męski punkt widzenia czyli dlaczego mąż zdradza żonę i co robi w necie - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-06-04 01:48:36

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

męski punkt widzenia czyli dlaczego mąż zdradza żonę i co robi w necie

Oto rozmowa z czatu z facetem ok 40 letnim, żonatym dzieciatym itp uznałam że was zainteresuje:

kaska0202 i szukam_zgrabnej_kochanki napisał:

(00:40)

~szukam_zgrabnej_kochanki (00:42) witaj kasku
kaska0202 (00:42) witaj
~szukam_zgrabnej_kochanki (00:55) ile masz lat?
kaska0202 (00:56) 23 a ty?
~szukam_zgrabnej_kochanki (00:58) kasienko, ja prawie 20 wiecej.......................................................
kaska0202 (00:59) hhmmm to czemu nie siedziesz z zonką?
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:00) bo tak jak w nicku......................
kaska0202 (01:00) hhmm a ładnie to tak zdradzac zonę?
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:01) oczywiscie, ze nieladnie, ale.........................
kaska0202 (01:03) ale...? ciekawa jestem jak to dokonczysz bo ciekawi mnie jak faceci tłumaczą chęc posiadania kochanki
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:04) nie chce cie nastawiac wrogo do plci brzydkiej
kaska0202 (01:05) eetam co ty myśłisz że jesteś jedynym facetem który zdradza?
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:06) pewnie nie, ale ja, to ja
kaska0202 (01:06) i co cie odrónia od innych
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:07) jestem szczery i ufny
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:07) chyba dobry ze mnie czlowiek......................
kaska0202 (01:07) ale jednak zdradzasz:)
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:08) wina zawsze lezy posrodku...................
.
.
kaska0202 (01:21) szczerze mówiąc zastanwaiął się już nieraz i do żadnych mądrych wniosków nei doszłam, jednak czytając co piszesz odnoszę wrażenie że gdybyś miął drugi raz ożenić się z żona nie zrobiłbys tego
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:23) to trudno powiedziec, ona jest matka moich ukochanych dzieci, a to jest dla mnie najwazniejsze
kaska0202 (01:24) hhmmm no to skoro to jest dla ciebie takie ważne,najważniejsze to czemu matkę twoich ukochanych dzieci chcesz zdradzac?
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:25) bo........ niewzne, to trudno wytlumaczyc
kaska0202 (01:26) hhhmm no nie wiem czy trudno, ja rozumiem że ktoś chce zdradzić ale tylko wtedy jak wytłumaczy dlaczego a jeśli ktoś nie wie jak to wytłumaczyć to chyba nie powinienzdradzac bo na to wychodzi że nie ma powodów do zdrady a jednak chce to zrobić
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:28) cenie moja zone za bycie matka, ale jesli chodzi o sprawy lozkowe to jest masakra.................
kaska0202 (01:31) hhmm czyli słowem mówiąc jesteś jednym z tych facetów którzy są z żoną bo im tak wygodnie a z kochanką bo chcą supre sexu..tylko ze jest jeden problem w tym wszytki żona prędzej czy późnije dowiaduje się o kochance wtedy zostawia męża i oddaje go kochance ale kochanka przważnie tego meża nie chce i facet zostaje na lodzie...czy warto ryzykować dla kilku chwil uniesienia?
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:32) warto
~szukam_zgrabnej_kochanki (01:33) dobrej nocki i powodzenia
kaska0202 (01:34) dobranoc

Słowem mówiąc jest to temat rzeka ale śmieszy mnie to że gośc nie umiał odpowiedzieć na jedno proste pytanie: dlaczego zdradza?

