chcę uwierzyć w siebie! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » chcę uwierzyć w siebie!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: chcę uwierzyć w siebie!

Witajcie! Zauważyłam, że jesteście sporym wsparciem dla wielu osób, więc dziś i ja potrzebuję drobnej rady i pomocy.
  Problem zaniżonej samooceny jest wszystkim dobrze znany, ale chciałam opowiedzieć wam jak to wygląda u mnie, bo coraz częściej zastanawiam się czy jest ze mną coś nie tak. Pochodzę z dobrej rodziny, mam wspaniałego chłopaka, który jest sportowcem, patrząc w lustro widzę ładną dziewczynę, często słyszę komplementy i próby zwrócenia mojej uwagi, w szkole jedna z lepszych uczennic, kontaktowa, otwarta etc. Z pozoru nie powinnam mieć problemów i cieszyć się, że jestem zdrowa i kochana. Zazdrość w moim przypadku to złe określenie, mój ukochany często wyjeżdża na zgrupowania, ale raczej nie mam problemu z otaczającymi go innymi sportowcami bądź sportsmenkami, chociaż wiadomo, że lekkie ukłucie w serduszku jest, ale takie zdrowe smile  Moim problemem jest skłonność do szukania dziury w całym, czasem rozpamiętuję przeszłość spędzając samotny wieczór "dobijam się", to prowadzi do utraty pewności siebie, płaczu, czasem kłótni, a wszystko bierze się z niczego. Powiedzcie jak sobie z tym radzić, nie zwracać uwagi na inne kobiety, wierzyć w siebie, cieszyć się tym, że ktoś widzi w nas cały świat???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chcę uwierzyć w siebie!

Masz moze rodzenstwo? Jakie były Wasze wspólne relacje, jak zachowywali sie w stosunku do Ciebie rodzice czy do Twojego rodzeństwa? Czy była miedzy Wami rywalizacja o zainteresowanie ze strony rodziców?  Czy rodzice spedzali z Toba wystarczającą ilosc czasu czy moze zawsze cos innego było wazniejsze.
Wcale nie trzeba wychowac sie w domu gdzie jest przemoc fizyczna czy psychiczna, naduzywanie alkoholu czy bieda, by  miec niską samoocenę. Czasami brak miłosci, czułosci, zbyt duze wymagania itp. moga powodowac, ze wychowałas sie z deficytem i teraz przenosisz go na kogos innego, np. swojego chłopaka. Boisz sie dystansu i odrzucenia. Nie wiem, tak zgaduje smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » chcę uwierzyć w siebie!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024