Ostry seks z wkładką domaciczną, pomóżcie;-) - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-07-27 18:41:32

iwetka 65
Zaglądam tu coraz częściej

Ostry seks z wkładką domaciczną, pomóżcie;-)

Witam kobiety, które lubią seks, pytanie dotyczy spiralki. Czy podczas założonej spiralki mogę przeć,nadymać się bez obawy przed jej wypadnięciem pytanie zadaję ponieważ mam wytryski?
Dziękuje

#2 2012-07-27 19:12:22

iwetka 65

Re: Ostry seks z wkładką domaciczną, pomóżcie;-)

Napomknę, że założoną mam kilka dni temu poraz pierwszy i w ogóle jej nie czuję. Mój ginekolog na moje pytanie czy mogę uprawiać ostry seks odpowiedział, że nie ma przeciwwskazań ale ja wolę się upewnić. Dlatego proszę piszcie co wiadomo wam na ten temat.

#3 2012-07-27 22:10:43

dzidzia1304
Mój jest ten kawałek podłogi

skoro ginekolog mowi ze nie ma przeciwwskazan to tak pewnie jest. tez planuje zalozyc spirale, mirene. bolalo przy zakladaniu?? dali jakies znieczulenie?

#4 2012-07-28 11:34:46

iwetka 65

Witam, przyznam, że nie byłam przygotowana na ból ale zdawałam sobie sprawę z tego, że mogę odczuć np ukłucie a to było ciagnięcie odczuwalne na wysokości jajników, które trwało moze ok min, da się wytrzymać jeśli rodziłaś to tym bardziej, życzę powodzenia.

#5 2012-07-28 13:25:53

sandziax2
Woman In Red

Hej dziewuszki sorry z gory ze zadam pytanie nie na temat ale licze na was ze ktoras mi cos doradzi. Od 9 dni biore tabletki antykoncepcyjne ( to moje pierwsze w zyciu) i  po 5 tabletce zaczelam plamic, mialam okres 4 dni pozniej jeden dzien nic mi sie nie dzialo i nsstepnego dnia te plamienia. Na poczatku pomyslalam ze  to moze skutek tego ze dzien przed uprawialismy z chlopakiem pierwszy raz sex ale to ciagle trwa raz leci krew taka jak podczas okresu a raz ciemno brazowre plamy., poza tym bola mnie troche piersi zdaje sobie sprawe z tego ze przy tabletkach na poczatku normalne sa takie skutki uboczne ale czy to moze ozanaczc ze one np nie dzialaja, czy skutki uboczne oslabiaja dzialanie tableteki? Jestem bezpieczna? Czekam na odp i z gory dzieki .

"...Kto sieje wiatr ten zbiera burze..."

#6 2012-07-28 14:54:30

dzidzia1304

takie plamienie czesto sie zdarza przy pigulkach. wydaje mi sie ze skutki uboczne w zaden sposob nie wplywaja na skutecznosc tabletek, chyba ze bys wymiotowala

Ivetka, a czy dostalas jakies znieczulenie przy zakladaniu? czy tak na zywca??

Ostatnio edytowany przez dzidzia1304 (2012-07-28 14:55:29)

#7 2012-07-28 20:55:22

iwetka 65

Dzidzia ja nie dostałam znieczulenia ale moim zdaniem szkoda zachodu na to znieczulenie.

#8 2012-07-28 21:09:42

Margolinka
Redaktor Działu Miłość

Ja miałam wkładkę domaciczną przez 3 lata i nigdy podczas seksu (nawet ostrzejszego) nic się z nią nie działo, nie przesunęła się nawet, nie mówiąc już o wypadnięciu wink Skoro leży prawidłowo i nawet jej nie czujesz, to nie powinno się nic z nią dziać.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

#9 2012-07-28 21:16:13

dzidzia1304

a miala lub ma ktoras z Was mirene? wacham sie pomiedzy mirena a zwykla wkladka, razi mnie troche cena ale gin mowil ze przy zwyklej sa dluuuugie i bolesne miesiaczki a przy mirenie praktycznie zanika, PORADZCIE:)

#10 2012-07-28 21:23:31

Margolinka
Redaktor Działu Miłość

Dzidzia, ja miałam tą zwykłą i potwierdzam...miałam długie 6-7 dni miesiączki i często bolało jak ... nie powiem co...
Zdarzyło się tez kilka razy plamienie pomiędzy miesiączkami, raz trwało około 2 tygodni.
Oczywiście, u Ciebie nie musi byc tak samo. Wiesz przecież, że każda kobieta może to inaczej znosić.

#11 2012-07-28 22:28:23

dzidzia1304

no wlasnie te miesiaczki dlugie to nie fajna sprawa.