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

#2 2009-06-04 07:24:30

Leoshidia
Wróżka Bajuszka

Re: męski punkt widzenia czyli dlaczego mąż zdradza żonę i co robi w necie

odpowiedział ze zdradza bo jego żona go nie satysfakcjonuje w łóżku. I tak jest, pamiętam taki cytat z jednej z książek ,, Roskosze z  seksu'' autora nie pamiętam : ,,Gwarantuje Ci że jeżeli nie wsadzi go Tobie, to wsadzi go do ust innej kobiety'' tu chodzi akurat o taką formę ale każdy facet ma potrzeby i inaczej czuje to niż kobieta, która w pewnym wieku może nie mieć już ochoty. Ja tam rozumiem mężczyzn, bo co to za związek bez seksu???... Miłość jest ważniejsza, ale seks z miłości zbliża do siebie ludzi i jest okazywaniem sobie uczuć, bardzo miłym w dodatku... A jeżeli chodzi o zdradę ,,tak o'' to nie tylko mężczyźni zdradzają smile Osobiście nie wyobrażam sobie ze mogłabym zdradzić Kamila, ale inne kobiety zdradzają, a dlaczego? Moze szukają nowych wrażeń, lub ich partner nie daje im satysfakcji. Tak samo jak u mężczyzn...

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
Cieszyć się bez powodu, Być ciągle czymś zajętym i Domagać się - ze wszystkich sił - Tego, czego Pragnie.

#3 2009-06-04 07:48:55

oliwka
100% Netkobieta

No właśnie wiele osób nie umie wyjasnić powodu zdrady albo chęci zdradzenia ukochanej osoby.Dlaczego?Niby są razem i na pierwszy rzyt oka wszystko jest ok,ale w podswiadomości brakuje czegoś w zwiazku.Powstaje monotonia,ludzie są zabiegani i brakuje im czasu na przyjemności.I wtedy szukają jakiegoś oderwania ,czegoś innego,porywajacego.A nie liczą sie z konsekwencjami tego,co będzie póżniej.Dlaczego ludzie nie potrafia walczyć o to,co mają?Ostatnio rozmawialam sobie z pewną dziewczyną,moja koleżanką.Młoda mężatką.Narazie bez dzieci.Obydwoje uczą się i pracują.Pobrali się z miłości i chęci bycia razem,ale już po roku małżeństwa coś pomiędzy nimi nie iskrzy.Czuje się nie doceniana przez swojego męża.Nie zauważa u niej,że zmienila fryzure lub że ma nowy ciuch.Mówi,że nigdy nie ma nic do powiedzenia jak minął mu dzień itd.Ona jest tym motorem napędzającym rozmowe i planowaniem ich wspólnego czasu.Kiedyś tak nie było.Poznała w pracy pewnego mężczyzne,który jest nią zafascynowany.Ale ona mimo pokusy nie rzuca się w wir przygód,bo ma świadomośc,że ma męża,którego kocha.Ale mam pytanie czy jak nadal jej mąż nie będzie widział w niej  pięknej i fajnej żony i nie będzie nic robił,bo będzie twierdził,że po co.To czy kiedyś nie skończy się to zdradą???Przyznała się,że lepiej czuje się w pracy wśród znajomych niż we własnym domu.A nie powinno przeciez tak być.Bardzo dużo zwiazków w moim otoczeniu rozpada się i nieraz zadaję sobie pytanie,co sie dzieje??? Oj temat rzeka..... Może jeszcze pózniej coś dopisze,bo teraz muszę juz uciekać.

"Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;
nie przez to,co ma,lecz przez to,czym się dzieli z innymi."

#4 2009-06-04 09:17:50

mała Ewa
Zaglądam tu coraz częściej

Prawdą jest, że wina zawsze jest pośrodku. Mężczyzna szuka poza związkiem tego czego mu brakuje w małżeństwie. Czasem jes to czysty sex a czasem po prostu bliskośc, zainteresowanie, podziw a sex jest wtedy tylko dopełnieniem. Myślę, że ten drugi przykład jest dużo groźniejszy dla żony i rodziny bo pochłania mężczyznę całego, łącznie z jego sercem. Nie jest więc dziwne,że jeśli po latach wspólnego życia przestajemy zauważac partnera, po przecież był, jest i będzie i lepiej żeby telewizora nie zasłaniał to on sobie innego przytulnego gniazdka poszuka sad Zdrada dla samego sexu , chociaż równie bolesna zazwyczaj jest chęcią przeżycia czegoś ekscytującego albo zaimponowania koledze i taki delikwent prawie zawsze wraca z podkulonym ogonem do żony. Ale czy ona go przyjmie to już inna sprawa...

