Życzenia Walentynkowe - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2008-02-07 18:08:29

kasieńka
Niewinne początki

Życzenia Walentynkowe

Witam Was Dziewczyny!
Poszukuję nietypowych, oryginalnych życzeń Walentynkowych. Z góry uprzedzam, że leniwcem nie jestem i google przejrzalam, ale wieje nudą. Wszystko standardowe.
Szukam czegos fajnego. Moze któraś ma lekie pióro, fantazję i udziela się na jakiejś stronie np?

z góry dziękuje
kaś smile

#2 2008-02-07 19:23:14

keri25
Gość Netkobiet

Re: Życzenia Walentynkowe

Napisałam wiersz dla mojego chłopaka ... miał być właśnie na walentynki , ale rozstaliśmy się tydzień temu ... wiec skoro nie mam go komu teraz podarować oddam go chętnie Tobie.

pukam
może nie w porę
jednak
ostatnie słowa nie wejdą już wyżej
więc zostawię je na twojej wycieraczce
kiedy otworzysz światy
wdepniesz w nie przypadkiem
kto wie
może zrozumiesz
kiedy przykleją się do podeszwy

#3 2008-02-08 15:43:32

atena
Gość Netkobiet

piekne slowa...

przykro mi ze przed walentynkami znalazlas sie w takiej sytuacji sad
niby skomercjalizowane swieto etc. ale jednak
w duszy gra gdy ktos jest wtedy przy tobie

trzymaj sie kochana

#4 2008-02-08 17:39:41

keri25
Gość Netkobiet

Dzięki Atena, za słowa pociechy. Ten wiersz powstał tam gdzieś w samym środku serducha, kiedy myślałam, że mamy jeszcze szansę. Nie zdążył tych słów niestety przeczytać, ale może to i lepiej ...  może by teraz bardziej bolało. Niestety zbliżają się Walentynki i to będzie dla mnie bardzo trudny dzień ...

#5 2008-02-08 20:24:34

kasieńka
Niewinne początki

bardzo Ci dziekuje za niezwykle slowa. Rzeczywiscie swiat bywa teraz komercyjny i trudno cos wartosciowego w nim znalezc.
Przykro mi ogromnie ze spotkala Cie tak smutna sytuacja, ale tym bardziej sie wzruszylam, ze chcialas podzielic sie ze mna tak  osobistym i bardzo jeszcze bolesnym wspomnieniem.

Dziekuje bardzo i przytulam Cie mocno

#6 2008-02-09 11:55:21

milla24
Gość Netkobiet

Chcę być przy Tobie,
we dnie i w nocy
wciąż i bez wytchnienia
odkrywać kolory życia
smak lodów truskawkowych
soku z malin i rosy
zapach lasu po deszczu
smutek i ciszę jesiennych popołudni
kolorowanki mrozu na szybach w zimowe poranki
Bo jesteś mym słońcem
na jasnym niebie
Bo ty jesteś dla mnie
a ja jestem dla Ciebie

Ja dostałam kiedyś taki wierszyk od mojej miłości i do tej pory żaden inny nie podobał mi się tak bardzo jak ten smile
Głowa do góry keri - po deszczu i burz zawsze przychodzi słońce smile

#7 2008-02-13 11:01:51

zdzis
Gość Netkobiet

Co prawda żadnej poezji ta mnie ma, ale możesz spróbować tutaj www.numberone.pl. Jest parę fajnych kartek do wysłania, ale raczej w tonie zabawnym niż poważnym.

pozdrawiam

#8 2008-02-13 12:29:57

kasieńka
Niewinne początki

Witajcie ponownie

życzenia wymyślę oczywiście sama. W sumie tak naprawdę nie zamierzałam tego robić inaczej, ale teraz nie o tym. Keri mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawe z tego, że internet to niebezpieczne miejsce. Jeżeli rzeczywiście ktoś cie skrzywdził i czujesz się źle to zawsze pisz na priv, albo jeszcze lepiej będzie jak poszukasz osoby do pogadania w cztery oczy.
Sieć jednak często manipuluje informacja i nie warto się uzewnętrzniać tak przypadkowo.

pozdrawiam Cię ciepło

#9 2008-02-13 13:03:32

atena
Gość Netkobiet

Wiecie co? Najpierw sie wkurzylam, kiedy przeczytalam co Zdzis tu napisal... Bo my tu o powaznych sprawach, a ten przysyla jakies 'slodkie adresy', ale... moze ma w sumie racje odciagajac nas troche od chmurnych klimatow, jakie nam sie tu wytworzyly...

