Jak mam uwolnić się z uczucia do żonatego mężczyzny? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-01-14 20:30:17

StereoRose
Niewinne początki

Jak mam uwolnić się z uczucia do żonatego mężczyzny?

Witam forumowiczki i zarazem proszę o pomoc!
Około miesiąc temu poznałam świetnego faceta, niestety jak to bywa u fajnych facetów po 5 minutach rozmowy zauważyłam na jego palcu obrączkę. Byłam trochę pod wpływem więc stwierdziłam że niewinny flirt przecież nikomu nie zaszkodzi, on chyba pomyślał podobnie. Koniec końców przeimprezowaliśmy razem cały wieczór, były pocałunki przytulanki... ogólnie nic poważniejszego. Wiedziałam, że będzie to krótka znajomość dopóki on nie odezwał się do mnie następnego dnia (myślałam że wymiana numerów telefonów jest tylko grzecznościową formą zakończenia fajnego wieczoru). Pisaliśmy sporo smsów i postanowiliśmy się spotkać. Chemia powróciła mimo iż na tym spotkaniu do niczego nie doszło. Stwierdziłam, że chcę bardziej poznać tego faceta. Po naszym dzisiejszym spotkaniu mam duże wątpliwości i chcę właśnie Was zapytać, osoby postronne czy mam dalej brnąć w coś bez przyszłości...
Dzisiaj mój znajomy oświadczył mi, że nie może mi dać nic oprócz niezobowiązujących spotkań, żadnego seksu ani nic. Nie odejdzie od żony ze względu na dzieci - stara śpiewka znana wszystkim od lat...
Niestety ja czuję, że się w nim zakochuje i w tym jest problem. A z drugiej strony nie rozumiem jego myślenia, on się chce kolegować czy co?
Proszę nie piszcie żebym zerwała z nim kontakt bo nie chcę tego, jest 100 % facetem z którym wspaniale mi się rozmawia, po prostu nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić. Już lepiej by było gdyby on powiedział że nie chce się ze mną umawiać...

#2 2013-01-14 20:52:08

diana45
Przyjaciółka Forum

Re: Jak mam uwolnić się z uczucia do żonatego mężczyzny?

No pewnie że lepiej by było gdyby powiedział że nie chce się umawiać... Ale wtedy rybka nie połknęłaby haczyka... Co chcesz usłyszeć,że możesz śmiało się z nim spotykać? sama wiesz najlepiej do czego to prowadzi...

#3 2013-01-14 21:30:08

kochamkonie
Cioteczka Dobra Rada

Jak masz trochę godności i szacunku dla drugiej kobiety , a przede wszystkim dla siebie , to sama odpowiedz sobie na to pytanie. Później następna ''zraniona'' kochanka będzie płakała na forum , jak to żonaty facet zrujnował jej życie , bo nie chciał odejść od żony.

#4 2013-01-14 21:49:44

StereoRose
Niewinne początki

łatwo mówić o szacunku i godności, o myśleniu o drugiej kobiecie, jednak w każdym moim związku to ja byłam tą zdradzaną i co wtedy myślały te inne kobiety? miały to gdzieś, myślały o sobie i swoi zadowoleniu. ja kiedyś posiadałam te wartości, niestety okrutny los spowodował, że w tym momencie myślę o sobie i swojej korzyści. sama wiem że to straszne ale tak już jest, może spadłam już na samo dno   nie wiem... chciałabym jedynie poczucia bliskości drugiej osoby. nie mam złudzeń, wiem że on nigdy nie odejdzie od żony i dzieci. pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i dlatego badam temat, proszę nie oceniajcie mnie źle tylko powiedzcie jak sobie z tym poradzić. oczywiście najłatwiej byłoby się odciąć, tylko ten zakazany owoc tak kusi...

#5 2013-01-14 22:16:22

dorota.f
Redaktor Działu Ślub i Wesele

StereoRose napisał:

łatwo mówić o szacunku i godności, o myśleniu o drugiej kobiecie, jednak w każdym moim związku to ja byłam tą zdradzaną i co wtedy myślały te inne kobiety? miały to gdzieś, myślały o sobie i swoi zadowoleniu.

Cóż za usprawiedliwienie. Doprawdy tupet to Ty masz niezły.
Może jeszcze to jest wina tamtych kobiet, że Ty masz kiepskie życie?

