tylko jak - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: tylko jak

przełamać lęk przed seksem boje się bólu sad a chce i to bardzo

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tylko jak
merida35 napisał/a:

przełamać lęk przed seksem boje się bólu sad a chce i to bardzo

Merida, jak będziesz gotowa, to i lęk minie... Nic na siłę...

Co do bólu...hmmm... przy moim pierwszym razie, owszem bolało... ale to nie jest coś czego nie da się przetrzymać. Zresztą, gdy chłopak będzie delikatny, to ból może być minimalny, a i może nie być go w ogóle... każda kobieta ma inaczej...
Bać nie ma sie czego, seks musi być przyjemnością a nie przymusem. Porozmawiaj o tym z chłopakiem.

3 Ostatnio edytowany przez merida35 (2012-11-04 20:25:09)

Odp: tylko jak

tylko ja próbuje i jak dochodzi do tego to chce a jednocześnie go wypycham sad i nie umie sobie z tym poradzić sad

4

Odp: tylko jak

Może nie jesteś gotowa na tego typu zbliżenie.. Daj sobie czas, nic na siłę. Mój pierwszy raz prawie nie bolał, może dlatego, że używałam zawsze tamponow..

5

Odp: tylko jak
merida35 napisał/a:

tylko ja próbuje i jak dochodzi do tego to chce a jednocześnie go wypycham sad i nie umie sobie z tym poradzić sad

Więc nie zmuszaj się. I nie martw się, to przyjdzie z czasem... zobaczysz... Nie da się wytłumaczyć, jak masz sobie poradzić, każdy jest inny i potrzebuje mniej lub więcej czasu... Póki co zatrzymajcie się na przytulaniu i czułych pieszczotach... na seks przyjdzie czas... po prostu stanie się...
Na pewno musisz być pewna chłopaka i nie bać się, zawsze się zabezpieczajcie, wtedy unikniesz niepotrzebnego stresu...

6

Odp: tylko jak
merida35 napisał/a:

tylko ja próbuje i jak dochodzi do tego to chce a jednocześnie go wypycham sad i nie umie sobie z tym poradzić sad

miałam podobnie, ale dlatego, że nie byłam przekonana czy chce z nim właśnie to zrobić, a że byliśmy prawie dwa lata ze sobą, to wypadało próbować.. Gdy odłożyliśmy "próby" niespodziewanie sama zainicjowałam stosunek. Nie śpiesz się i niczego nie planujcie, to najlepszy sposób.
Mnie nic zupełnie nie bolało, może dlatego że wcześniejsi partnerzy pieścili mnie palcami.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024