platynowy blond z ciemnych farbowanych włosów - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-05-30 09:10:13

Edytkaa1
Niewinne początki

platynowy blond z ciemnych farbowanych włosów

witam wszystkie ktore maja zamiar rozjasnic farbowane włosy badz panie ktore chca to zrobić A więc zaczne od tego że udało mi sie to zrobić WBREW TEMU CO mówili mi fryzjerzy i to bez zadnych wymyslnych dekoloryzacji ktore mają w salonach Miałąm czarno od kilku lat farbowane włosy roznymi farbami (...) ktore czesto podcinam mam fryzure na BOba i zachciało mi sie jasnych włosów u fryzjera powiedziano mi ze jest to praktycznie niemożliwe itd itd ale ja jestem uparta poczytałam poczytałam w necie i zamowiłam superintensywny rozjaśniacz (Tu była nazwa produktu) i Nałozyłam w czwartek efekt włosy białe u nasady(moje naturalne ciemny brąż) ppotem żółtawo pomaranczowe jasno (nie rude ani czerwonawe ten rozjasniacz eliminuje czerone odcienie)w piątek na drugi dzien nałozyłąm drugi raz czas wg.instrukcji  kolor białojasnozółto lekii odcien zółtopmaranczowy minimalny SOBOTA nakładam 3 raz mySle sobie albo bede łysa albo blondi EFEKT włoski białó minimalnie żółte na to nałozyłam od razu (...) superjasny popielaty blond jak zmyłam to był szok mam superjasne biało platynowe włosy w całosci przpiekne włosy mięciutkie przesuszone to prawda ale nie zniszczone zadnej gumowatosci włosów ani wypadania teraz dobre odzywki i po kłopocie Weszłam do tego fryzjera to nei chciał mi WIERZYC!!!!!!!!!!dotykał włosów czy to aby nie peruka i powiedział ze nawet zniszczenia nie widzi ale powiedział ze dobrze że zrobiłam to tym rozjasniaczem bo gdyby to był inny to pewnie byłabym łysa Tego rozjasniacza jet prawie pół kilo to bedzie na odrosty plus oczywiscie woda utleniona tej samej firmy 9 % I dlatego pisze bo jest moZliwe uzyskanie platyny na rozjasnionych włosach do tego szampon fioletowy do jasnych włosów kupie z tej samej firmy dodatkowo rozjasniajacy.Podziecie sie swoimi doswiadczeniami

Powód edycji: reklama
                    impresja

#2 2009-05-30 10:39:17

Edytkaa1
Niewinne początki

Re: platynowy blond z ciemnych farbowanych włosów

Pisze jeszcze raz zaskoczona iż usuniete zostały w moim wpisie pierwszym nazwy farby i rozjaśniacza ktore używam i niewiem dlaczego na dole pisze ze niby REKLAMA!!!!!!!!! przeciesz ja nic nie reklamuje tylko dziele sie z kobietami własnym doswiadczeniem i porada a nie że cos reklamuje czytałam na dole wątek na temet pielegnacji włosów rozjasnianych i praktycznie w kazdym wpisie jest uzyta przez dziewczyny nazwa konkretnej odzywki czy maseczki i z jakiej firmy i jakos nikt nie usónał tych nazw a przeciesz to rownież mozna pomyslec ze reklamują konkretne firmy Ciekawa jestem dlaczego w moim przypadku tak zrobiono czyzby komus przeszkadzał fakt ze istnieja faje produkty do rozjasniania?przeciesz ja nie odbieram pracy fryzjerom jest zwykłym prostym człowiekiem ktoremu udało zrobić sie cos z włosami lepiej niz niejednemu fryzjerowi w tej naszej kochanej ojczyznie Jestem xzaskoczona niemile iz tak zrobiono w moim przypadki myslałam ze to fajna strona gdzie mozna podyskutowac z dziewczynami o włosch farbowaniach rozjasnianiach ale widze ze komus to przeszkadza

#3 2009-05-30 10:46:49

kasiula810
Cioteczka Dobra Rada

Tez jestem zdziwiona.
W innich watkach wielokrotnie padaly nazwy konkretnych produktow, i jakos to nikomu nie przeszkadzalo.

