znajomy przy wszystkich mówi, że schudłam - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » znajomy przy wszystkich mówi, że schudłam

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: znajomy przy wszystkich mówi, że schudłam

hej,
piszę do Was, ponieważ nie wiem jak mam interpretować takie zachowanie. Otóż ostatnio schudłam z rozmiaru 38 na 36. Bardzo się cieszę itp. Bliscy znajomi powiedzieli mi, że bardzo dobrze teraz wyglądam, rodzina tak samo. Na uczelni jeden znajomy, któremu się podobam, ale na razie nie robi żadnych większych ruchów, od piątku czy zeszłego czwartku ciągle wszystkim powtarza, że schudłam. Czuję się wtedy dziwnie, niekomfortowo. Bo niby wcześniej byłam tak gruba? 38 to normalny rozmiar miałam go prawie całe życie.... Do 36 schudłam przez 1.5 tygodniową ciężką chorobę co było dość drastyczne, ale staram się wagę utrzymać.
Nie wiem jak mam reagować na jego komentarze. Bo jeśli powiedziałby mi, że ładnie wyglądam, odpowiedziałabym ; ok dziękuję.
Natomiast jeśli codziennie powtarza kilka razy znajomym z grupy, że ja schudłam to jak ja mam się czuć? Niby jest to fajne, że ktoś zauważył, ale wprowadza mnie to w zakłopotanie... Może w ten sposób on chce pokazać, że mu się podobam??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: znajomy przy wszystkich mówi, że schudłam

Zapytaj sie go czy ma z tym jakiś problem. Bo to faktycznie trochę dziwne...

3

Odp: znajomy przy wszystkich mówi, że schudłam

Jakiś kretyn... rozumiem gatka- szmatka, ale trzeba mieć trochę taktu...
zapytaj go o co mu chodzi..

4

Odp: znajomy przy wszystkich mówi, że schudłam

Pewnie facet robi to nieświadomie.daj mu do zrozumienia ze ci się to nie podoba

5

Odp: znajomy przy wszystkich mówi, że schudłam

moja bratowa tak po ciąży schudla ze mowilam to wielokrotnie.
to znaczy; tak źle wyglądasz, że to aż razi, znajomy martwi sie o ciebie.

6 Ostatnio edytowany przez Zielony_Domek (2013-11-20 07:42:19)

Odp: znajomy przy wszystkich mówi, że schudłam
nokiaaa napisał/a:

moja bratowa tak po ciąży schudla ze mowilam to wielokrotnie.
to znaczy; tak źle wyglądasz, że to aż razi, znajomy martwi sie o ciebie.

To Ty. On nie musi tak myśleć. Widziałaś autorkę wątku?
Poza tym napisała: wszyscy są zadowoleni i cieszą się bo dobrze wygląda. Porównywanie zejścia jeden rozmiar niżej do straty wagi po ciąży jest dość karkołomne.

7

Odp: znajomy przy wszystkich mówi, że schudłam
sowa.ola napisał/a:

hej,
piszę do Was, ponieważ nie wiem jak mam interpretować takie zachowanie. Otóż ostatnio schudłam z rozmiaru 38 na 36. Bardzo się cieszę itp. Bliscy znajomi powiedzieli mi, że bardzo dobrze teraz wyglądam, rodzina tak samo. Na uczelni jeden znajomy, któremu się podobam, ale na razie nie robi żadnych większych ruchów, od piątku czy zeszłego czwartku ciągle wszystkim powtarza, że schudłam. Czuję się wtedy dziwnie, niekomfortowo. Bo niby wcześniej byłam tak gruba? 38 to normalny rozmiar miałam go prawie całe życie.... Do 36 schudłam przez 1.5 tygodniową ciężką chorobę co było dość drastyczne, ale staram się wagę utrzymać.
Nie wiem jak mam reagować na jego komentarze. Bo jeśli powiedziałby mi, że ładnie wyglądam, odpowiedziałabym ; ok dziękuję.
Natomiast jeśli codziennie powtarza kilka razy znajomym z grupy, że ja schudłam to jak ja mam się czuć? Niby jest to fajne, że ktoś zauważył, ale wprowadza mnie to w zakłopotanie... Może w ten sposób on chce pokazać, że mu się podobam??

Kiedy go zobaczysz,zanim jeszcze otworzy usta przy znajomych powiedz pierwsza: tak, bardzo schudłam- wiem i inni też wiedzą.Ale nie komentuj bo mi przykro.Mam raka.
Tak kiedyś skwitowałam tekst sąsiadki,która też strasznie się rozwodziła nad moją wagą.Powiedziałam,że to nie z powodu diety tylko raka.Od razu zamknęła usta:)

8

Odp: znajomy przy wszystkich mówi, że schudłam

Mam takiego kolegę big_smile Bardzo ......"otwartego" - co myśli, tym od razu się dzieli. I jest to..... niepotrzebne moim zdaniem. Ja też załatwiam go otwarcie i na Twoim miejscu przy wszystkich również zapytałabym na głos, czy zamierza powtarzać to w nieskończoność, czy się nasycić nie może moim boskim wyglądem.
Koledze raz powiedziałam (gdy prawił mi nieskończone komplementy): - Marek jeśli chcesz się ze mną umówić na kawę to powiedz otwarcie smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » znajomy przy wszystkich mówi, że schudłam

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024