#5 2009-06-04 10:21:53

shania
Netbabeczka

mała Ewa napisał:

Prawdą jest, że wina zawsze jest pośrodku. Mężczyzna szuka poza związkiem tego czego mu brakuje w małżeństwie...

Ja jakos nie moge sie z tym zgodzic rozumiem wine posrodku po dłuzszym przebywaniu z soba, brak rozmow,bliskosci.nie dokonca sełniony seks.Ja męzowi dawalam to wszytko i cigle mowil ze nie mial nigdy lepszej kochanki i stalo sie to na poczatku mojego małzenstwa no moze wina bylo to ze mail wszytko...ze bylam za dobra dla niego...mezczyzna szuka poza zwiazkiem tego czego mu brakuje w malzenstwie mozliwe w wiekszosci przypadkow , nie wiem do tej pory czego mu zabrakło u mnie.Nawt jesli mu brakowalo mogl powiedziec nie zrobil tego wiec uwazam ze odpowiedzialnosc lezy po jego stronie bo niechce mu sie nad soba popracowac.Owszem sa zwiazki gdzie nie ma bliskosci  rozmow sa rozniece mentalne czasem mysle ze tak im łatwiej.I to tez dotyczy kobiet ktore szukaja czegos poza małzenstwem.

I nadeszła chwila,w której ryzyko pozostania ściśniętym pąkiem,stało się bardziej bolesne niż,ryzyko rozkwitnięcia

#6 2009-06-05 14:14:48

mała Ewa
Zaglądam tu coraz częściej

Shania, chyba masz rację... chyba czasami faktycznie jesteśmy po prostu za dobre. Jeśli on wie, że jest dla nas wszystkim,że nie musi się starac, zabiegac, zaczyna się zwyczajnie nudzic sad Większośc mężczyzn to myśliwi którzy lubią gonic to co ucieka, a to co upolowane przestaje byc atrakcyjne...  Tylko jak to wszystko ogarnąc - żeby jednoczesnie im nie brakowało niczego ( bo będą szukac gdzie indzie) a z drugiej strony nie dac zbyt wiele by nie spowszechniec??? tego nie wiem sama sad

#7 2009-06-05 14:29:15

Bliźniaczka22
Przyjaciółka Forum

wow niezła rozmowa, może żona nie czuje sie taka jak przed urodzeniem dzieci i nie mogą dojść w tej kwestii do porozumienia?albo marzą im się inne czułośći w łóżku itp? a z drugiej strony jakby mąż by ją tak bardzo kochał to by się starał sprawić by żona znów poczuła się kobieco, no ale po co biedny facet ma walczyc z wiatrakami... lepiej iść na łatwiznę i mieć kochankę.

ja myślę że to tak jest w większości przypadków...

Co się dzieje teraz z tymi "przyjaciółmi" ?

#8 2009-06-05 14:37:48

Danusia
Zbanowany

Ja mam inną refleksję.Wchodzę czasem na różne komunikatory - i naprawdę nie wiem- jak ustrzec się tych "amatorów kwaśnych jabłek".Zakładanie,że wszyscy przebywajacy na necie są źli i tylko jedno mają na mysli - jest z gruntu błędne.Pewnie- Nikt nie zmusza do spotkań-  a pogadać zawsze można.Tylko dlaczego przeważnie osoby bedące w związku -przedstawiają siebie jako skrzywdzonego....... takiego co to żona Go nie rozumie...... i wogóle..... I śmieszne to....... i straszne.

#9 2009-06-05 16:57:37

shania
Netbabeczka

mała Ewa napisał:

.  Tylko jak to wszystko ogarnąc - żeby jednoczesnie im nie brakowało niczego ( bo będą szukac gdzie indzie) a z drugiej strony nie dac zbyt wiele by nie spowszechniec??? tego nie wiem sama sad

Trzeba byc sobą ale tą prawdziwą sobą nie bac sie ze jak sie zbuntujesz to cie zostawi zachowac swoja tozsamosc czyli miec cos dla siebie zebys sie nie pogubila nie znikla w zwiazku.Mysle nie ma złotego srodka moze dojrzałosc partnerow sa tacy co nie zdradzaja. Jesli chodzi o wypowiedz Danusi to jest wabik jaki ja biedny jestem trzeba sie mna zaopiekowac.