Ostatnio edytowany przez kasiula810 (2009-05-30 10:48:22)

#4 2009-05-30 11:11:27

Edytkaa1
Niewinne początki

Dzieki za wpis za odpowiedz czytam rózne watki i wszędzie sa nazwy konkretnych firm oraz produktów i cały czas jestemw szoku ze moje zostały usuniete pewnie fryzjerzy sa oburzeni tym ze bez ich pomocy mozna samemu włsoy rozjasnic mało tego czeto czytałam na forach iz towłasnie w salonach fryzjerskim zniszczyli włosy kobietom poprzez swoje niewiadomo jakie dekoloryzacje ale ponoc uzywaja zwykłych badziejstw wmawiaja ludziom ze to bog wie co i zarabiaja kase bo mysle ze usuniecie moich nazw ma zwiazek z kasą bo może jakis fryzjer nie zarobi ale nie ma problemu podaje swoje gg jesli ktoras z pan chciałąby znac nazwe profesjonalnego kosmetyku 2719581 bo to nie jest żadna tajemnica w kazdym badz razie pisze do was wszystkich rozjaśniłam włsoy z czarnych farbowanych od wielu lat na jasnoplatynowe włosy ktore nie są zniszczone mało tego zrobiłam to w 3 DNI i nie jestem małolatką ktora niewie co robi tylko dorosła kobietą zameżna oraz dzieciatą więc głupot wam nie pisze poprostu jestem odwazna i udało sie

#5 2009-05-30 13:21:14

Tiff
Przyjaciółka Forum

też jestem zdziwiona

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

#6 2009-05-30 13:38:55

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

A ja prawdo podpobie znam powód edycji twojego wątku.
Otóż od razu widać że robisz reklamę produktu albo swojego albo dostajesz za jego sprzedaż prowizje. Jeśli ktoś siedzi w reklami to wie czym się różnią normalne rozmowy od reklamy. Jesteś zapewne dobrym handlowcem ale na forum siedzą dobre moderatorki oraz jest wspaniała dyrekcja która wie kiedy ktoś robi lita reklamę.
Jako że sama poniekąd się zajmuje raklamą to mam ostrzeżenie dla wszytkich pań NIE WIERZCIE W CUDA to nie jest zwykła dziewczna która rozjaśniła włosy z czarnych na platyne i do tego zrobiła to w 3 dni to jest handlowiec który chce wam sprzedać swój produkt. Spytacie jak ta osoba zarobi na sprzedaniu wam tego produktu otóż firma która zajmuje się takimi rzeczami ma wgląd do statystyk i swoje sposoby na zorientowanie sie z kąd ktoś się dowiedział o takowym produkcie. Ale to tyle o reklamie. A teraz pora na zajęcie stanowiska w sprawie rozjaśnianych włosów.

Otóż nie ma możliwości żeby uzyskać z czarnych farbowanych(wielokrotnie bądź raz) włosów platynowego blądu a tym bardziej żeby zrobić to w 3 dni jeszcze dodatkowo bez dekoloryzaji i żeby przy tym włosy nie były znioszczone.
Pierwsza rzecz każda farba niszczy włosy i każdy rozjaśniaccz.
Druga rzecz żeby zejść z czarnego koloru na blond potrzeba serii rozjaśniań, fabowań w określonych odstępach czasu.
Trzecia rzecz nie ma takiego rozjaśniacza takiej farby która ściągłaby czarny kolor i ten kolorbyłby od razu blondem.
Czwarta rzecz aby zejść z czarnego koloru i uzyskać blądy trzeba dokonać dekoloryzacji pponieważ trzeba zdjąć czarną farbę która osiadła na włosach. Nic nie pokryje czarnego koloru farby czli koloru najcien=mniejszego. Jak już dokonamy dekoloryzacji to trzeba położyć farbe żeby włosy nie miały rudego odcienia.
Po za tym jeśli 3 razy w ciągu 3 dni któraś z pań położyłaby rozjaśniacz na włosy to w najlepszym przypadku te włosy byłyby suche, łamliwe, zniszczone i ciągnące(pod warunkiem oczywiście że owa pani miałaby przed farbowaniem włosy grube, mocne i gęste) w przeciwnym wypadku groziłoby top wyłysienie.
Kolejna bardzo ważna sprawa to ta że z czasem podczas mycia kolor i tak zmieniałby odcien na jekiś tak rudawy bądź złoty, niewielkim ratunkiem byłoby tu zastosowanie szamponu "wybielającego".
Aha zapomniałam jeszcze wspomnieć że takie rozjaśnianie do skutku do upadłego grozi wypaleniem ran na skórze głowy.

