Przyjaciółka, co mam o niej myśleć ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przyjaciółka, co mam o niej myśleć ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Nieufny99 (2013-08-09 00:13:46)

Temat: Przyjaciółka, co mam o niej myśleć ?

Witam, zakładam ten temat bo po prostu nie rozumiem co mam myśleć na temat zachowania mojej przyjaciółki, którą znam z dzieciństwa.

Trochę historii

Koleżankę, czy tez przyjaciółkę, znam od dzieciństwa, nasze relacje zerwały się w 2006 roku, jednak odnowiły się w 2011, w bardzo dziwny sposób, koleżanka była bardzo otwarta w stosunku do mnie, bez problemu mi się zwierzała z sekretów itp, miałem wrażenie, że jakby była mną zainteresowana, ale nie mam doświadczenia w tych sprawach więc byłem neutralny i starałem się być dla niej dobrym przyjacielem. Przez pół roku utrzymywaliśmy niezły kontakt, do czasu, kiedy poznała chłopaka. Pytała się mnie co o nim myślę, bo była to osoba z naszej okolicy, więc była zdziwiona, czy czasem sobie jaj niej nie robi, ale wyszło na to, że naprawdę chciał z nią być. Zbiegiem czasu gdy bardziej się do siebie przywiązywali, nasz kontakt zerwał się całkowicie. Od 2 miesięcy nasz kontakt się znów odnowił, bo zerwała z chłopakiem z powodu zdrady.

No i właśnie od tych dwóch miesięcy, koleżanka znów mi się zwierza i jest otwarta, spotykamy się raz na tydzień, iż ona pracuje w tygodniu, więc nie chce jej głowy zawracać. Wczoraj byłem u niej i kolejny raz usłyszałem, że szuka chłopaka, mówiła mi, że może być byle jaki, ale żeby był, nawet mnie się pytała tydzień temu czy mam dziewczynę, a ja oczywiście odp, że prędzej zostanę starym kawalerem, niż znajdę kobietę.     lol Wczoraj gdy od niej wychłodziłem, ponownie mnie zaprosiła, żebym do niej wpadł.

Nie wiem Co mam o tym myśleć. Czy ona stara się zwrócić na siebie uwagę, żebym się bardziej nią zainteresował, czy robi to z nudów, żeby zabić czas ?

Nie wiem co mam robić w tej sytuacji, nie jestem facetem, który podrywa dziewczyny, iż owej nigdy nie miałem i nie mam w tym żadnego doświadczenia, jestem kompletnie zielony w tych sprawach. Przyznam, chciałbym mieć dziewczynę, ale no właśnie, brakuje mi tej odwagi, iż boje się odrzucenia, wyśmiania, bo jestem za bardzo uczuciowy i łatwo się załamuje. sad  Jeszcze dodam, że nasze mamy znają się ze szkoły, wiec wszelakie urodziny, komunie, wyjazdy itp, byliśmy razem jako dzieci. Teraz mamy po 2x lat, więc nasze spostrzeżenia się zmieniły, ale co mam zrobić w takiej sytuacji ?


Proszę o pomoc,  bo przyznam, że zaczynam powoli wariować na jej punkcie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciółka, co mam o niej myśleć ?

Witaj. Czemu jej nie spytasz wprost czy oby ona się w Tobie nie zakochała? Jesteś z facetem więc wyjdź z inicjatywą albo zacznij dla niej gadać, że poznałeś pewną dziewczynę i chcesz się z nią umówić...Obserwuj jej reakcję. Jak nawet nie drgnie to będzie oznaczać, że ona Cię lubi ale jako przyjaciela.

3

Odp: Przyjaciółka, co mam o niej myśleć ?

Najprościej zapytać wprost. Jesteś nieśmiały, ale to Twoja wieloletnia znajoma, a nie dziewczyna w dyskotece.
Mówisz, że chciałbyś poznać dziewczynę, ale boisz się odmowy. Gdyby wszyscy mężczyźni byli tak nieśmiali świat już dawno by wymarł. To że odmówi ta czy inna, to nie powód do załamania, kolejnej możesz się spodobać. Do odważnych świat należy.
powodzenia

4

Odp: Przyjaciółka, co mam o niej myśleć ?

Też myślę, że powinieneś ją zapytać wprost, chociaż wydaje mi się, że daje Ci sygnał na "tak". A btw, otwórz sobie słownik i zobacz sobie jakie znaczenie ma słowo "iż" tongue

5

Odp: Przyjaciółka, co mam o niej myśleć ?
Nieufny99 napisał/a:

Wczoraj byłem u niej i kolejny raz usłyszałem, że szuka chłopaka, mówiła mi, że może być byle jaki, ale żeby był, nawet mnie się pytała tydzień temu czy mam dziewczynę, a ja oczywiście odp, że prędzej zostanę starym kawalerem, niż znajdę kobietę.     lol Wczoraj gdy od niej wychłodziłem, ponownie mnie zaprosiła, żebym do niej wpadł.

Nie wiem Co mam o tym myśleć. Czy ona stara się zwrócić na siebie uwagę, żebym się bardziej nią zainteresował, czy robi to z nudów, żeby zabić czas ?

Proszę o pomoc,  bo przyznam, że zaczynam powoli wariować na jej punkcie.

Pytanie, czy zalicza Cie do tej kategorii??
Takie przekonanie było wśród naszych babek: niechby bił, byle był.

Moim zdaniem dziewczyna się nudzi, Ty jesteś pod ręką, więc czemu nie. Może coś z tego będzie, ale niewykluczone, że Ty się zabujasz na amen, a dziewczyna pobawi się i rzuci, jak już znajdzie się "trochę lepszy, niż byle jaki (ale żeby był)".
No oby nie.

6

Odp: Przyjaciółka, co mam o niej myśleć ?

w mnie ona lubi Cie tylko i wylacznie jako dobrego kolege, jest sama to woli Cb obok niz bycie samemu. znajdzie nowego chlopaka to bedzie tak samo jak gdy byla z poprzednim

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przyjaciółka, co mam o niej myśleć ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024