I nadeszła chwila,w której ryzyko pozostania ściśniętym pąkiem,stało się bardziej bolesne niż,ryzyko rozkwitnięcia

#10 2009-06-05 21:19:32

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

No szczerze mówić ja sobie tez lubie pogadać na necie i powiem wam tak że z wieloma osobami miałam kontakt i wśród tych wszytkich osób tylko jeden gość obwiniał siebie i jeden nie obwiniał żadnej ze stron a tak to zawsze było na partnerke. Hhhmmm to chyba taka mentalność ludzi

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#11 2009-06-05 21:34:58

Verissimo
Przyjaciółka Forum

Z facetami jest tak że pragną wolności i swobody i mimo iż wiążą się w stałe związki dalej poszukują wrażeń , co do winy która leży pośrodku niestety to prawda bo gdy facet ma wszystko przestaje się starać bo i po co a gdy kobieta zaczyna stosować metodę olewania partnera również skutkuje to wyjściem awaryjnym.
Oczywiście nie jest to regułą jednak wiele zależy od człowieka i od jego zasad i wartości.
Kochanka to wyzwanie , dowartościowanie własnego ego, dreszczyk emocji (wyda się lub nie) urozmaicenie, powiew młodości, brak zobowiązań i obowiązków. Żona to obowiązki , nuda, brak wyzwań i szara codzienność plus ciężka praca nad związkiem .

#12 2009-06-05 22:01:29

kwiatek 33
Wróżka Bajuszka

fenix napisał:

Żona to obowiązki , nuda, brak wyzwań i szara codzienność plus ciężka praca nad związkiem .

skoro tylko tak sie im to kojarzy - to po co sie żenią ?????

...

#13 2009-06-05 23:14:29

Verissimo
Przyjaciółka Forum

Niestety po latach bycia z jedną osoba tak bywa a z drugiej strony to darmowa pomoc domowa, sprzątaczka kochanka, wierny kompan i osoba do słuchania żali więc z jednej strony wygoda i stabilność a z drugiej wyzwanie i powrót do młodości  (oczywiście mowa o kochance) . Życie to nie bajka przychodzi trud codzienności czyż nie wygodniej jest iść na łatwiznę zamiast troszkę  się postarać logika ponadto dochodzi aspekt posiadania bo żona zazwyczaj nie szuka sobie przygód na boku a facet ma zapędy terytorialne nie lubi się dzielić, sam zdradza ale stając przed obliczem zdrady ze strony małżonki od razu pakuje jej rzeczy.

#14 2009-06-06 01:38:41

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

fenix napisał:

Niestety po latach bycia z jedną osoba tak bywa a z drugiej strony to darmowa pomoc domowa, sprzątaczka kochanka, wierny kompan i osoba do słuchania żali więc z jednej strony wygoda i stabilność a z drugiej wyzwanie i powrót do młodości  (oczywiście mowa o kochance) . Życie to nie bajka przychodzi trud codzienności czyż nie wygodniej jest iść na łatwiznę zamiast troszkę  się postarać logika ponadto dochodzi aspekt posiadania bo żona zazwyczaj nie szuka sobie przygód na boku a facet ma zapędy terytorialne nie lubi się dzielić, sam zdradza ale stając przed obliczem zdrady ze strony małżonki od razu pakuje jej rzeczy.

Dokładnie fenix masz rację my jakbyśmy zdradziły to byłybyśmy już spalone,bo my kobiety całkiem inaczej podchodzimy do tych spraw,bo u nas musi być uczucie.Dla faceta to tylko sex!!!

Miłość, wierność, zaufanie.. - W dzisiejszych czasach to już chyba archaizmy...

