Brak ochoty na seks ze strony faceta. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brak ochoty na seks ze strony faceta.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anja369 (2012-11-19 15:35:17)

Temat: Brak ochoty na seks ze strony faceta.

Głownie chyba zależy mi na opinii Panów lub tez kogoś kto był w podobnej sytuacji. Mam 23 lata, facet 35 i spotykamy się od ok. 4 miesięcy. Na początku ciągle mnie namawiał do seksu, często wspominał, że nie uznaje gumek, ale ja nie byłam gotowa i powiedziałam, że potrzebuję czasu. Kiedy w końcu się zdecydowałam nic z tego wyszło. Nie wiem czy to przyczyna tego że jednak było z prezerwatywą, ale nie mógł osiągnąć wzwodu. I od tamtej pory nie ma tematu seksu. Wiem, że wstydzi się swojego ciała, bo taki też mi podał powód jak zaproponowałam wyjście na basen. Może to zabrzmi nieskromnie, ale mam powodzenie u płci przeciwnej, wiele osób, w tym on sam, mówi mi że mam piękne ciało, więc w czym problem? Zaproponowałam dzisiaj, że zacznę brać tabletki na co on zapytał po co, więc zapytałam czy nie będziemy się kochać a on że nie. Wiem też, że ma bliskiego przyjaciela i czasem mnie ich 'bliskość' zadziwia. Chyba sama zastanawiam się jak zacząć z nim rozmowę na ten temat i potrzebuję rady...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak ochoty na seks ze strony faceta.

Może się i tak zdarzyć, że na początku ciężko o wzwód (nie zwód), bo jak ktoś ma kompleksy to musi najpierw poczuć się pewnie. Ale brak kolejnych prób jednak zadziwia. Nawet nie ma mowy o pieszczotach żadnych?

3

Odp: Brak ochoty na seks ze strony faceta.
yoghurt007 napisał/a:

Może się i tak zdarzyć, że na początku ciężko o wzwód (nie zwód), bo jak ktoś ma kompleksy to musi najpierw poczuć się pewnie. Ale brak kolejnych prób jednak zadziwia. Nawet nie ma mowy o pieszczotach żadnych?

Poprawione. Nie było kolejnych prób, nie ma nawet tego tematu, czasem zostaje u niego na noc, oglądamy film i idziemy spać. Próbowałam kilka razy go zachęcić i nic. Rano chodzę w bieliźnie po mieszkaniu na co on reaguje tekstem: ''ubierzesz się czy będziesz chodzić taka rozebrana''. Prawdę powiedziawszy nawet nie zdarza nam się całować. Zupełna inaczej niż było na początku, bo wtedy wykazywał ogromne chęci...

4

Odp: Brak ochoty na seks ze strony faceta.

To weź go posadź w fotelu i wyduś z niego o co chodzi, bo taka sytuacja nie jest normalna, ani komfortowa - ani dla ciebie, ani dla niego.

5

Odp: Brak ochoty na seks ze strony faceta.

Tak jak Yoghurt -- zapytaj wprost. Po drugie powiedz, że chcesz go pieścić, albo powiedz, że chcesz aby Cię dotykał.

6

Odp: Brak ochoty na seks ze strony faceta.

kurcze, myślałam że kobiety mają zmienne zdanie.

Najpierw naciskał teraz widzi problem hm...
Tak jak pisze yoghurt007 - niech powie w czym jest problem? czemu nagle chciał a teraz już nie naciska...
ty chcesz seksu chcesz się poświęcić brać tabletki by mógł bez gumki a on widzi problem - pogadaj z nim najlepiej wyjdziecie na tym oboje...

A może jest uczulony na lateks i po ostatnim razie dostał uczulenia i się wstydzi hm powodów może być mnóstwo..

7 Ostatnio edytowany przez serce1 (2012-11-21 04:01:23)

Odp: Brak ochoty na seks ze strony faceta.

Zdecydowanie szczera rozmowa. Bo skoro wczesniej chcial ? I ten tekst do ciebie czy tak bedziesz chodzic po mieszkaniu rozebrana ? Hmm... mi to bardziej na jakis foch wyglada z jego strony. Czegos od Ciebie chce ale jakos nie beardzo potrafi z siebie wydusic. Tak to mi wyglada.

8

Odp: Brak ochoty na seks ze strony faceta.

To samo jest u mnie z żoną, "NIE" na każdej płaszczyźnie, od wspólnych wyjazdów, poprzez basen, kończąc na łóżku... Żona to wizualny wulkan seksu, niestety tylko wizualnie...
Było 1000 rozmów...10 propozycji spotkania się z lekarzem...
Żyję dalej, przestałem się tym przejmować...choć było mi to samemu ciężko zrozumieć gdyż należę do tego typu ludzi co walczą, nie poddają się, ale w tym przypadku, opadłem z sił...

9

Odp: Brak ochoty na seks ze strony faceta.
serce1 napisał/a:

Zdecydowanie szczera rozmowa. Bo skoro wczesniej chcial ? I ten tekst do ciebie czy tak bedziesz chodzic po mieszkaniu rozebrana ? Hmm... mi to bardziej na jakis foch wyglada z jego strony. Czegos od Ciebie chce ale jakos nie beardzo potrafi z siebie wydusic. Tak to mi wyglada.

Zapytałam czemu na początku chciał, a teraz nie chce, zapytał czy pamiętam co mi mówił na początku, odpowiedziałam że tak i koniec tematu. A mówił: zobaczymy, kiedyś Ty będziesz chciała, a ja nie będę chciał. Brak słów.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brak ochoty na seks ze strony faceta.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024