Diane 35 a ciąża - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Diane 35 a ciąża

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Diane 35 a ciąża

biorę je od 2 lat. nie pominęłam żadnej tabletki. Od ponad tygodnia coś dziwnego dzieje się  z moją pochwą tak jakby puchła, piecze- objawy jak przy grzybicy. I wszystko byłoby ok gdyby nie moje piersi, które strasznie bolą i zrobiły się strasznie nabrzmiałe. Czy to możliwe że jestem w ciąży?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Diane 35 a ciąża

teoretycznie żadna metoda antykoncepcji nie sprawdza się w 100% Praktycznie to rzadko sie zdarza ciąża jeżeli bierze się tabletki. Chyba najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta do ginekologa. Nikt tu Ci nie powie czy jesteś czy nie jesteś...

3

Odp: Diane 35 a ciąża

Raczej mało prawdopodobnie aby nie powiedzieć że nie możliwe smile

Ps. bierzesz te pigułki na jakąś dolegliwośc?
Bo szczerze mówiąc powinnaś się skonsultować z lekarzem, bo hmm Diane mają dużą zawartośc hormonów i nie zaleca się jego tak długiego stosowania neutral
Także niekorzystnie działają na płód gdy dojdzie do zapłodnienia- moga spowodować jego uszkodzenia.

4

Odp: Diane 35 a ciąża

"łobuziak" ja miałam podobne dolegliwości ale jeszcze przed stosowaniem diane. Też podejrzewałam że to grzybica a okazało się że gronkowiec. Lecze się już 8 miesięcy ale są nawroty średnio co 2 miesiące...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Diane 35 a ciąża

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024