rzadkie wlosy u corki co zrobic - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-09-10 19:39:59

agnieta1987
Netbabeczka

rzadkie wlosy u corki co zrobic

a co z wlosami dzieci?moja corka ma rzadkie wlosy i trudno je rozczesac.nie mam pojecia co z nimi zrobic?slyszalam ze jest jakis wosk zeby byly grubsze i wiecej ich bylo.ja mam ten sam problem co ona

#2 2012-09-11 16:25:53

pati_wlosomaniaczka
Niewinne początki

Re: rzadkie wlosy u corki co zrobic

Z naturalnych kosmetyków polecam wcierkę Jantar można ją zamówić na doz.pl i odebrać w aptece w swoim mieście. Stosuję ją od kilku dni wiec na razie nie mogę ocenić jej skuteczności, ale słyszałam prawie same dobre opinie na jej temat. Większość dziewczyn pisze, że pojawia się mnóstwo nowych mieszków włosowych a włosy zaczynają szybciej rosnąć. Cena jest śmieszna bo jedynie ok 10 zł. Produkt jest całkowicie oparty na naturalnych składnikach, wyciągach z ziół itp.

#3 2012-09-11 17:21:25

agnieta1987
Netbabeczka

dzieki sprobuje jak wroce do domku w tym tygodniu mala ma isc do fryzjera ja tez staram sie chodzic regularnie ale to nie pomaga,kupilam ostatnio witaminy i niby juz ich tyle nie wypada ale jeszcze nie sa w odpowiednim stanie.

#4 2012-09-12 11:37:51

McMiodek
Przyjaciółka Forum

A ile lat ma córka? i czy kiedykolwiek była obcięta na krótko? Nie mogę mówić na przykładzie dziewczynki, ale mój synek miał bardzo gęste włosy po pierwszym ogoleniu na zapałkę. Bardzo mu zgęstniały. Oprócz tego nafta kosmetyczna jest dobra, albo wcieranie oliwy z oliwek w skórę głowy. Albo własnie wcierka- odżywka Jantar. No i od środka odżywianie- dużo wody, owoców i warzyw.

Życie jest małą ściemniarą,
wróblicą, wygą, cwaniarą...
Plącze nam nogi i mówi "Idź"...

#5 2012-09-12 13:29:58

agnieta1987
Netbabeczka

ma 4 lata,na bardzo krotko nie byla obcinana ale konce czesto ma obcinane.moj syn ma tyle wlosow na glowie ze cala rodzine moglby podzielic.

#6 2012-09-13 15:18:40

pati_wlosomaniaczka
Niewinne początki

Kiedy miałam roczek miałam bardzo rzadziutkie włoski, które w ogóle nie chciały rosnąć. W tedy mama postanowiła ogolić mnie na łyso i włosy w końcu zaczęły rosnąć i było ich znacznie więcej. Najlepiej jeśli widzimy w wieku 1-2, że nasza pociecha ma problem z włoskami, po prostu ogolić, bo w wieku 4 lat może już zacząć się buntować wink Tobie bym radziła po prostu ostrzyc córeczkę na krótko.

#7 2012-09-13 15:25:32

wtykanosa
Dobry Duszek Forum

Moja też ma rzadkie włosy (za miesiąc kończy 4 lata). Wydaje mi się, że nie ma co panikować, podobno włosy robią się gęstsze do 5 roku życia. Mojej fryzjerka skróciła włosy rok temu. Szczerze nic się po tym nie zmieniło.

agnieta1987 a Tobie chodzi o to żeby włosy były gęstsze czy grubsze? Bo to dwie różne rzeczy wink

#8 2012-09-14 14:08:42

agnieta1987
Netbabeczka

gestsze ona ma takie rzadkie i strasznie zle sie je czesze.jutro idzie do fryzjera to zobaczymy moze to cos pomoze.to nie panika,poprostu sama nie bardzo sie orientuje w tym wszystkim,sprobuje tych ziolowych wcierek moze pomoze.ja zawsze mialal krotkie wlosy jak bylam dzieckiem i jakos za gestych ich tez nie mam ,biore teraz witaminy bo nie moglam sobie poradzic z wypadaniem i jest ciut lepiej ale jeszcze troche wypadaja.

Stopka forum