Czy chcę się kochać za często - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy chcę się kochać za często

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez madziulka160 (2012-10-11 21:42:24)

Temat: Czy chcę się kochać za często

w czerwcu tego roku wzięliśmy ślub przed ślubem z mężem mogliśmy się kochać kilka razy dziennie w rożnych miejscach i czasie na rożne sposoby. A problem zaczął się już od"podroży po ślubnej" byliśmy nad morzem w bardzo fajnym ośrodku byliśmy w sumie sami ( ośrodek był na uboczu i nie było jeszcze sezonu)
A tak naprawdę nie kochaliśmy się prawie wcale kładliśmy się wcześnie zasypialiśmy nim wo gule cokolwiek zaczęliśmy kiedy rano wstawaliśmy nie mieliśmy ochoty i nastroju a teraz jest coraz gorzej kochamy sie raz na dwa tygodnie i to jeszcze z mojej inicjatywy czy mąż stracił mną zainteresowanie ?jak to odbierać...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2012-10-11 20:55:24)

Odp: Czy chcę się kochać za często

Madziulka, edytuj post, wstaw duże litery, znaki interpunkcyjne...i popraw błędy w pisowni...bo inaczej nie da się tego czytać..

3

Odp: Czy chcę się kochać za często

margolinka
zdaje sobie sprawę z tego ze ciężko się to czyta ale staram się pisać jak naj szybciej ale nie zawsze mi to dobrze wychodzi

4

Odp: Czy chcę się kochać za często

Na forum piszemy poprawną polszczyzną. Jeśli masz z tym problem, proszę, byś podczas pisania korzystała z pomocy słownika.

Zapoznaj się, proszę z regulaminem forum.

5

Odp: Czy chcę się kochać za często
madziulka160 napisał/a:

margolinka
zdaje sobie sprawę z tego ze ciężko się to czyta ale staram się pisać jak naj szybciej ale nie zawsze mi to dobrze wychodzi

Madziulka, to nie spiesz się. Pisz wolniej i bardziej zrozumiale. Piszesz "na akord" czy co? Uwierz mi, że beznadziejnie się czyta posty niechlujnie napisane, bez przecinków, kropek i wielkich liter na początku zdania. Nie róbmy z siebie "analfabetów" dlatego, że się nam spieszy...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy chcę się kochać za często

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024