StereoRose napisał:

ja kiedyś posiadałam te wartości, niestety okrutny los spowodował, że w tym momencie myślę o sobie i swojej korzyści.

To nie wina okrutnego losu, a wyłącznie Twoja.
Czyś się za dużo telenoweli naoglądała? Łzawa ta twoja historia...

StereoRose napisał:

chciałabym jedynie poczucia bliskości drugiej osoby.

Dużo ludzi tego pragnie. Część to osiąga. Jedni w normalny sposób, tworząc normalne relacje. Inni wplątując się w niezdrowe związki i chore układy. Zadaj sobie pytanie, w jakiej chcesz być grupie?
Chyba brak Ci wyobraźni, skoro zakładasz, że jak zostaniesz kochanką, to będziesz miała prawdziwe poczucie bliskości.

StereoRose napisał:

oczywiście najłatwiej byłoby się odciąć, tylko ten zakazany owoc tak kusi...

Jak go zaczniesz nadgryzać, to może okazać się bardzo gorzki.

Blogowe pogaduchy o ślubach, weselach i innych imprezach.
http://www.indidi.pl/blog/
-------------------------------------------------------------
15.08 - Olek

#6 2013-01-14 22:22:51

StereoRose
Niewinne początki

pięknie Doroto - więc to, że tamci panowie mnie zdradzali to moja wina? mówisz identycznie jak oni, winszuje naprawdę.

#7 2013-01-14 22:31:52

Animus
Net-facet

StereoRose napisał:

łatwo mówić o szacunku i godności, o myśleniu o drugiej kobiecie, jednak w każdym moim związku to ja byłam tą zdradzaną i co wtedy myślały te inne kobiety? miały to gdzieś, myślały o sobie i swoi zadowoleniu. ja kiedyś posiadałam te wartości, niestety okrutny los spowodował, że w tym momencie myślę o sobie i swojej korzyści. sama wiem że to straszne ale tak już jest, może spadłam już na samo dno   nie wiem... chciałabym jedynie poczucia bliskości drugiej osoby. nie mam złudzeń, wiem że on nigdy nie odejdzie od żony i dzieci. pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i dlatego badam temat, proszę nie oceniajcie mnie źle tylko powiedzcie jak sobie z tym poradzić. oczywiście najłatwiej byłoby się odciąć, tylko ten zakazany owoc tak kusi...

Wierzę w szczerość Twoich słów. Nie licz na opinie bez oceny, bo to rzadka zdolność, by nie oceniać ludzi. Ocena wystawiona innym, zwłaszcza negatywna ocena, bardzo poprawia samopoczucie. We własnych sprawach nie mamy zwyczaju być tacy mądrzy, jak w sprawach cudzych.

Zdajesz sobie sprawę z efemeryczności i niepewnej perspektywie. Nawet dajesz pewne świadectwo, że właściwie chodzi Ci o własne zadowolenie. Mam wrażenie, że nie do końca wierzysz, że to się skończy tak, jak wiele osób może przewidzieć. Chcesz pewnie sprawdzić.

Potrafisz poprzestać na samej bliskości bez wchodzenia w zaangażowanie łóżkowe? Bo to jest ta granica, która bliskość zamienia w zależność, czasami bardzo trudną do przewidzenia.

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

#8 2013-01-14 22:40:37

dorota.f
Redaktor Działu Ślub i Wesele

StereoRose napisał:

pięknie Doroto - więc to, że tamci panowie mnie zdradzali to moja wina? mówisz identycznie jak oni, winszuje naprawdę.

Nie wiem, czyja to była wina. Nie znam sytuacji. Nie do faktu zdrad z Twoich wcześniejszych związków się odniosłam.
Przeczytaj raz jeszcze, co Ci napisałam.
Twoje usprawiedliwianie samej siebie wydaje mi się po prostu dziwaczne.

