Dziękuję, że jesteście - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Dziękuję, że jesteście

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Dziękuję, że jesteście

Kiedyś stąd odejdę. Rozpocznę nowe życie, będę miała inne priorytety...
Nie jest moim celem życiowym spędzać czas na forum.
Mam inne zamiary.
Ale dziękuję wszystkim tym, którzy tu są, począwszy od moderatorów, skończywszy na forumowiczach.
To dla mnie bardzo ważne móc się wygadać, wyżalić, popsioczyć a jeszcze ważniejsze poczytać jakieś śmieszne wątki, które doprowadzają mnie niemal do łez - ze śmiechu ma się rozumieć.
Fajnie, że jesteście, buzi dla wszystkich ;*

My kobiety jesteśmy aniołami lecz gdy nam się podetnie skrzydła - lecimy dalej...... NA MIOTLE big_smile
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziękuję, że jesteście

Miło, że jesteś:-). Buziolki i pozdrawiam.

Kto obmawia przyjaciela, kto go nie broni wobec oskarżeń innych, kto cieszy się z wyśmiewań ludzkich i łowi plotki gadułów, kto potrafi zmyślać rzeczy nie widziane, a nie potrafi zmilczeć zawierzonej tajemnicy, jest czarnym charakterem...

/ Maja/

3

jaki pozytywny temat smile aż się miło człowiekowi robi smile
pozdrawiam

...dążąc do szczęścia....
Reklama

4

Owadzik91 napisał/a:

pozdrawiam

Podpisuje się..!

5

Owadzik91 napisał/a:

pozdrawiam

Podpisuje się! big_smile

Reklama

6

Witam serdecznie smile
Nieśmiało kroczę w te progi, ale myślę, że nie wykopiecie mnie za szybko, hi hi.
Pozdrawiam serdecznie smile

Nie pozwól nikomu wejść na głowę, ale traktuj ludzi z szacunkiem

7

Wątek został założony dawno, „odkopany” kilka dni temu i … wydał mi się idealny do napisania postu. smile

Ja mam swoje życie, które na co dzień … lubię. Nie chciałabym go zamienić na życie wirtualne, ale …  netkobiety stały się częścią mojej teraźniejszości. smile

Dokończyłam tutaj przepracowywanie pewnego problemu poprzez lekturę wątków i pisanie. Poznałam inne punkty widzenia, przejrzałam się w nich – czasem widzę w nich swoje lustrzane odbicie, czasem jest to obraz z krzywego zwierciadła. wink Czytając i pisząc posty doświadczałam i doświadczam całej gamy emocji. To wszystko dla mnie bardzo rozwijające doświadczenie.

Z pewnością przyjdzie dzień, kiedy zniknę stąd na dobre. Powody mogą być najróżniejsze. wink

Obiektywna napisał/a:

Fajnie, że jesteście, buzi dla wszystkich

Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że ja buziaków od tak sobie na prawo i lewo nie rozdaję!!!.

Ale zrobię dziś wieczorem wyjątek – wirtualny całus dla piszących na moim ulubionym wątku.

http://orig07.deviantart.net/214a/f/2014/042/5/9/elsa__blowing_a_kiss__gif__by_nonamedef-d763coo.gif

I jeszcze … puszczam oczko w ramach mojej „misji” życiowej. wink big_smile wink smile
http://2.bp.blogspot.com/-0vEVZeMyQJM/UVsxhoPsvTI/AAAAAAAACFY/hSb1BWVrcy0/s1600/DSCF3777.JPG

Czasem naprawdę trzeba!

8

I_see_beyond napisał/a:

Z pewnością przyjdzie dzień, kiedy zniknę stąd na dobre. Powody mogą być najróżniejsze. wink

A wiesz, ze wyczuwam, że się do tego odejścia coraz bardziej zbliżasz? smile

9

dżdżownick napisał/a:
I_see_beyond napisał/a:

A wiesz, ze wyczuwam, że się do tego odejścia coraz bardziej zbliżasz? smile

Mam tylko nadzieję, że nie chodzi o zbanowanie mnie przez kogoś. wink wink wink

10

I_see_beyond napisał/a:

Mam tylko nadzieję, że nie chodzi o zbanowanie mnie przez kogoś. wink wink wink

Ja też mam taką nadzieję smile Mam raczej przeczucie Twojego własnego powolnego... odchodzenia...

Gdybym przegapił moment Twojego odejścia, już teraz się zabezpieczę. Fajnie było Cię poznać, chociaż co prawda dużo "się nie narozmawialiśmy" smile Powodzenia, gdziekolwiek będziesz smile

11

Dziękuję bardzo, Dżdżownick! Jakbyśmy się nie spotkali na żadnym wątku, to ja też życzę Ci wszystkiego dobrego! smile

PS Moim zdaniem Twoje forumowe Limeryki z zimnej Afryki są bezkonkurencyjne!

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Dziękuję, że jesteście

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016