Gdzie na lunch w centrum warszawy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Gdzie na lunch w centrum warszawy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: Gdzie na lunch w centrum warszawy.

Cześć Dziewczyny,

Jako, że statystyka firm ubezpieczeniowych wskazuje na to, że kobiety lepiej się prowadzą niż mężczyźni ... to jest chyba najlepsze miejsce by zadać to pytanie wink

Znacie jakieś miejsca gdzie można zjeść dobry/zdrowy lunch w centrum warszawy (okolice złotych tarasów)?
Gdzie przez zdrowy rozumiem dużo warzyw i mało glutaminianu sodu.

Pozdrawiam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie na lunch w centrum warszawy.

Polecam Wikinga, osobiście tam najbardziej lubię jeść, jednak nie jest zbyt tanio. Jak coś lżejszego to kanapki z subwaya.

''Być czy mieć?
Być z tym, co się ma.''

3

My pracując blisko smyka często chodzimy na obiad do Zapiecka na Jerozolimskich. Dobre i zdrowe jedzenie, krótki czas czekania na posiłek no i co ważne świetne pierogi:)

Reklama

4

a jakieś inne opcje?
najlepiej w okolicy Powiśla?
(będe tam niedługo na parę dni i szukam fajnego miejsca)

5

Krowarzywa na Hożej - robią pyszne, wegetariańskie jedzenie - szybko i zdrowo wink

Reklama

6

Polecam Streeta albo Vapiano (są dwa)

7

Nie ma na liście miejsc lunchowych restauracji Hawełka na Wiejskiej w budynku sejmowym. Wybór jedzenie duży i miejsce dogodne tak naprawdę dla wszystkich.

A my zamawiamy do biura lunche z firmy fitfoodzone, która zajmuje się cateringiem dietetycznym i przygotowują zdrowe lunche.

9

Odświeżam wątek, możecie polecić jakieś fajne miejsca, gdzie można byłoby zjeść coś smacznego i zdrowego?

10

mery napisał/a:

Odświeżam wątek, możecie polecić jakieś fajne miejsca, gdzie można byłoby zjeść coś smacznego i zdrowego?

Jeśli smaczne, zdrowe i w dobrej cenie to zdecydowanie sushiberry. Mieszkam niedaleko i zdarzało mi się tam wpaść, ale zwykle zamawiam z dowozem do domu. Różne susharnie już sprawdzałam w Warszawie, mam kilka sprawdzonych, ale tam jest chyba najlepiej. Aż sobie smaka teraz narobiłam, chyba znów zamówię big_smile

11

Oj, sushi to nie dla mnie:) Nie cierpię ryb. Ostatnio jak byłam na pl Uni Lubelskiej trafiłam z koleżanką do Salad story - niby tyle knajp w mieście, a byłam tam pierwszy raz. Ja jadłam sałatkę hawajską, ona wege miskę, bo nie jada mięsa. Całkiem smacznie było.

12

Mery ja w salad to już jestem stałym klientem, bo kolejne karty lojalnościowe zapełniam wink Popieram zatem! A tak serio - dobre wyjście dla tych, którzy chcą zjeść zdrowo i smacznie na mieście, a dodatkowo mieć szybko danie. Ja testuję tak naprawdę wszystkie połączenia smakowe, ale moja ulubiona to również wege miska.

13

A ja (namówiona przez dziewczyny tutaj, na forum) zaczęłam coraz częściej zaglądać do naszego francuskiego Paula na Emilii Plater. W porze lunchowej zawsze mają tam coś dobrego, ale ostatnio zdarzyło mi się wpaść na śniadanie i po prostu zakochałam się w ich jogurcie naturalnym z prażoną granolą i owocami. Idealny początek dnia, i mówię Wam dziewczyny... musicie spróbować, jak będziecie rano w okolicy. smile

http://i68.tinypic.com/30blr85.jpg

14

Ja polecam Marche w Złotych Tarasach (2. piętro), duży wybór - samemu się nakłada na talerz co i ile chce się zjeść - i dość tanio, tylko czasem tłoczno w porze obiadowej.

"Nie proś o miłość. O prawdziwą nie musisz. O fałszywą nie warto."

"Miłość to spotkanie dwóch świadomych, pelnych i zaspokojonych uczuciowo osób, które szukają towarzyszy w rozwoju a nie powerbanków do emocjonalnego ładowania" (Tokarz)

15

O, taką granolę to chyba zaraz sama sobie zrobię:)

16

To ja Ci jeszcze bardziej ochoty narobię! Taką piękną i pyszną dziś jadłam sałatkę z kozim serem i burakiem. <3 Mówię Ci, jak masz okazję zajrzeć - spróbuj koniecznie. Mają też rewelacyjne soki i zawsze świeżutkie. smile

http://i65.tinypic.com/24pduza.jpg

17

bluepearl napisał/a:

To ja Ci jeszcze bardziej ochoty narobię! Taką piękną i pyszną dziś jadłam sałatkę z kozim serem i burakiem. <3 Mówię Ci, jak masz okazję zajrzeć - spróbuj koniecznie. Mają też rewelacyjne soki i zawsze świeżutkie. smile

Wygląda świetnie! Ale trzeba im przyznać, że zarówno w Paul w Polsce jak i w restauracjach we Francji jedzenie jest pieknie podawane, bo przecież zaczynamy jeść oczami. Lubie kozi ser, a ta sałatka wygląda mega smacznie. Będę w Warszawie w tym tygodniu to może uda mi sie meża wyciągnąć.

18 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-04-16 15:54:34)

W centrum mogę zdecydowanie polecić spam . Mają fajną ofertę lunchową w dwóch wersjach, a ich regularne menu jest fantastyczne. Polecam każdemu, można się zrelaksować , pysznie zjeść i napić się bąbelków z całego świata. 10/10 smile

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Gdzie na lunch w centrum warszawy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018