Blogowe pogaduchy o ślubach, weselach i innych imprezach.
http://www.indidi.pl/blog/
-------------------------------------------------------------
15.08 - Olek

#9 2013-01-15 08:19:21

niunius2@poczta.onet.eu
Tajemnicza Lady

Jesteś w trudnej sytuacji niemniej jednak wiesz jak pachnie zwiazek podszyty zapaszkiem zdrad i brakiem zaufania,wiesz jak się czułaś,co myślałaś o kobiecie-tach które zrujnowały twój związek?,to samo chcesz zafundować kobiecie jego życia...czy jesteś pewna swojej psychiki i uczuć na tyle że nie zaczniesz w pewnym stadium waszego związku zastanawiać sie czy jego żona czuje to samo co ty czułaś,czy już się domyśliła,czy wie itd....Taki związek to przegrany bez względu na to co zrobisz,jak sama mówisz zakochujesz się w nim jeśli zdecydujesz się na ten krok będziesz ta zła,jeśli odejdziesz będziesz czuła się nieusatysfakcjonowana z ciągłym pytaniem co by było,gdyby??? Jesteś dopiero na przedbiegu tego związku w momencie kiedy można zakończyć i nie ciachnąć , chwila bólu i będzie dobrze,czasem miłość jest bliżej nas niż nam się wydaje,szukanie szczęścia na siłę bez przyszłości to porażka,największa dla ciebie...Mogę ci powiedzieć co o tobie pomyśli jego zona(ale ty sama wiesz chyba najlepiej) bo ja też jestem taką żoną-zdradzoną,mój mąż zdradzał mnie z koleżanką z pracy(banał),powiedział jej że zostaje ze mną bo mamy dzieci,że on nie miał pełnej rodziny i szczęśliwego dzieciństwa,ale to nie była prawda ,owszem dzieci mamy ,ale to nie one były przeszkodą,bo na początku naszego małżeństwa umówiliśmy się że jak byśmy byli ze sobą nieszczęśliwi to jedna ze stron może odejść,a on tego nie zrobił Łgał jej w żywe oczy chciał mieć tylko kochankę a ja postawiłam warunek albo ona albo ja,facet zeby osiągnąć swój cel jest w stanie powiedzieć wszystko ,tak samo jak kobieta.Kochanka mojego męża można powiedzieć że go wykorzystała seksualnie bo była sama a natura potrzebuje swojego,planowali nawet wynająć lokal,ale nie chciała go nikomu pokazywać,ani zapraszać do domu do rodziny....Twój znajomy mówi ci że bez seksu,jest pewny swoich słów?nie zostawi swojej żony i to nie z powodu dzieci,on kocha swoja zonę a ty będziesz dla niego zabawką jeśli zaczniesz ten związek ....Odpowiedz sobie na pytanie czy jesteś w stanie tyle poświęcić? szczera odpowiedz podpowie ci co masz zrobić...

I będę szczęśliwa chociażbym miała sobie to szczęście narysować..... smile

pozdrawiam

#10 2013-01-15 08:35:31

brzydulla
Przyjaciółka Forum

StereoRose napisał:

Jak mam uwolnić się z uczucia do żonatego mężczyzny?

StereoRose napisał:

Proszę nie piszcie żebym zerwała z nim kontakt bo nie chcę tego, jest 100 % facetem z którym wspaniale mi się rozmawia, po prostu nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić. Już lepiej by było gdyby on powiedział że nie chce się ze mną umawiać...

To czego w końcu chcesz? Uwolnić się czy nie?

Jak ja nienawidzę życia!

#11 2013-01-15 09:15:49

Cynicznahipo
Przyjaciółka Forum

Żonaci mężczyźni są NIETYKALNI....!
Przecież to jest prawda stara jak świat!!

Adaś, 22.05.2013, 13:45 :-)))))

''Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość ku**y. Tego się trzymam.''
Anna Dymna

#12 2013-01-15 09:34:16

iruda
Cioteczka Dobra Rada

StereoRose napisał:

łatwo mówić o szacunku i godności, o myśleniu o drugiej kobiecie, jednak w każdym moim związku to ja byłam tą zdradzaną (...) więc to, że tamci panowie mnie zdradzali to moja wina?

Ich winą jest, że zdradzali, ale to Ty masz w sobie "to coś", co każe Ci wybierac meżczyzn, którzy nie chcą lub nie mogą wspierać Cię w zdrowy sposób.
Temu mozesz sie przyjrzec, aby nie pakowac sie znowu: czego szukam w mezczyźnie, co mnie do niego ciagnie, co ma mi dac.

i co wtedy myślały te inne kobiety? miały to gdzieś, myślały o sobie i swoi zadowoleniu. ja kiedyś posiadałam te wartości, niestety okrutny los spowodował, że w tym momencie myślę o sobie i swojej korzyści.