Czekam az sie ktos o mirenie teraz wypowie:)

#12 2012-09-10 00:13:26

mmm1
Niewinne początki

Witam!!! mnie też interesuje wkładka domaciczna. Jaka jest cena tej wkładki--- mirena+ założenie .

A może jeszcze inne też są dobre ? Już mam dosyć strachu o ciążę . Może lepiej zacząć od tabletek , a później dopiero zdecydować się na spiralkę?

Proszę o jakieś informacje.  Nie ukrywam że zależy mi na czasie?

#13 2012-09-12 01:23:12

Margolinka
Redaktor Działu Miłość

mmm1, podobno wkładki domaciczne są polecane kobietom, które już rodziły, choć mi założono mimo to że nie mam dzieci jeszcze.
Miałam założoną tą niehormonalną (miedzianą) na 3 lata. Jednak akurat w moim przypadku była to tragedia... okres z 3 dni wydłużył się do 7, bóle były czasami nie do zniesienia, a ilość krwi zwiększyła się chyba pięciokrotnie... hmm Miałam tez dziwne plamienia i wieczne stany zapalne (jeszcze do zniesienia)... Jednak jeśli chodzi o samą wygodę, to super, czułam ją tylko podczas okresu... ale ponoć niektóre kobiety w ogóle nic nie czują i znoszą dobrze. Podczas seksu nie było żadnych problemów, nie przesuwała się, jak i nie była wyczuwalna.

#14 2012-09-12 15:56:57

Tegan
Przyjaciółka Forum

ja też nie rodziłam i mam wkładkę jednak czasem po ostrym seksie mam plamienia, mój gin twierdzi że wszystko ok, ale tak na serio to mam wątpliwości, wczesniej mialam bardzo skąpe i mało bolesne miesiączki, teraz są dłuższe i więcej krwi ale w sumie mi to nie przeszkadza, tylko te plamienia...

#15 2012-09-27 23:11:49

simpleKarolina
Przyjaciółka Forum

Ja tez mam spiralke, taka na 4 lata. Samo zalozenie prawie nic nie bolalo, w sumie zabieg trwal chwile. Zaplacilam ok 500zl. Przez wizyta gin zapytal mnie czy rodzilam juz bo to wg niektorych lekarzy ma znaczenie. Niektorzy nie chca zakladac spirali kobietom ktore nie rodzily. Tak samo jest z zalozeniem spirali. Jedni wola zakladac ja podczas miesiaczki, dla innych nie ma to znaczenia. Jesli chodzi o okres, to jest tak samo regularny jak przez zalozeniem, z ta roznica ze jest obfitszy.
Wiadomo, kobiety sa rozne wiec i objawy moga sie roznic smile Ja dostrzegam same plusy.

Logika serca jest niedorzeczna.

#16 2012-10-01 13:36:06

iwetka 65

Witam, w innym poście napisałam dzisiaj czym się zakończyło plamienie po założeniu wkładki zapraszam Was do przeczytania go...
Pozdrawiam

#17 2013-01-02 20:36:05

katabuc
Niewinne początki

Witajcie
Chciałbym rozwiać kilka wątpliwości, jakie sie tu pojawiają. Mam Mirene od 5 lat właśnie zbliża sie termin wymiany. Jestem super zadowolona. Zakładanie obyło sie bez znieczulenia, nie ma takiej potrzeby, nie ma bólu jako takiego jest lekki dyskomfort i lekkie krawanie, wiec radze zaopatrzyć sie we wkładkę. Oczywiście pisze tu o swoich doświadczeniach, nie oznacza to że i u was tak musi być. Ja już rodziłam i to dwukrotnie, porody naturalne wiec wiem co to ból. Jestem bardzo zadowolna i mój mąż również. Nie musze pamiętać o tabletach, nie obciążam nimi wątroby, możemy sie kochać w każdym wybranym dniu cyklu. Od założenia nie mam miesiączek, (zdarza sie lekkie plamienie) a wcześniej przy miesiączkach chodziłam po ścianach z bólu i po pierwszym porodzie jak dostałam miesiączkę to wolałabym rodzić co miesiąc niż ...... A teraz pełen luksus, Polecam.
Myślę iż chociaż trochę rozwiałam wasze wątpliwości.

#18 2013-01-03 16:18:48

Tegan
Przyjaciółka Forum

ja tez mialam zakladana bez znieczulenia ale z racji waskiej szyjki troche mnie to bolalo, po zabiegu chcialo mi sie trzoche wymiotowac i mialam zimne poty jak przy goraczce ale trwalo to doslownie pare minut posiedzialam na poczekalni i poszlam do domu, plamienia mialam przez pierwszy miesiac a teraz juz jest wszystko ok jedynie okres troche obfitszy.

Ostatnie tematy :

Stopka forum