#15 2009-06-08 00:27:45

.niezależna
Słodka Czarodziejka

"Dokładnie fenix masz rację my jakbyśmy zdradziły to byłybyśmy już spalone,bo my kobiety całkiem inaczej podchodzimy do tych spraw,bo u nas musi być uczucie.Dla faceta to tylko sex!!!"

tak  czytam i zastanawiam  sie  to z  kim  oni  nas  zdradzają-nas  zony (  tzn  ja  juz  teraz  nie mam meza  ale  miałam )-zdrad  jest  duzo -skoro  kobiety  kieruja  sie  raczej  uczuciami -a  te  osoby z  ktorymi  faceci zonaci  sypiaja  to  jakis  inny  gatunek?Własciwie to  tak   sie  zastanawiam i  sama  nie  wiem  juz  -to  kazda  kochanka  kocha  faceta zonatego czy  po prostu  sa  takie  wredne  wyzute  z  wszystkich  uczuc  tylko  dla samego  seksu?I Ci  faceci  z netu? mnie  tez  wielu nagabywało zwłaszcza  na  czacie -ale  chyba  znajduja  tam  jakies  kobiety  jednak -co powoduje  ze  sa  kobiety  które  maja   chcęc  na  spotkania  z  obcym   facetem i pojscia  z nim  do  łozka ?Bo  oni  owszem  sam seks a  one?A  czy zdrada gdzie  jest uczucie  miedzy nimi  to jest mniej  zdrada ?

Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu

#16 2009-06-08 23:06:26

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

Z kobietami jake tak samo jak z facetami są laski które ida z danym facetem bo się z nim zakochały bo myślą że to właśnie to uczucie a są laskie które robia to dla sportu bo tak im się podoba. Podobinie jest z facetami. Nie ulega jednak wątpliwości że wina zawsze powinna być dzielona na troje:kochankę(kochanka), żonę(męża) i przede wszytkim na męża(żonę) vzyli osobę która zdradza. Wg mnie właśnie ta osoba jest najbardziej winna bo to ta osoba oszukuje 2 inne...

#17 2009-06-09 09:12:22

oliwka
100% Netkobieta

Tak nie możemy obwiniac tylko facetów za zdrade i za to,że szukają kogoś poza żoną.Bo są przypadki,że to żona zdradza męża i doprawia mu "rogi".Znam taką historie.Mąż na delegacji,a ona jedna zdrada,za chwile druga.No i się rozeszli.Dlaczego to zrobila? Miała wszystko.Gość jest wporządku,przystojny,pomagał jej w domu,bo obydwoje pracowali.Może zdradziła,bo za wcześnie wyszła za mąż,nie wypróbowala jak to jest w zwiazku z innymi facetami.Tylko była z tym jednym.Nie wiem...można gdybać i gdybać.

"Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;
nie przez to,co ma,lecz przez to,czym się dzieli z innymi."

#18 2009-06-09 09:44:37

shania
Netbabeczka

oliwka wynika to z tematu nad ktorym debatujemy.nie zaszkodzi załozyc nowy wątek dlaczego zdradzaja kobiety:).Ja tez znam takie historie i mysle ze znalazłoby sie wiele podobienstw miedzy kobieta a męzczyzną i powodow dla ktorych kobiet zdradzają

#19 2009-06-09 20:09:34

.niezależna
Słodka Czarodziejka

ja  to  znam  przypadek  faceta  co  zdradzał  swoja  zone ( moja  kolezanka)bo  ona  przestała  z  nim  sypiac -dlaczego? bo  stwierdziła  ze  nigdy  jej  seks  nie  stysfakcjonował ( urodziła  dzieci i  stwierdziła  ze  dosc jak bedzie  raz  na  dwa  miesiace  lub jeszcze  rzadziej ) ze to on ma o nia  dbac  i jak  ona  nie  chce  to  do widzenia  bo  facet  jest  po to  aby  sprawiac  przyjemnosc  kobiecie -i on  sobie  poszukał  poza  domem -i( podobno  zboczeniec  i tylko  non  stop  chciał seksu od  niej)- tez  mamy  tu  dwie  prawdy -zle  zrobił  bo  mogł  jakos  probowac  z nia  rozmawiac -dlaczego  tak  sie  stało a  zrezygnował a  z seksu z  drugiej  strony  małzeństwo  powinno sie  opierac  na  miłości a  przynajmmniej powinna  byc  jakas  nic  porozumienia-wiec  ona  tez   egoistycznie  podeszła  do  tematu .moim  zdaniem  wina obojga po  równo .i  po małżeństwie ....kolejny  rozwód

Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu

#20 2009-06-09 20:49:20

Verissimo
Przyjaciółka Forum

Sex to bardzo istotne spoiwo które łączy ludzi co do kobiet które są kochankami mam złe danie ale one jak i my pragną miłości często nie wiedzą że facet ma rodzinę lub wiedzą tyle ile delikwent im powie.
Czasami sama miłość nie wystarczy jak mówiłam życie to nie bajka.