Znaczy - zemsta??!!

tylko ten zakazany owoc tak kusi...

Lubisz ten dreszczyk emocji??

Nie chcesz sie odciąć, więc nie odcinaj.
I tak juz zdradza swoja żonę

Koniec końców przeimprezowaliśmy razem cały wieczór, były pocałunki przytulanki... ogólnie nic poważniejszego

Niektórzy zdradzają i uważają, ze im się to należy, że mają prawo.
Sama sobie dajesz prawo do bycia kochanką.

Byłam zdradzana i sama zdradzałam, po początkowym dreszczyku emocji - poczułam niesmak. Nie chciałabym do tego wrócić.
Mówi Tobie, ze z żoną łączą go tylko dzieci? Typowy chwyt, niektórzy ;unią mieć 2 lub 3 dziewczyny.
Mój m. po upojnej nocy ze mną pisał do swojej, że mu sie śniła, ze z żoną juz dawno nie było seksu itp, itd. Oczywiscie, ze nie ukrywał, że jest żonaty. Generalnie - żonaty, to można bez większych zobowiązań, bo i tak nie odejdzie od rodziny.
To był makabryczny czas.

A tak naprawdę to czego chcesz?
Flirtować, romansować i... dostać na forum rozgrzeszenie?

#13 2013-01-15 09:47:44

kochamkonie
Cioteczka Dobra Rada

Niestety , ale wydaje mi się że wszystkie nasze rady na nic. Autorka ma już swoją koncepcję na tą znajomość. Usprawiedliwia się tym , że skoro ona była do tej pory tą zdradzaną , to teraz jej kolej żeby komuś namieszać w życiu. Ja też byłam zdradzona (nie raz ) , ale w życiu by mi nie przyszło do głowy żeby pozwalać na to , by facet będący w związku mógł zaprzątnąć moją uwagę (o romansie , nawet niezobowiązującym nie wspomnę). I niestety wierzyć mi się nie chce , żeby ktoś kto po miesiącu znajomości i kilku spotkaniach ,kto czuje że się zakochuje w drugiej osobie ( nie było by w tym nic dziwnego gdyby ta osoba była stanu wolnego) , nie dążył do czegoś więcej. Tak swoją drogą to powiedz droga autorko tego wątku szanownemu panu , o uczuciu jakie w Tobie kiełkuje to zobaczysz jak szybko ''wymiksuje'' się z tej znajomości.

Ostatnio edytowany przez kochamkonie (2013-01-15 09:55:22)

#14 2013-01-15 10:20:22

ban
Net-Facet

Jak się tylko będziecie kolegować, to do seksu dojdzie. W końcu były pocałunki i przytulanie -- wystarczy jeszcze tylko pokój bezpieczny.

Zatem zaczynasz romans. Romanse kończą się nieprzyjemnie. Więc zastanów się nad zakończeniem -- jak to będzie wyglądało? On postanowi wziąć rozwód? Albo Ty się zakochasz, a on znajdzie sobie inną kochankę? Dasz rady to przeżyć?

Jeśli się już w nim zakochałaś, to raczej trudno będzie to uczucie zabić w sobie. Na mojego nosa -- będziecie mieli romans po prostu.

#15 2013-01-15 13:09:50

adlernewman
Przyjaciółka Forum

Autorka ma bardzo wygodny sposob opisywania swojej sytuacji. Jest taka biedniutka, na nic nie ma wplywu... Boze, toz trzeba miec tupet! Romans jest zawsze z winy OBU stron, bo OBOJE sie w niego wplatuja, wiedzac, ze jedno z nich jest zamezne/zonate. Jak czytam Autorki biadolenie, to sie we mnie wszystko gotuje.

Prosze bardzo, brnij w swoj wymarzony romans, ale nie zwalaj winy za to co robisz na faceta. W koncu moglas powiedziec "Nie, jestes zajety. Nie jestem zainteresowana.".

To, cze­go nie mu­sieliśmy roz­szyf­ro­wywać, wyświet­lać drogą wy­siłków oso­bis­tych, to, co było jas­ne już przed na­mi, nie do nas na­leży. Od nas pochodzi je­dynie to, co wy­doby­wamy z ciem­ności będącej w nas i cze­go nie znają inni.- Marcel Proust

Sorki, ale mi odjelo polskie znaki z klawiatury sad

#16 2013-01-15 13:14:39

dziwnaismutna
Netbabeczka

Przeczekaj, zajmij się sobą, praca, hobby, nauka czy czym jeszcze innym... nie odbieraj od niego tel. Wogole po co dajesz nr tel zonatemu kolesiowi , zeby ci glowe zawracal(przyjmij zasade - facet cie nie interesuje albo jest zonaty, nie dajesz nr tel!). Zastosuj sie do tego - i po jakims czasie Tobie przejdzie.