Zapytacie skąd to wszytko wiem. Otóż z praktyki. Kiedyś miałam blond włosy, grube, gęste zdrowe. I wymyśliłam sobie że zrobie sobie bronzowe. Bratowa położyła mi farbe. Po jej spłukanie włosy zrobiły się prawie czarne. Więc postanowiłam je rozjaśnić i właśnie bratowa położyła mi rozjaśniacz po którym włosy zrobiły się pomarańczowe. W kolejnym dniu poszłam do fryzjerki która nie chciała się podjąć ich naprawy ale kiedy wziełam odpowiedzialnośc na siebie zrobiła to. Po fryzjerze efekt był złotego blondu.
A skutki tego mojego rozjaśniania takie: włosy cieńke, połamane, zniszczone, suche, ciągnące się, skóra głowy z ranami od nadmiaru rozjaśniania.
Od tej pory korzystam tylko z uług specjalistow i ich rad. Skoro fachowiec mówi że nie da się uzyskać z czarnych platyny a tym bardziej po 3 dniach to tak właśnie jest.
Ponadto później też miałam czarne włosy i zchodziłam z nich na blond. Robił mi to fachowiec w salonie. Najpierw było ściąganie farby a później dopiero farbowanie na jaśniejsze ale jeszcze nie blond. I na chwile obecną po pół roku od kąd zaczełam rozjaśnianie z czarnych mam blond włosy ale nie platynowy blond bo takowy jest nie do uzysaknia jeszcze na tym etapie. Jeśli ten produkt który polecasz byłby taki cudowny to salony fryzjerskie by go używały a jakoś go nie stosują bo nie uzyskują platyny z czarnych.
Wiem jak wygląda zchodzenie z czarnego kolory na blond i nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Że jest cudowny rozjaśniacz który zmieni kolor na platyne w 3 dni.
Edytkaa1 lepiej usun swoją reklame bo nikt przy zdrowych zmysłach ci nie uwierzy.

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

#7 2009-05-30 13:45:36

sueno6
100% Netkobieta

Zgadzam się z Tobą Kasiulka wink
Również w praktyce przekonałam się, że to NIEMOŻLIWE i to w tak szybkim czasie ( 3-krotnie zmieniałam kolor włosów z ciemnego brązu do blondu)....
I lepiej nie korzystać z tej rady, chyba że ktoś chce stracić większość włosów wink

Być jak płynąca rzeka...

#8 2009-05-30 17:09:17

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

sueno6 napisał:

I lepiej nie korzystać z tej rady, chyba że ktoś chce stracić większość włosów wink

Otóż to takie coś prowadzi tylko do wyniszczenia włosów. Szkoda czasu, włosów i pieniedzy...

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

#9 2009-06-22 12:14:59

hedeluxe
Wkręcam się coraz bardziej

Ja z ognisto-czerwonych, farbowanych doszłam do platynowego blondu w ciągu dwóch tygodni. Rozjaśniałam kilkakrotnie, potem nakładałam porządne jasne farby - i byłam blondynką smile fakt faktem od razu zaczęłam łykać witaminy Merz, używałam szamponu dla b. słabych włosów i odżywki WAX - bardzo dbałam o włosy, bo były zniszczone, łamliwe, wypadały jak szalone. Teraz jestem brunetką i przez wakacje chcę, aby moje włosy odżyły - nie planuję na nich żadnych zabiegów.
Więc da się w 2 tygodnie, ale za cenę straty połowy włosów.

Zmarnowałam tyle czasu na żal - żałuję.

#10 2009-07-10 17:45:29

pennylane
100% Netkobieta

ja byłam dwa razy blondynką i dwa razy żałowałam tego bo włosy nie nadawały się po tych rozjaśniających zabiegach do niczego. nie polecam takich radykalnych zmian.

