawia to można cuda zdziałać, aczkolwiek nie miałam do czynienia z mniejszymi autami ze względu też na to, że zazwyczaj każdy partner ma coś około 190cm wzrostu tongue zabawy w samochodzie zawsze poprawiają humor smile

Posty [ 48 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks w samochodzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024