#17 2013-01-15 14:25:20

ewaaa
Netbabeczka

Piszesz że 1 wieczoru nic nie było na poważnie bo sie tylko całowaliście. Dla mnie to juz zdrada. Cóz taka juz dziwna jestem.

Byłas zdradzana więc powinnas widziec jak sie bedzie czuła żona tego pana. Nic nie winna kobieta. Napewno chcesz to zrobić drugiej kobiecie. Pomyslco myślałas o kochankach swoich partnerów. Chcesz aby tak  myślano o Tobie?

Nie wierzę że bedziecie spotykac się i tylko trzymac za rączkę. Tym bardziej że Ty juz deklarujesz zakochanie. Powiedz mu o tym. Zobaczysz jak zareaguje. Jesli też wyzna "miłośc" postaw warunek że ma odejśc od żony. Ciekawa jestem reakcji.
A tak wogóle poczytaj wątki innych dziewczyn w podobnej do Twojej sytuacji.

#18 2013-01-15 17:16:34

pati31
Przyjaciółka Forum

Jest 100 % facetem?????????? - jest niedojrzalym czlowiekiem,
  ,moze gdzies w podswiadomosci czujesz sie gorsza poprzez zdrady Twoich partnerow .Dlatego teraz podswiadomie bedziesz brnela w zwiazki z zajetymi facetami? , moze przyjzyj sie sobie ?
Swoim pragnieniom oczekiwaniom .
Kobieta zawsze chce byc jedyna ,facet potrafi oddzielic milosc od przygody.
Zakochujesz sie to pewnie zauroczenie ,facet nie jest dostepny co zwieksza jego atrakcyjnosc? co?
Moze powinnas udac sie do psychologa

Kazda Twoja mysl, jest czyms realnym -jest Twoja sila..........

#19 2013-01-15 19:36:01

baziula
Przyjaciółka Forum

Były pocałunki, przebalowany wieczór, spotkania .... ale co tam, do niczego nie doszło.

No jeśli to nic w Twojej ocenie to chyba nie mamy o czym mówić. Bo moim zdaniem on już zdradził swoją żonę z Tobą.
Chcesz się uwolnić, to się uwolnij. Przestań się spotykać, pisać itp. Problem w tym, że ty nie szukasz tu porady jak się uwolnić ale jak usprawiedliwić siebie.

"Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie."

Carl Bard

#20 2013-01-15 21:17:47

iwa1982
Niewinne początki

Witaj!Byłam w podobnej sytuacji i jezeli mogę doradzic nieangażuj się,wiem ze jest to trudne ale potem będzie jeszcze gorzej.

#21 2013-01-15 21:42:28

złudzenie
Szamanka

Zaproponował spotkania bez zobowiązań więc wszystko jasne o jakie spotkania chodzi. Ty wiesz i on wie a jak to się dalej potoczy zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Sama zadałaś sobie pytanie, czy on chce się z Tobą tylko kolegować? - nie sądzę.
Oszczędź sobie cierpienia i upokorzeń które będą nieuniknione bo jak doskonale wiesz "od żony nie odejdzie" Podejmij właściwą decyzję, decyzję której potem nie będziesz żałować. Jest tylu fajnych przede wszystkim WOLNY facetów....

Nie kłamstwa lecz prawda zabija nadzieję

#22 2013-01-15 22:02:49

just.love.me
Woman In Red

Jak się uwolnić ? po prostu się z nim nie spotykaj, odmów tej propozycji. Oczywiście zrobisz, tak jak będziesz chciała, ale moim zdaniem, nie pakuj się w taki układ. To do niczego dobrego nie prowadzi, a będziesz przez to tylko cierpieć.

Ostatnio edytowany przez just.love.me (2013-01-15 22:03:34)

Każdy umie cierpieć - to ludziom przychodzi najłatwiej, najtrudniejszą i najambitniejszą rzeczą w życiu jest osiągnąć szczęście.

