Życie małżeństwa z dzieckiem w Szkocji.... Jak jest na prawdę?:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Życie małżeństwa z dzieckiem w Szkocji.... Jak jest na prawdę?:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Życie małżeństwa z dzieckiem w Szkocji.... Jak jest na prawdę?:)

Witam serdecznie. Może są tutaj osoby które co nie co mogą opisać życie w Szkocji?
Wraz z mężem zastanawialiśmy się nie raz o wyjechaniu na stałe do Szkocji,z naszym małym synkiem.
W Szkocji mieszka rodzina siostry partnera i podobno tam jest zupełne inne życie niż w Polsce.
Wiadomo na początku podejmujesz pracę,wynajmujesz mieszkanie. Słyszałam że po 3 czy 5 latach można starać się o obywatelstwo i mieszkanie czy to również prawda? Że tam podobno jest o wiele łatwiej żyć(co nie zmienia faktu,wiadomo pracować trzeba,nic za darmo). Ale czy na prawdę życie za granicą jest lepsze? Czy to tylko głupie przechwalanie?
Angielskiego nie znamy..... może ja znam ,,Jak masz na imię'', ,,dziękuje'' itp. Ale to raczej nie wystarczy i ostatnio zaczęłam nie co trochę siedzieć na internecie przy angielskim, stwierdziłam,że nawet gdy byśmy nie wyjechali to nie zaszkodzi:).
Czy da radę się tam utrzymać wynajmując mieszkanie/dom? Czy jeżeli jest nas trójka, to czy nie będzie źle jeżeli pracował by sam mąż? Utrzymamy się? Napisze tak syn ma 3 lata ale wiadomo przedszkola od razu nie załatwię, więc pracy również chyba że moze jakoś na zmiany lub jak w Polsce niania z własnym dzieckiem:). Jeżeli znacie odpowiedzi,mieszkacie,bądź mieszkaliście w Szkocji to proszę opiszcie jak tam się żyje, wiadomo każdy widzi,odczuwa to inaczej ale zawsze coś:). Nie chcę podejmować pochopnej decyzji,wiadomo na razie pozostaniemy w Polsce ale być może byśmy spróbowali za ten np rok........
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Życie małżeństwa z dzieckiem w Szkocji.... Jak jest na prawdę?:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024