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

#11 2009-07-17 09:10:49

amanda
Niewinne początki

Witam ja z kolei zawsze robiłam pasemka blond na moich ciemnych włosach. Ale juz miałam dosc tych pasemek i postanowiłam zafarbowac włosy na całości farba na blond. Wybrałam farbe garnier XL1 superrozjaśniający blond 100% koloru. na moje włosy potrzebowałam 2 takie farby. Przyznam szczerze, że efekt wyszedł super!!! włosy mają odcień platynowy, co prawda na odrostach jest lekka poswiata żółtego ale prawie niewidoczna, włosy po farbie garnier są miękkie, świecące, dobrze sie rozczesują, naprawde polecam super  sprawa smile))

#12 2009-08-24 18:12:06

Noelle
Przyjaciółka Forum

Przeniesiony post SłodkiejLandrynkix3

SlodkaLandrynkax3 napisał:

Siemka ;D
Farbuje wlosy od roku na kolor czarny. Chcialabym cos zmienic, bardzo mi sie podoba kolor platynowy blond. Co mam zrobic zeby uzyskac taki kolor?
Czekam na odpowiedzi ;]]

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#13 2009-09-01 20:01:00

egii
Niewinne początki

Witam serdecznie, proszę o pomoc
Od kilku miesięcy ma krótkie włosy (dłuższy chłopak)
udało mi się dojsc do mojego naturalnego koloru jasny średni brąz
około miesiąca temu fryzjer namówił mnie na balejage (czy jak to sie pisze) jeden kolor rozjaśniaczem - blond
w sumie całość wygląda jak popielata

No i tu zaczynają się schody i moje pytanie
Chciałabym zafarbować sama całość na blond, w związku z faktem, że nigdy tego nie robiłam potzrebuję i proszę o radę
czy jest to możliwe i w jaki sposób mogę to zrobić
konkretnie jakiej farby lub rozjaśniacza użyć, żeby włosy nie wyglądały na żółte jak jajecznica albo kurczak wielkanocny.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję i pozdrawiam

#14 2009-10-22 18:55:01

natalia1990
Niewinne początki

siemka;]
od dawna chcialabym miec platynowy kolor włosów u fryzjera powiedziano mi ze nie bedzie mi to pasowac bo mam duze brazowe oczy ale mi sie to tak podoba,i nie zrobia mi bo nie rozjasnie ich i nigdy nie uzyskam takiego koloru;(
ale ja mysle ze moze bylo by to mozliwe...
jesli ktos moze mi pomuc i dac jakoms rade to prosze o napisanie na gg 15811703 bardzo bede wdzieczna Pozdrawiam:)

#15 2009-10-22 19:13:21

Noelle
Przyjaciółka Forum

Natalio, na pewno jest to możliwe-słyszałaś może o zmianie koloru włosów przez Joannę Koroniewską która była brunetką a teraz jest blondynką i tak jak Ty ma ciemne brązowe oczy

http://img.interia.pl/kobieta/nimg/x/x/Nowa_fryzura_nowa_3598958.jpg

#16 2009-10-22 21:09:49

natalia1990
Niewinne początki

milo mi to słyszec...a moze pomozecie mi jaka farba mam to zrobic zeby zolte nie byly...
Proszę!

#17 2009-10-22 23:30:03

koma5
Zbanowany

natalia1990 napisał:

milo mi to słyszec...a moze pomozecie mi jaka farba mam to zrobic zeby zolte nie byly...
Proszę!

Masz to zrobić u fryzjera! Dobrego fryzjera...

#18 2009-10-23 11:51:05

Noelle
Przyjaciółka Forum

dokładnie!! wczoraj oglądałam taki program o metamorfozach i dziewczyna farbowała włosy na czarno przez 7 lat i mieli jej zmienić kolor na blond i wyraźnie było powiedziane że NALEŻY TAKIE ZMIANY PRZEPROWADZAĆ U SPECJALISTY, STYLISTY, FRYZJERA. sama sobie zniszczysz włosy, będą żółte albo zielone czy jakieś tam, dodatkowo stracą naturalną wartość i będą zniszczone!!