#23 2013-01-15 22:04:53

StereoRose
Niewinne początki

powiedziałam mu dzisiaj, że nie chcę mieć z nim kontaktu, że ucinam ta znajomość. zareagował tak jak sądziłam - myślał że żartuję. w tym momencie mam 37 nieodebranych połączeń, dzwoni non stop. pisze, że nie chce mnie tracić, że chce mnie poznać, ze nie zrobi nic wbrew mnie, że jestem dla niego odskocznią od trudów dnia codziennego, przy mnie czuje się wspaniale i wyjątkowo.
poczytałam kilka wątków na forum i już wiem że wszyscy tak mówią. poczekam kilka dni i się okaże czy nadal będzie wydzwaniał...
dziękuję oczywiście za wszystkie wypowiedzi!

#24 2013-01-15 22:11:39

adlernewman
Przyjaciółka Forum

No, wlasnie, chcesz byc tylko odskocznia dla jasnie pana, zabawka jak on sie nudzi? Szanuj sie kobieto i nie sprowadzaj sie do poziomu dmuchanej lali.

To, cze­go nie mu­sieliśmy roz­szyf­ro­wywać, wyświet­lać drogą wy­siłków oso­bis­tych, to, co było jas­ne już przed na­mi, nie do nas na­leży. Od nas pochodzi je­dynie to, co wy­doby­wamy z ciem­ności będącej w nas i cze­go nie znają inni.- Marcel Proust

Sorki, ale mi odjelo polskie znaki z klawiatury sad

#25 2013-01-16 11:24:25

ban
Net-Facet

StereoRose -- a nie możesz mu wytłumaczyć o co chodzi zamiast po prostu urwać po szczeniacku kontakt? Całowałaś się i tuliłaś to miejże na tyle honoru, aby porozmawiać i z klasą to zakończyć.

Ostatnio edytowany przez ban (2013-01-16 11:24:55)

#26 2013-01-16 16:42:55

niunius2@poczta.onet.eu
Tajemnicza Lady

Witaj ,tak łatwo ci nie odpuści dałaś mu szanse na coś czego jeszcze nie miał okazji spróbować,to jak tak jakbyś wiedziała ze jest na swiecie coś tak pysznego ,coś czego jeszcze nie próbowałaś chociaż wiesz że na pewno się po tym pochorujesz jednak ochota na to jest ogromna-tak właśnie jest z nim,a ty chcesz mu tę pyszną rzecz zabrać...nie pozwoli ci tak szybko zapomnieć o sobie ,telefony ,kwiaty ,obietnice bez pokrycia,itd....U mnie było podobnie kiedy mój maż zakończył romans,ona nie odpuszczała żałosne sms-y przysyłała że ją traci,że go kocha,że ze mną nie będzie szczęśliwy bo w końcu z mojego powodu uległ jej,bo ja go odstawiłam na boczny tor,nie wiem co mu obiecała.....Jeśli jednak chcesz być szcześliwa to odstaw go na boczny tor facet żonaty jest jak pijawka wyssie z ciebie wszystko co najlepsze,a przy tym nie zostawi najmniejszego śladu,niczego nie zmarnuje,zeby tylko zadowolić samego siebie....potem cię zostawi dla dzieci i żony która go np:szantażuje i on będzie musiał zostawić ciebie dla niej,on jej nie przestał kochać,gdyby tak było powiedziałby ci że jej nie kocha złożyłby papiery rozwodowe i powiedział że po rozwodzie możecie być razem....ale on tego nie zrobi domyśl się dla czego....musisz przyjąć go na klate i pozbyć jak natręta pewnie nie będzie ci łatwo,ale chyba jednak warto spróbować....bądz uczciwa tylko i wyłacznie dla samej siebie,dla nikogo więcej....
Jeśli wdasz sie w ten romans bo ulegniesz to będziesz miła piętno tej najgorszej ku...wy,szm...ty,itd,po co ci to poszukaj faceta wolnego:kawalera lub rozwodnika lub wdowca ,ale nie zonatego bo to kłopoty w żywej postaci....

pozdrawiam

#27 2013-01-17 20:37:55

Le0na
Wkręcam się coraz bardziej

"w tym momencie myślę o sobie i swojej korzyści"

a jakie korzyści płyną z romansu z facetem, który na wstępie mów, że nie możesz na nic liczyć?