#21 2009-06-09 22:23:42

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

niezależna a ja to uważam że w przypadku twojej koleżanki to była wina jej a nie obojga. No bo popatrz  co to za podejście do małżeństwa do życia razem jeśli ona tylko widzi siebie i swoje potrzeby? jeśli nie liczy się dla niej czy on chce sexu czy nie? Który normalny czlowiek by z czymś takim wytrzymał? który normalny człowiek bo coś takiego zniósł? Ponadto przypuszczam że znasz tylko wersje koleżanki i jej obwinianie go jak to ją zdradził ale nie wiadomo do końca jak między nimi bylo. Skoro gość miał żone a nie mógł się z nią kochac to co się ta żona teraz dziwi? Ja to bym się na jej miejscu wstydziła opowiadać że nie dawałam mężowi.

Fenix bardzo mądre słowa z tymi kochankami

#22 2009-06-09 22:47:19

.niezależna
Słodka Czarodziejka

wiesz my  tak  sobie  rozmawiałysmy bo  ja  tez miałam  swoje  problemy -ja  nie  chciałam  sypiac  ze  swoim  mezem   bo on  pił  i miałam  do  niego obrzydzenie i temu  taki  temat  wyniknał-ale  to  było  dawno w  tamtym  roku -bynajmniej mozna  faktycznie stwierdzic  ze  sama  go  wypchneła  z łozka -i  nie  powinna  była  byc  zdziwiona  ze  ja  zdradzał-a  kobiete  znalazł sobie  własnie  przez  internet -tyle  wiem  stad mi  sie  tak  skojarzyło z  tematem  tego  postu . A moje  małzeństwo  juz  dawno  faktycznie było skonczone .......

#23 2009-06-09 22:55:14

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

Wiesz niezależna ale inna sytuaja jest jeśli jest tak jak u Ciebie że mąż pije itp a inna jeżeli laska nie chce z nim spać bo ma takie widzi mi się...myślę że to takie troche na siłe popychanie męża w ramiona innej...

#24 2009-06-09 23:01:22

.niezależna
Słodka Czarodziejka

pewnie  tak ale wiesz  z  drugiej  strony to  raczej częśc  kobiet mysli ze seks  jest  tylko  po to  aby  miec  dzieci -tak ja  ja  zrozumiałam-a  ona  juz  je  ma  wiec po  co sie  dalej   produkować -jak  to ona  powiedziała  sa  ciekawsze  zajecia  dobra  ksiazka ,film  w  telewizji ...to  mi  utkwiło w  pamęci   - zreszta nie mam  juz  z  nimi  kontaktu bo  wyprowadziałm sie z tamtad .

#25 2009-06-10 00:16:16

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

Niezależna mam nadzieje że nie wyznajesz zasad swojej koleżanki. Nie atakując jej wyrażę swoje zdanie takie podejście do życia jest conajmniej nie do przyjęcia. Sex jako mechanizm produkowania dzieci...hhmmm...spotkałam się już z twierdzeniem że sex jako sport, jako wyrażanie miłości, jako "praca" no ale jako mechanizm do produkowania dzieci to dla mnie przesada. Dzieci są owocem(albo powinny być) owocem miłości. owocem udanego życia sexualnego i wzajemnej bliskości którą buduje się między innymi przez sex. A ja tu widze że ta twoja koleżanka tto sobie wymyśliła że facet jest jak maszynka. Nie obrażając oglądałam kiedyś rozmowy w toku właśnie o takiej dziewczynie która powiedziała "nie ważne czy mój facet będzie chciał mieć dziecko jak ja będę chcieć i tak ma mi zrobić" i twoja koleżanka powiedziała tak samo o sexie. Wiesz psycholog skomentowała to tak że ta laska zatrzymała się w rozwoju na poziomie rozkapryszonej 3 latki i tu mam wrażenie że twoja przyjaciółka też. W końcu dla niej sex to mecanizm do produkcji dzieci a mąż to reproduktor..eehhhh......ręce opadają...
Szczerze mówiąc nie dziwie się że ten gość poszedł na bok do innej. Na jego miejscu tez bym poszła