#19 2009-10-23 15:15:31

robaczek2105
Wróżka Bajuszka

noelle87 napisał:

Natalio, na pewno jest to możliwe-słyszałaś może o zmianie koloru włosów przez Joannę Koroniewską która była brunetką a teraz jest blondynką i tak jak Ty ma ciemne brązowe oczy

http://img.interia.pl/kobieta/nimg/x/x/ … 598958.jpg

Hm...Noelle nie wydaje mi sie by J.Koroniewska byla brunetka..smile

The starry skies above me and the moral law inside me

#20 2009-10-25 19:40:49

natalia1990
Niewinne początki

no dobrze;]
to jakiej firmy rzdzicie mi farbe i ile razy musze nią farbować bo na pewno za pierwszym razem nie bedzie 100% efektu...
dziekuje za rady;)

#21 2009-11-06 15:49:29

natalia1990
Niewinne początki

dfzieki za odpisanie hehe ;d

#22 2009-11-06 16:34:52

Anemonne
Moderator

Już wcześniej dostałaś odpowiedź przecież... Nie farbuj w domu sklepową farbą, tylko u fryzjera profesjonalną. Fryzjer również odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2009-11-06 16:35:16)

#23 2009-11-19 11:43:32

natalia1990
Niewinne początki

ale ja juz wczesniej pisalam ze fryzjer mowil ze to jest nie mozliwe zeby uzyskac taki kolor na tak ciemnych włosach.
Widocznie zle przeczytalas-Cioteczka Dobra Rada
...

#24 2009-11-19 11:44:56

natalia1990
Niewinne początki

Dlatego chcem wiedziec jakimi farbami farbowaly dziewczyny ze wyszedl im ten kolor 100%...
Ja i tak mam zniszczone wlosy wiec i tak mi zbytnio nie zalezy tylko chcem miec ten kolor ;DDD...
Pozdrawiam;)

#25 2009-11-19 15:32:57

kwiatuSia
Zaglądam tu coraz częściej

Ja jak farbowałam to musiałam 2 razy nakładać farbę bo za pierwszym razem wyszły rude.
To była kompletna pomyłka co zrobiłam z włosami radzę Ci nie rób tego bo włosy mam teraz jak siano i już nie wspomnę o tym ,że wcześniej miałam włosy długie do połowy pleców ,a teraz do ramion!!a  nie które mają zaledwie 10cm!!
Naprawdę nie warto sad .

#26 2009-11-19 20:25:39

natalia1990
Niewinne początki

uuuuuu ... smutna sprawa!
chyba masz racje lepiej nie kombinowac...

#27 2009-11-29 20:50:32

natalia1990
Niewinne początki

hehe oki poslucham sie wszych rad wink i dardzo dziekuje wink ...
Nie farbuje!

#28 2009-11-29 21:10:10

Noelle
Przyjaciółka Forum

jeśli naprawdę chcesz, to wybierz się do innego fryzjera, a najlepiej do jakiegoś renomowanego w Twoim mieście salonu, bo ja uważam że z włosami można wszystko zrobić ale musi zająć się tym ktoś doswiadczony i obeznany, tak by nie zniszczyć niczego!!!

i nigdy w życiu sama nie próbuj robic takich rewolucji na glowie sama!!

#29 2009-12-07 23:16:42

evka128
Niewinne początki

to wszystko zalezy od włosów. jakie kto ma. Jednym moga wypasc a innym wrecz przeciwnie a nawet sie nie zniszcza. mi jak bym miała zniszczone włosy takie ze az siano to nie nakladała bym sobie rozjasniacza bała bym sie ze odpadna. Mój naturalny kolor włosów jest blond farbowałam sie ze 3 lata na jasny i miałam zdrowe włosy zadbane, xachciało mi sie eksperymentu teraz mam czarne, ale tuz przed swietami robie sobie blond mimo ze mam mocne i zdrowe włosy to robie sobie sam balejarz, i stopniowo chce zejsc na platyne. Wiem ze by mi nie odpadły ale wole nie ryzykowac jeszcze taka napalona na ten blond nie jestem chodz nie ukrywam ze te pół rou jak sie farbuje na Ciemny to juz sie nie moge doczekac bo lepiej sie czuje w Tej mojej naturze;)) jednak jestem wierna mojemu kolorowi;**