- zakochujesz się, potem pokochasz, będziesz cierpieć
- stracisz miesiące/lata życia na znajomość bez przyszłości
- zawsze będziesz tą trzecią, tą która dostaje ochłapy: ochłapy czasu, ochłapy miłości
- będziesz kilkugodzinną rozrywką, on wróci potem do żony, a Ty będziesz siedzieć sama w domu i zastanawiać się co tera razem robią: czy razem gotują? czy się razem śmieją? czy się razem przytulają, czy oglądają razem telewizję?
- każde święta, wakacje, ważne dni będziesz spędzać sama, wiesz kochanie, ja mam dzieci, muszę spędzić ten czas z rodziną
- będziesz marzyć, żeby sama z nim mieć rodzinę, przecież go kochasz, on będzie miał wszystko, dom, dzieci, żonę, kochankę, a Ty co? Będziesz sama.

Widzisz tu jakieś korzyści?
Warto za te kilka ukradzionych godzin w tygodniu zapłacić taką cenę? Jeśli Cię na to stać to droga wolna.

#28 2013-01-24 09:26:22

niunius2@poczta.onet.eu
Tajemnicza Lady

Witam,hej StereoRose co u ciebie nie pokazujesz sie na forum ,może dlatego że wszystkie cię obsiadły dziewczyny jak muchy?..nie odbieraj tego jak atak czasem trzeba na wiele rzeczy wziąć poprawkę,chcemy ci jedynie uzmysłowić co tak naprawdę ty dostaniesz w tym związku a jak sama doszłaś do wniosku nic dobrego cię nie czeka....Niestety w życiu tak już jest że wejście w związek z żonatym facetem to same kłopoty...ten typ nigdy nie będzie szczery bo oni chca mieć i żonę i kochankę...układ nie do przyjęcia....
mam nadzieję że jesteś przede wszystkim uczciwa względem samej siebie reszta sie jakoś ułoży....
pozdrawiam

#29 2013-01-24 09:47:22

ananaasowa_
Przyjaciółka Forum

Nie daj mu się przekonać ... Skoro myśl o jego żonie Cię nie rusza to co z dziećmi? One nie mają na to ŻADNEGO WPŁYWU a Ty masz wolną wolę, możesz się od niego odciąć...
Trzymam za Ciebie kciuki...Dasz rade, olej go i żyj dla siebie;)

" Sometimes you have to be your own hero..."

#30 2013-01-24 10:47:29

Malwina69
Przyjaciółka Forum

mhmhhmhm spoko  dziewczynce juz zaiponowało te 37 nieodebranych połączeń, te dekaracje, te umizgi zonatego faceta.. juz jej zakręciło w głowie jaka to ona wyjątkowa... o jeju jeju... owszem będzie sie " broniła'... taaaaaaa  ...chetnie poczytam co bedzie dalej.........mimo,że już mozna się domysleć.. ;-)))

Nie ma dwóch takich samych historii......

#31 2013-01-25 08:18:05

niunius2@poczta.onet.eu
Tajemnicza Lady

witam,podejrzewam że mu uległa,oni mają swoje sposoby na nas-kobiety....musiał dobrze zagadać,przestała się odzywać,prawdopodobnie wróci kiedy zazna krzywdę od niego sad szkoda,każda która pcha sie w taki układ jest tak naprawdę przegrana sad

#32 2013-01-25 08:31:39

Margolinka
Redaktor Działu Miłość

Autorko...co tu duzo radzic...
Rob co chcesz...najpierw zaslepia Cie "motylki"...wlasna glupota wepcha Cie do lozka zonatego faceta, szukajacego darmowego substytutu agentury...bo mu kasy szkoda (wiec wyrwal naiwna cizie)....
Niedlugo wrocisz tu jako "porzucona kochanka", zastanawiajac sie...jak on mogl tak Cie wykorzystac... "Przeciez mowil, ze jestem wyjatkowa...ze ze mna poznal czym jest milosc i wspanialy seks...przeciez mowil ze zona jest nienormalna i oschla...a teraz mnie rzucil gdy tylko ona sie dowiedziala...ahhh ten zly los...znow ze mnie zakpil..." tongue
To tylko kwestia czasu...
Nie mam pojecia dlaczego my kobiety jestesmy takie glupie czasami...
Kazdy romans z zonatym konczy sie tak samo, a kolejne naiwne wierza "nie...ze mna tak nie bedzie"...
Czy to nie jest glupota w najczystszej formie...?