#26 2009-06-10 21:12:50

.niezależna
Słodka Czarodziejka

nie  nie  wyznaje zasad  tej kobiety ...seks  to  jest  miłość i wiadomo bliskość-bez tego  prawdziwy  związek  nie  moze   istniec -moje  małżeństwo  sie  rozpadło jak przestałam  kochac  swego  męża za  to  jaki  był  dla  mnie  okrutny za   jego  wyzwiska  za  jego  picie -kiedys  dawno temu  było  inaczej ....ale  kiedy  to  było moze  z  5 lat  temu...a  takie  kobiety  co  uważaja  meża  za hmmm reproduktora  to  cóz  ...szkoda  ich ...wiele  tracą ale  zeszłysmy z  tematu  właściwego... miało  byc  o  facetach  w  necie

#27 2009-06-11 19:44:39

karmelka24
Szamanka

ale to jest jak szantaż- jeśli mi nie dasz czego chcę to pójdę do dziwki albo znajdę sobie kochankę...

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

#28 2009-06-11 20:41:00

Verissimo
Przyjaciółka Forum

Nie do końca to kwestia kompromisu kobiety nie zaspokojone sexualnie również szukają sobie zastępstwa to działa w obie strony.
Wystarczyło by się dogadać wiem że obecnie nie masz ochoty ja natomiast tak postaraj się przełamac spróbujmy jak nie spodoba ci się to poczekamy czy w inny sposób jak pisalam sex to istotne spoiwo zwiąsku.

#29 2009-06-12 21:14:02

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

karmelka24 napisał:

ale to jest jak szantaż- jeśli mi nie dasz czego chcę to pójdę do dziwki albo znajdę sobie kochankę...

EEhhh karmelka ja to współczuje temu facetowi takiej żony. I tu niestety sprawdza się moje twierdzenie że faceci szukają sobie kochanki bo z żoną jest coś nie tak. Bo w żonie im czegoś brakuje i w tym przypadku chodziło o sex...przykre ale prawdziwe

#30 2009-06-12 21:39:29

.niezależna
Słodka Czarodziejka

kasiulka w  tym  przypadku masz rację-jak  zona nie  sypia  z  mężem  bo ma  takie widzimisie ze  nie  mysli  o  tym  co  on  czuje .ze  uważa ze  to  on ma  sie  tylko  starac  a  ona  jest świeta krowa  na  piedestale ...to  jego  zdrada  to jej wina .
Ale  tez  sa  przypadki ze on zdradza  bo tak  po  prostu  znudził  sie ....stara zonka ,rutyna ,szarośc  dnia  codziennego-i  szuka  rozrywki  gdzie  indziej -i  to  wtedy  sorki -kawał  gnoja
albo jak  słyszałam  od  goscia  taki  tekst -zona  w  ciazy  zagrozonej i  oczywiście  zero  seksu -najpierw  przez ok  te  7  miesiecy  potem  ze  dwa  po i prawie  rok  bez a  ten  ma  pretensje  ze on  nie  ma  seksu i szuka  juz  pocieszycielki -po prostu az  mna  wstrzasneło jak  mozna  byc  takim   egosita a  ona  to  co  nie  odzczuwa  braku ?Moze  jescze  powinna  mu  co  drugi dzien  robic  to  oralnie  skoro  inaczej  nie  moze ?Co  o  tym  myslicie ?Jak  w  takiej  sytuacji -powinni  sie  obydwoje  zachowac ?

#31 2009-06-15 16:38:23

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

Niezalezna wiesz taki facet jak opisałaś to poprostu dno czlowiek i szczerze mówiąc nie chciałabym takiego znać bo o ile mogłabym wybaczyć zdrade bo np rutyna bo np bym się nie starała to o tyle zdrady dlatego że jestem w ciązy, noszę jego dziecko nie potrafiłabym wybaczyć

Stopka forum