#30 2010-01-13 10:27:14

madox
Do zakochania jeden krok

dołącze sie do tych wypowiedzi bo akurat jestem żywym przykładem na to że z czarnych włosów mozna stać sie blądynka smilesmile
ja to robiłam wielokrotnie mam wyjątkowo mocne włosy i mogę sobie często pozwalac na zmianę kolorku ....
Z czarnego do blądu doszłam tak jak założycielka tego postu po przez rozjasniacze i też 3-4 razy je rozjasniałam kiedy były juz żólte dałam jasny bląd juz z kolorem i wyszły piękne platynowe włosy ..potem jak juz przyciemnilam je po dość długgiiiimmmmm czasie (regeneracja  odżywkami) to sobie znou robiłam blądy ale nigdy juz z czarnego tylko z brązu z brązu jest bardzo łatwo przejśc na bląd i nie polecam robic tego rozjaśniaczem bo mozna być marchewką a tego odcienia ciężko sie pozbyć ja z brązu na bląd przechodziłam przez robienie sobie włosów nie rozjaśniaczem a farbą o ton jaśniejszym odcieniem i tak po dłuzszym oczywiście czasiie znowu byłam blądynką i teraz z perspektywy czasu i osłabiania włosów polecam lekkie schodzenie z koloru ton po tonie nie ma co sie katować tymi rozjaśniaczami smile smile

#31 2010-01-15 19:17:02

oliwcia1621
Wkręcam się coraz bardziej

Edytkoo1 jaka to nazwa rozjaśniacza,który zamówiłaś?Ja też po wieluu próbach ciężkiego produkowania się z moimi nieznosnymi włosami doczekałam sie jasnego koloru,ale włosy mi po jakims czasie zżółkły...sad

>>>**Moje Uczucia,Moja Sprawa-Moje Życie ... Moja Zabawa!!smile

#32 2010-01-15 20:20:47

elewina987
Powoli się zadomawiam

Takze moge sie wypowiedziec w tym temacie. Ja po naprawde wielu probach, oraz po wielu roznych farbach, wkoncu mam wlosy takie jakie chcialam. Z bardzo ciemnego blondu mam teraz srebrna platyne. Niestety aby to uzyskac musze wlosy (odrosty) najpierw rozjasnic rozjasniaczem (zadnym sklepowym, tylko profesjonalnym, ktory zamawiam z internetu z profesjonalnej fryzjerskiej firmy), a pozniej na to farbe, nie pamietam teraz nazwy, ale po rozjasnieniu wlosow moim rozjasniaczem nawet na niskiej wodzie, wlosy sa tak biale, ze kazda farba na nich zlapie.
Sa zniszczone nie powiem, ale nie tak, jak nieraz sie czyta, ze na glowie siano zamiast wlosow. Dobra maska, odzywka i wlosy beda ok. No i ten profesjonalny rozjasniacz.

Ahaa i wszystko robie w domu wink

Ostatnio edytowany przez elewina987 (2010-01-15 20:22:58)

#33 2010-02-22 17:41:27

jagna005
Niewinne początki

witam
ja mam taki problem... pod koniec wakacji malowalam wlosy na intenstywna czerwien... teraz ten kolor wyblakl i mam dosc widoczne odrosty gdyz moj naturalny kolor to ciemny blond... chcialabym wrocic jakos do naturalnego ale nie wiem w jaki sposob... prosze o jakies rady

#34 2010-02-23 10:07:18

coco59
Przyjaciółka Forum

Dodam,ja pofarbowalam wlosy i wyszly bardzo ciemne,wiec jak wrocilam do Polski to pierwsze odwiedzilam salon fryzjerski,odbarwiono mi wlosy,oczywiscie duzo zabiegow kosmetycznych,potem farba prawidlowa,do mojego naturalnego koloru,i po sprawie,wprawdzie to kosztuje,ale sama bym sie bala wykonac taki zabieg..szczegolnie rozjasniac,wiadomo ze rozjasniacze to silne srodki i kazdy wlos jest inny,no ale kazdy ma swoj wybor......pozdrawiam cieplutko

