Grupa wsparcia - biuściaste:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Grupa wsparcia - biuściaste:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1

Temat: Grupa wsparcia - biuściaste:)

Moje Drogie!!!

Jak sam tytuł wskazuje temat tego watku będą nasze najlepsze, wspaniałe atuty- BIUSTY!!!!!! Te małe i duże, okrągłe i lekko wisząće:) Te wielkie melony i jajka sadzone:) jak to kiedys bylo w kawale.

Pomysł założenia tego watku zrodził się po rozmowie i kupieniu dobrego stanika dzięki mojej koleżnace - Oli.
Czułam się jak wariatka, która mająca 26 lat uczy się jak należy dobierać i zakładać!!!! stanik. Że nasze piersi trzeba ściągać aż z łopatek. Zakładać stanik, należy pochylić się do przodu  a dzięki jeszcze innym metodą można poprawić nie tylko swój wygląd ale kształt piersi.

Tak więc moje drogie zapraszam do pisania przez was obsrewacji, metod jakie stosujecie przy zakupie biustonosza. Gdzie można kupić dobry stanik, jak dobry wybór wpłynął na wasze samopoczucie i noszenie ciuchów:)

pozdrawiam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2009-06-23 15:49:08)

Odp: Grupa wsparcia - biuściaste:)

Założyłam swego czasu podobny wątek wink
http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=2943

3

przepraszam, przeoczyłam:)

Reklama

4

ja nie zbieram cycochów z łopatek tylko spod pach smile

...o, jakie dziwne formy może przybierać szaleństwo ludzi zdrowych...

5

wazny temat! ja uwielbiam kupowac bielizne smile strasznie duzo sie trzeba nachodzic! uwazam ze lepiej kupic drozej za to dluzej sie cieszyc zakupem smile:) jesli chodzi o ciekawostki: podobno biustonosz nalezy wymieniac co pol roku poniewaz pozniej traci swoje wlasciwosci.

Reklama

6

zgadzam się z tobą - po praniu niestety część staników zmienia fason i tyle.
Ja mam wielki problem bo mam spory biust i ciężko dobrać dobry stanik zwłaszcza, że nie mogę nosić niczego z fiżbinami sad

7

Ja niedawno dowiedziałam się że powinnam nosić FF 60 tongue zamiast D 75 tongue Fakt że odpowiedni stanik jest bardzo drogi, ale myślę że na cycuszkach nie ma co oszczędzać:)

8 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2010-03-18 20:43:29)

Edytko, jak się ma pieniądze, to można szaleć i nie oszczędzać wink A jak się ich za bardzo nie ma (pieniędzy, nie biust tongue), to niestety trzeba ograniczać...

9

Ulcia napisał/a:

Ja mam wielki problem bo mam spory biust

sad:(:(:( Tylko pozazdrościć ! Ja mam biust jakby mi komar napluł sad big_smile:D

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

10

Jakiś czas temu rozmawiałam z moją koleżanką, która wybrała się do specjalnego sklepu, w którym pani dobiera odpowiedni biustonosz i są to właśnie rozmiary typu 60FF zamiast 75D, jak tu wyżej Edyta1920 napisała smile Ponoć najpierw dostaje się (oczywiście nie za darmo tongue) specjalny stanik, który ma za zadanie "ułożyć" piersi i nadać im odpowiedni kształt - należy nosić wyłącznie ten stanik przez miesiąc (oczywiście piorąc od czasu do czasu, nie non-stop tongue). Jak tylko będę miała większy fundusz, bo niestety to dość drogi luksus, to w coś takiego zainwestuję, bo lubię moje pomarańczki i nie chcę, by za parę lat mi wisiały albo uciekły pod pachy wink Mogę powiedzieć, że jestem zadowolona ze swojego biustu, bo jest jędrny i w miarę zgrabny, acz nie za duży (z reguły noszę 80B lub 75B, choć wg kalkulatorka na którejś ze słynnych stron typu "stanikomania" wyszło mi, że powinnam nosić 70F smile)

11

ile ma kosztować taki biustonosz formujący i gdzie taki sklep funkcjonuje?

12 Ostatnio edytowany przez Edyta1920 (2010-03-19 12:22:10)

Ulciu to jest wydatek rzędu 160 zł a co do sklepów to niestety Ci nie pomogę, ponieważ w mojej mieścinie jest tylko taki jeden w samym centrum.

a co do a normalnej  wystarczy to potraktować jak inwestycje i wtedy koszt nie są takie duże smile

13

WIESZ ALE INACZEJ KUPUJE SIE ROZMIAR 75C A INACZEJ 75H,I CZY NAWET J

14

Ulcia 60 FF smile

15

uffff, to czapki z głów tongue no i współczuję kupowania stroju kąpielowego...

16

Kochana ja sobie też smile

17

smile)

18

KAWAŁ  na bazarze sprzedaje przekupka staniki co raz woła 3 4 5 podchodzi dziewczyna i pyta a są 2 a ona na to na wrzody w aptece     adalej woła tanio 3 4 5  wię c tak to jest z tymi jabłuszkami małe żle a duże jeszcze gorzej

Oby nie smucić się ,

19

Dołączam się. Też mam duże piersi smile
Nie mogę narzekać - fajne są, dodają kobiecości, odciągają uwagę od brzucha ;p i bywają jak magnez na facetów.
Ale to męczące - ciężkie są, pępka w staniku nie zobaczę, bez stanika po domu chodzić się nie da no i grawitacja robi swoje.

Duże staniki i niedrogo mozna dostać w Cubusie, mogę polecić. Sama mam teraz na sobie taki z tego sklepu smile

Zawsze byłam przeciwnikiem brafiterek bo drożyzna niesamowita.Ale raz kozie śmierć zakupiłam dwie sztuki nawet ha ha ,jak szaleć to szaleć.Są niewygodne to prawda bo są ciasne pod biustem ale muszą takie być,Efekt jest taki że biust mam tam gdzie powinien być,brzuch stał sie niewidoczny ,nawet urosłam 3 centymetry bo zmieniła mi się postawa.

21

Oj,mój biust też niczego sobie,chodzi o rozmiar.Nie zazdrościć.

22

Jedne wolą mniejszy,inne większy ,eeee... tam ja chciałabym mieć w miarę, a mam ........ niby ok,ale na mój gust mógłby być nieco mniejszy.  wink

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

23

a ja, jak tylko mogę, to nie noszę stanikow smile

24

Ja kupuję biustonosze zabudowane,dobrej firmy.Są wytrzymałe,podnoszą biust,
brzucha nie widać,ale wolałabym mniejszy.
O chodzeniu w domu bez stanika nawet nie mogę pomarzyć,owszem śpię bez i to wszystko,o czym mogę napisać.Teraz myślę,że najważniejsze,że zdrowy.
Do sprzątania zakładam biustonosz też firmowy,ale  wygodniejszy,ale biust w nim nie jest taki jak powinien.
Jestem za mniejszym biustem,gdybym była młodsza poddałabym się zmniejszeniu,słowo daję.

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Grupa wsparcia - biuściaste:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016