#10 2008-02-13 23:46:11

Zuzka
Niewinne początki

A po co komu zyczenia w Walentynki?Chcecie swoim ukochanym życzyć...miłości?To tak jakby im zyczyć by znaleźli sobie innego partnera.Myślę,ze Walentynki to powinien byc dzień nie żadnych życzeń, tylko podziękowań za to,że ta nasza połówka jest z nami i przynosi nam radość i szczęście każdego dnia. A tu wystarczy tylko szczere i wymowne spojrzenie w oczy:)I wszystko jasne...

#11 2008-02-14 21:02:43

Emilia
100% Netkobieta

kasieńka napisał:

Witajcie ponownie

życzenia wymyślę oczywiście sama. W sumie tak naprawdę nie zamierzałam tego robić inaczej, ale teraz nie o tym. Keri mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawe z tego, że internet to niebezpieczne miejsce. Jeżeli rzeczywiście ktoś cie skrzywdził i czujesz się źle to zawsze pisz na priv, albo jeszcze lepiej będzie jak poszukasz osoby do pogadania w cztery oczy.
Sieć jednak często manipuluje informacja i nie warto się uzewnętrzniać tak przypadkowo.

pozdrawiam Cię ciepło

To forum jest m.in. po to, abyśmy służyły sobie nazwzajem pomocą i ciepłym słowem.
Keri, jeżeli ktoś Cię skrzywdził, to pisz o tym tutaj, a napewno otrzymasz wsparcie.

Kasieńka, jeżeli nie potrzbowałaś życzeń - to po co ten wątek? To dopiero jest manipulacja!

Ostatnio edytowany przez Emilia (2008-02-14 21:04:05)

"Kiedy życie domaga się od ciebie zmiany, zastanów się co dokładnie należy zrobić, i bez najmniejszej wątpliwości i bez żadnego oporu odważ się na nią, wiedząc, że każda zmiana zakłada rozwój". Eileen Caddy

#12 2008-02-14 21:30:52

keri25
Gość Netkobiet

Dzięki wszystkim za słowa pociechy. Więc są dzisiaj te okropne Walentynki a ja siedzę sama w domu i gapię się w telewizor ... Wiecie czasem łatwiej o swoim życiu opowiedzieć przypadkowym osobom niż przyjaciołom. Rozstałam się z W. ponieważ mnie zdradził - więc nie ma powrotu. Żeby było "śmieszniej" to się stało w wakacje, a dowiedziałam się o tym dopiero dwa tygodnie temu przez przypadek. Po prostu muszę sobie ułożyć na nowo życie. Ale najpierw muszę przeczekać ten ból...

#13 2008-02-14 21:57:14

Emilia
100% Netkobieta

Keri, to poboli jeszcze jakiś czas, ale wierz mi, znajdziesz w sobie siłę, by to przetrwać. Pewnie niedługo na horyzoncie pojawi się Ktoś, zobaczysz smile Głowa do góry! Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Emilia (2008-09-20 16:57:29)

"Kiedy życie domaga się od ciebie zmiany, zastanów się co dokładnie należy zrobić, i bez najmniejszej wątpliwości i bez żadnego oporu odważ się na nią, wiedząc, że każda zmiana zakłada rozwój". Eileen Caddy

#14 2012-02-07 20:28:03

ulcia2011
Niewinne początki

jeśli chcesz oryginalnie, to nagraj swoje życzenia na kartkę walentynkową. Myślę, że osoba, której sprezentujesz taką kartkę będzie totalnie zaskoczona taką formą przekazania życzeń. Twój głos będzie mogła odsłuchiwać w dowolnym momencie.

wpisz sobie w google "gadające kartki"

#15 2013-01-24 15:07:03

Piekna liczba
Zbanowany

Ja planuje coś w rodzaju fotoksiążki jak np można na spam  zamówić i poprzeplatać w to życzenia, a nawet nie życzenia tylko trochę mojej poezji. smile

Stopka forum