Ciaza jest, a moze jej nie ma ??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ciaza jest, a moze jej nie ma ???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Ciaza jest, a moze jej nie ma ???

Witam Was netkobietki, mam do Was pytanie i licze na odpowiedzi z Waszej strony. Z  gory bardzo dziekuje.

Jestem w 5tc ciazy, bylamu swojej pani ginekolog i powiedziala ze pecherzyk jest, cialko zolte tez,lecz brak zarodka. Kazala czekac. Bardzo sie boje, ze zarodek sie nie pojawi i strace upragniona ciaze. Jest to moja druga ciaza i w pierwszej dzieci stracilam w 4 miesiacu ciazy. Powiedzcie mi netkobietki czy jest mozliwe zeby zarodek sie pojawil ikiedy, moze ktoras z was byla w takiej sytuacji???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciaza jest, a moze jej nie ma ???

Na to pytanie powinna Ci odpowiedź Twoja pani doktor. Jeśli nie ta, to przejdź się do innej.
Najlepiej nie szukać odpowiedzi na forach ani u dr gugla, bo czasami można się mocno zdziwić, jakie to herezje w dzisiejszych czasach są obowiązujące.


Pozdrawiam.

3

Odp: Ciaza jest, a moze jej nie ma ???

Dzieki za odpowiedz,ale sama nie wiem co mam robic. Moja gin kaze czekac, a czekanie jest najgorsze.. czytam rozne pierdoly i nie wiem jak w tej sytuacji sie odnalezc..

4

Odp: Ciaza jest, a moze jej nie ma ???

Natalia, a na kiedy masz zaplanowaną następną wizytę?
Niektórych spraw nie da się przyspieszyć, w tak wczesnej ciąży często widać tylko pęcherzyk, nikt na forum nie jest w stanie przewidzieć czy wszystko pójdzie w dobrym kierunku, w każdym razie trzymam kciuki.

5

Odp: Ciaza jest, a moze jej nie ma ???

Wizyte mam jutro, pojade do kobietki i zobaczymy co mi powie. Ustalila wizyte 10dni po poprzedniej... moze tym razem cos wiecej zobacze. Tylko jak na zlosc zaczelam dzis delikatnie krwawic, plamic.. juz dzwonilam do mojej gin i kazala jaknajszybciej przyjezdzac, wiec jutrojade. Dam znac co i jak.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ciaza jest, a moze jej nie ma ???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024