Dziewice na nowo???? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dziewice na nowo????

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Dziewice na nowo????

Hej,

mój drugi wątek dnia dzisiejszego oscyluje wokół tego samego tematu ale dotyczy innej kwestii.

Teraz pytanie do Netkobietek, szanowne Panie, słyszałem o takim zabiegu ,który pozwala  na nowo przywrócić dziewictwo, chyba nazywa się to "hymenoplastyka".
Czy jakaś Netkobieta wykonywała taki zabieg? Co o tym w ogóle sądzicie? Ma to sens?

Bardzo mnie to ciekawi bo przyznam szczerze, że nawet nie przypuszczałem ,że coś takiego istnieje, ale ostatnio wójek Google mi to uświadomił i strasznie mnie to zainteresowała

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewice na nowo????

Szczerze nie rozumiem tego rodzaju zabiegów . Czy ma to sens ? Też chyba nie.

Wiele kobiet nie ma nawet błony dziewiczej , więc nie wiem na jakiej podstawie facet wywnioskuje po seksie , że była ona dziewica bądź nie.
W krajach muzułmańskich , czy innych kulturach być może to ważna kwestia - są takie plemiona /miasta/ kraje w których w dniu ślubu kobieta kocha się z mężem na białym prześcieradle , po seksie prześcieradło jest wynoszone do gości , jeśli była krew oznacza , że dziewczyna była czysta i zasługuje na męża , jeśli nie - oznacza to ,że jest nie warta uwagi i należy ją ukarać , zabić , torturować - jednak to są skrajności, na pewno tych ludzi o których piszę nawet nie stać na taki zabieg.

Może są skrajni katolicy, których kręci bycie an nowo dziewicą. Różni są ludzie , myślę , że warto uszanować ich decyzję - ale ja podchodzę sceptycznie do tego , wsio ryba wink

3

Odp: Dziewice na nowo????

Zgadzam się z koleżanką wyżej! smile

4

Odp: Dziewice na nowo????

Dla mnie to też bez najmniejszego sensu... W końcu "pierwszy raz" i związana z tym "utrata dziewictwa" może przydarzyć się tylko raz. Tu bardziej chodzi o przeżycie tego momentu, o emocje, o to co wtedy czuliśmy, myśleliśmy... Tego nie da się przeżyć dwa razy, zresztą jak sama nazwa wskazuje. Dlatego też dziewica się jest, albo już sie nie jest... "zaszycie" dziurki nic nie da... wink

5

Odp: Dziewice na nowo????

,,przywrócić dziewictwo" to to da się przywrócić? wink dla mnie ,,dziewictwo" to stan w psychice, kiedy wiemy, że jesteśmy czyste, aż do ślubu, a nie to czy mamy błonę dziewiczą czy nie. Nie widzę sensu w takim zabiegu. Już widzę dziewczyny które myślą ,,straciłam dziewictwo z nieodpowiednim chłopakiem, co mi tam przywrócę je sobie przez zabieg"  ok - może i błonę odzyska, ale tego, że wcześniej miała bliski kontakt z inną osobą nie cofnie

6

Odp: Dziewice na nowo????

Może i przywraca to dziewictwo w sferze fizycznej ale co ze stroną psychiczną? Taki zabieg nie ma dla mnie najmniejszego sensu. Oczywiście wszystko zależy od kręgów kulturowych...

7

Odp: Dziewice na nowo????

Kiedyś czytałem na ten temat. Ale to było daaawno temu i naprawdę mogę coś pokręcić, ale z tego co mi świta w głowie to głównie takie zabiegi robią sobie dziewczyny ze wschodu czy z mniejszych miasteczek/wsi, które przyjechały do Polski (lub przeprowadziły się do znacznie większego miasta) w poszukiwaniu pracy lub studiów. Liczyły, że duże miasto (bogatszy kraj - przynajmniej w odniesieniu do np Ukrainek) da im perspektywy, a skończyły jako prostytutki. Nie chcąc zostać napiętnowanymi w rodzinnych stronach poddają się takim zabiegom.

Odp: Dziewice na nowo????

Bycie dziewica i pierwszy raz to bardziej chyba stan umyslu , a blona dziewicza to tylko fizyczny aspekt ktory latwo pokonac tongue Nie widze sensu rekonstrukcji blony jezeli kobieta i tak jest juz po przejsciach..

9

Odp: Dziewice na nowo????

Taki zabieg nie ma sensu. Po takim zabiegu czułabym się jak "dziewica-nie-dziewica" fizycznie ale nie psychicznie. Najmniejszego sensu nie mają dla mnie tego typu zabiegi.

10

Odp: Dziewice na nowo????

Nie ma znaczenia, czy kobieta jest dziewicą czy nie jest.

11

Odp: Dziewice na nowo????

Bez sensu ... Dziewicą się jest raz jak dla mnie, a te zabiegi są  śmieszne ....

12

Odp: Dziewice na nowo????

Wiekszego sensu w tym nie widze. Nie czulam sie jakos inaczej z blona czy bez wiec taki zabieg nie mialby dla mnie sensu. A robic cos takiego zeby polechtac ego mezczyzny nie miesci mi sie w glowie smile

13

Odp: Dziewice na nowo????

Ten zabieg jest bardzo istotny dla kobiet z Dalekiego Wschodu....tam kobieta, która spała z mężczyzną przed ślubem jest stracona...
Jeśli kobiecie zdarzy sie taki seks, a później wychodzi za mąż za innego...nie ma wyjścia....bo inaczej on może takie małżeństwo zerwać, jeśli nie będzie śladu na prześcieradle...
To jest mentalność...

14

Odp: Dziewice na nowo????
moniaCo napisał/a:

Ten zabieg jest bardzo istotny dla kobiet z Dalekiego Wschodu....tam kobieta, która spała z mężczyzną przed ślubem jest stracona...
Jeśli kobiecie zdarzy sie taki seks, a później wychodzi za mąż za innego...nie ma wyjścia....bo inaczej on może takie małżeństwo zerwać, jeśli nie będzie śladu na prześcieradle...
To jest mentalność...

Rekonstrukcja blony tez nie jest gwarancja krwawienia.
Juz predzej stawialabym na to ze facet moze...nie wiem poczuc opor?? Chociaz z tym tez roznie bywa...

15

Odp: Dziewice na nowo????
moniaCo napisał/a:

Ten zabieg jest bardzo istotny dla kobiet z Dalekiego Wschodu....tam kobieta, która spała z mężczyzną przed ślubem jest stracona...
Jeśli kobiecie zdarzy sie taki seks, a później wychodzi za mąż za innego...nie ma wyjścia....bo inaczej on może takie małżeństwo zerwać, jeśli nie będzie śladu na prześcieradle...
To jest mentalność...

Skoro mają takie zasady to niech się pilnują a nie idą na zabieg żeby ominęło ich to co u nich jest w religii,tortury czy jeszcze coś innego(oczywiście dla mnie to chore biczować kobietę bo nie była dziewicą),  przecież wpajane mają od dziecka że do ślubu muszą być dziewicami że tak musi być czy jeszcze coś innego bo za to czeka kara...

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dziewice na nowo????

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024