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

#35 2010-03-20 11:55:14

BlackAngel
Netbabeczka

mi się zachciało blondu po trzech latach farbowania na intensywna czern wink
postrzelona jestem wiec czym predzej poszłam do sklepu, bo na fryzjera szkoda bylo mi pieniedzy. zrobilam jednym rozjasniaczem, zero efektu. na nastepny dzien kupilam avangarde i jakis drugi rozjasniacz i zmieszalam je ;o
a do tego nalozylam sobie czepek foliowy. wytrzymalam tak 20 minut, z glowy to tak parowalo jak z czajnika ;| a wlosy owszem wyszly blond ale zolty, tylko na odrostach bialy ;p no ale co z tego jak kolejne trzy godziny spedzilam pod zimnym prysznicem, z pantenolem na glowie, maslanka, miesem i roznymi takimi- nic nie pomagalo pieklo jak cholera. na nastepny dzien inteligentnie poszlam do lekarza mialam poparzenie skory glowy III stopnia, wypisala leki, jak doszlam do apteki i okazalo sie, ze wyszlo mnie to 170 zł to myslalam, ze zawalu dostane ;o oprocz tego stracilam troche wlosow, ale dzieki tym lekom spowrotem staly sie geste, grube i w miare czego zdrowe. do teraz uzywam miliona odzywek, maseczek, jedwabiu, bo wiem ze po takim ich spaleniu dlugo beda sie jeszcze regenerowaly. dobrze, ze nie wypadly mi wszystkie. ale do teraz czuc uwypuklenia na glowie i w tamtych miejscach niestety wlosy juz nie odrosna, bo spalilam cebulki ;| wrocilam spowrotem do czerni niedawno i juz chyba w zyciu sie nie pokusze na taki pomysl tongue wiec odradzam samodzielne rozjasnianie

ale wczesniej robilam pasemka czerwone avangarda i wyszly ladne, potem sie te czarne splukaly i mialam blond pasemka ze swoimi naturalnymi, ale ta farbe chyba wycofali, bo jej skladniki nie byly zgodne z normami UE a szkoda, bo dobra byla. pozdrawiam

Nataszko czekamy na Ciebie <3 15.03.2015!

#36 2010-03-28 20:55:34

liva
Woman In Red

Dziewczyny, a próbowała któraś mając włosy ciemny brąz, rozjasnić je, a po rozjaśnieniu nałożyć inną farbę? Marzy mi się taki kolor jaki ma Julia Kamińska big_smile i teraz oglądam Taniec z Gwiazdami i aż mnie w sercu ściska jak na nią patrze tongue

#37 2010-03-28 21:05:34

London69
100% Netkobieta

Fryzjerzy głupoty gadali że to niemożliwe. Nie chciało im się robić hehe big_smile Moja koleżanka była czarna, poszła do fryzjerki i rozjaśniła bez problemu. Fakt, trochę długo to trwało ale efekty były super smile

Ale widzę, że zaradna kobitka z Ciebie i sama sobie zrobiłaś z pozytywnym efektem, super.smile

*Zaufanie, to świadomość, że ktoś może Cię skrzywdzić jednym łatwym ruchem i stuprocentowa pewność, że tego nie zrobi.
*Zamiast wycierać łzy, wytrzyj ludzi którzy je powodują.

#38 2010-05-23 08:23:08

shati
Niewinne początki

Prosze was o porade.

Od dobrych paru lat robie sobie pasemka blond. Mój naturalny kolor to ciemny brązowy. Pasemek mam tyle że włosy wyglądają jakby całe byly zafarbowane na blodn. w zwiazku z tym że każda wizyta u fryzjera kosztuje mnie ponad 100 zl i trwa ponad 3 godziny pomyslalam ze moze czas zmienic kolor włosów na czarny.

Samo zafarbowanie na czarny pewnie nie bedzie problemem, ale jesli sie okaze ze ten kolor mi nie pasuje to ile bede potrzebowala czasu zeby wrocic do blondu? czy bede miala takie etapy ze przez chwile bede ruda, pomaranczowa, żółta a pozniej dopiero blond??

A moze jest moliwosc na takich czarnych włosach robienia blond pasemek ? dałoby sie zrobic idealnie blond pasemka na czarnych włosach? pozniej coraz wiecej i wiecej zeby wrocici calkiem do blond??

Za rok mam ślub wiec czy do roku czasu jestem w stanie zmienic znowu włosy na jasne ?

Ostatnio edytowany przez shati (2010-05-23 08:24:55)

Stopka forum