Ostatnio edytowany przez Margolinka (2013-01-25 08:36:24)

"Mądrego widać, głupiego słychać."

#33 2013-01-25 09:42:18

ban
Net-Facet

Margolinka napisał:

Nie mam pojecia dlaczego my kobiety jestesmy takie glupie czasami...
Kazdy romans z zonatym konczy sie tak samo, a kolejne naiwne wierza "nie...ze mna tak nie bedzie"...
Czy to nie jest glupota w najczystszej formie...?

Głupota polega na obiecywaniu sobie, że on odejdzie od żony. Manipulacja polega na obiecywaniu tego przez faceta. Choć są historie nawet na tym forum, gdzie jednak nie była to manpulacja, a szczera prawda.

#34 2013-01-25 10:08:09

Margolinka
Redaktor Działu Miłość

Dobra...powinnam napisac, ze "wiekszosc" a nie "wszystkie" romanse tak sie koncza...
A glupota jest glupota...nie ma co sie oszukiwac...i zwalac winy na faceta...
On jest chamem...kobiety sa naiwne...
Normalny facet powinien brac sie za inny zwiazek, majac przynajmniej wypelnione papiery rozwodowe...
A inteligentna kobieta...powinna wchodzic w taki zwiazek...po zobaczeniu tych wypelnionych papierow...

#35 2013-01-25 10:41:52

daria1968
Przyjaciółka Forum

Wiesz,jesteś dla niego jak działka koki dla narkomana-taką właśnie odskocznią.Przypuszczam ,źe tak naprawdę jest to niedojrzały facet z problemami . Nie ma w nim nic specjalnego.Piszeesz ze byłaś zdradzana -kolejny raz znalazłaś  podpałke do własnego piekła.Sam ci powiedział źe na bliskość niemasz co liczyć a przecieź tego chcesz,prawda?

#36 2013-01-25 11:04:18

Margolinka
Redaktor Działu Miłość

Daria...bardzo trafne stwierdzenie...
Jak mozna szukac "ciepla i bliskosci" u zdradzajacego zone faceta...
No zesz kurde...idealny kandydat...czulosc i cieplo az tryska pewnie od takiego...

#37 2013-01-25 13:47:20

batszeba
Przyjaciółka Forum

"niestety okrutny los spowodował, że w tym momencie myślę o sobie i swojej korzyści."

jedyne, co ten los zrobił, to Cię skutecznie ogłupił, ponieważ jedyną osobą, która wyciągnie korzyści z tego związku będzie ten facet. Ty dostaniesz tylko tyle, ile ON ŁASKAWIE ZECHCE Ci dać, nie łudź się, że Twoje potrzeby będą zaspokajane po Twojej myśli, wszystko będzie odbywać się na jego warunkach, a Ty potem założysz kolejny wątek typu "kocham żonatego, ale ............................" i będziesz się wypłakiwać lub rozważać kwestię uświadamiającego telefonu/listu do jego żony (jako dobra Samarytanka rzecz jasna, no bo zemsta to poniżej Twojej godności będzie).

"chciałabym jedynie poczucia bliskości drugiej osoby." - No to sobie wybrałaś najgorszy z możliwych sposobów do zaspokajania tej potrzeby, więcej bliskości (i to szczerej) zyskasz adoptując zwierzę ze schroniska.

"w tym momencie mam 37 nieodebranych połączeń, dzwoni non stop." Pewnie Cię kocha, tylko ta jędza żona na przeszkodzie stoi...

Ostatnio edytowany przez batszeba (2013-01-25 13:50:05)

“He’s psychotic, not psychic” by Frederick Chilton, M.D.

"Do dziś wyję jak kojot tracąc swoją godność" by Adamo Pablo

#38 2013-01-26 11:51:23

ban
Net-Facet

batszeba napisał:

Ty dostaniesz tylko tyle, ile ON ŁASKAWIE ZECHCE Ci dać, nie łudź się, że Twoje potrzeby będą zaspokajane

Zupełnie się z tym nie zgadzam, bo jak kobieta rozkłada nogi to nie dlatego, aby wziąć co facet zechce jej dać, ale dlatego, aby samej zaznać przyjemności. Nie rozumiem tego podejścia. Przecież ona nie jest niewolnikiem...

Stopka forum