Probelm jak postąpić :/ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Probelm jak postąpić :/

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Probelm jak postąpić :/

Mam pewien problem jak postąpić w pewnej sytuacji hmm

Otóż zobaczyłam na imprezie chłopaka z którym już wcześniej kilka miesięcy temu tańczyłam na imprezie, ale skończyło się tylko na tańcu. Tym razem jednak na początku imprezy miałam wrażenie że mnie obserwuje, czas leciał aż w końcu pod koniec imprezy mnie zaczepił i tak tez rozpoczęła się rozmowa smile Wszystkie było tak jak być powinno, miła rozmowa i ogólnie bardzo dobrze mi się z nim tańczyło, po prostu było super big_smile

Jednak gdy impreza już się zakończyła to chłopak odprowadził mnie do samochodu, lecz na tym koniec hmm nie poprosił mnie o nr tel hmm Zaznaczam też, iż był on pod wpływem alkoholu hmm co też daje do myślenia sad

Tak się zastanawiałam co teraz zrobić, gdyż odniosłam wrażenie że mu się choć trochę podobam ( choć kto wie może się myliłam ) tak więc poczekałam dzień i nic, nie zaprosił mnie na facebooku, dlatego też postanowiłam że ja zrobię to pierwsza. Zaproszenie fakt faktem przyjął ale na tym koniec nic nie napisał sad

Mój problem polega na tym czy zrobić kolejny krok i napisać do niego?? Czy to jest dobry pomysł, czy sobie darować?? hmm

Ogólnie rzecz biorąc zawsze uważałam, że to chłopak powinien pierwszy pisać i nadal tak uważam co się wydaje banalne. Tylko po prostu nie wiem co w takiej sytuacji zrobić, gdyż chłopak bardzo mi się podoba, a teraz czasy są takie że to właściwie już nie dziwi fakt że to dziewczyna pisze pierwsza.

Dlatego też prosiła bym o jakieś rady co w tej sprawie zrobić, byłabym wdzięczna gdyby darowano sobie głupie komentarze na ten temat smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Probelm jak postąpić :/

hej smile

moim zdaniem zrobiłaś już pierwszy krok, było to zaproszenie go do znajomych smile więc jeżeli nie macie wspólnych znajomych to powinien się domyśleć, że poświęciłaś czas żeby go "odnaleźć". Ja bym na Twoim miejscu poczekała, aż on zagada.

Jeżeli się nie odezwie to raczej będzie to oznaczać, że dla niego to był tylko taniec i nic więcej.

3

Odp: Probelm jak postąpić :/

Ja już widzę że to był tylko zwykły taniec, potańczył z Tobą bo akurat Ty się trafiłaś. Nic więcej, gdyby mu zależało to na pewno by się do Ciebie odezwał. Ty już zrobiłaś pierwszy krok i na tym powinnaś zaprzestać. Mimo wszystko powodzenia

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Probelm jak postąpić :/

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024