Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-04-16 17:59:18

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Pytanie do kobiet:
czy miałyście fantazje lub po prostu seksualne doświadczenia z inną kobietą ? Jak to wspominacie? Ja osobiście nie kochałam się nigdy z kobietą, jedynie fantazjowałam na ten temat, nie ukrywam, miałam taki okres w życiu, że bardzo chciałam mieć kochankę, ale nigdy tego pragnienia nie spełniłam.

#2 2012-04-16 19:21:56

fairytale
Przyjaciółka Forum

Re: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Nie, nigdy nie miałam fantazji z kobietami, ani tym bardziej jakichś bliższych kontaktów.. Po prostu kręci mnie tylko płeć męska wink

#3 2012-04-16 19:34:56

MagdaEM.
100% Netkobieta

Fantazje na ten temat mam dość często, z resztą odkąd pamiętam kobiety pociągały mnie fizycznie. Jednak tylko raz weszłam w bliższą relację z druga kobietą. Była to sprawa dość zawiła, ale wątek chyba nie o tym... Kochałam się z nią raz i muszę przyznać, że było to bardzo podniecające doświadczenie. Zupełnie inne niż seks z mężczyzną, choć nie twierdzę, że lepsze.

Wydaje mi się, że pieszczoty były takie po prostu bardziej kobiece, nie było elementów dominacji, między nami była równowaga. Nie umiem tego opisać, ale miałam wrażenie, że lepiej rozumiem się w łóżku z kobietą. Kochałyśmy się tylko raz, więc nie znałyśmy naszych upodobań a mimo to obie uznałyśmy, że było idealnie. Poza tym, dla mnie, mocno podniecający był fakt, że robię to z kobietą - zawsze chciałam spróbować. No, ale łączyło nas coś więcej niż tylko seks, więc może nieco idealizuję to co było...

Chciałabym to powtórzyć, ale raczej nie będę miała okazji. Nie chcę zdradzać męża (to oczywiste) a seks w trójkącie nie wchodzi w grę, bo wiem, że byłabym zazdrosna o niego.

"Gdyby u mnie na oknie stały kwiaty paproci i niebieskie migdały..."

#4 2012-04-16 19:47:08

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

moja koleżanka, która również kochała się z kobietą stwierdziła, że po tym, żaden seks z facetem nie może się równać  smile

#5 2012-04-16 21:36:55

MagdaEM.
100% Netkobieta

Ja nie wyciągam aż tak daleko idących wniosków wink Seks z moim facetem jest świetny i szczerze mówiąc wolę jednak seks z mężczyzną niż z kobietą, chociaż z kobietą kochałam się tylko raz, więc porównanie mam kiepskie wink

Seks z kobietą traktuję jako formę urozmaicenia. Nie mogłabym zrezygnować z seksu z facetem, no chyba że bym się zakochała w kobiecie i chciała z nią budować związek, to co innego. Jednak obecnie jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną i nie zamierzam niczego zmieniać.

#6 2012-04-16 21:58:15

radośćzżycia
Powoli się zadomawiam

Mam chłopaka. Nie jestem zadowolona z naszego życia seksualnego pomimo,że on jest bardzo zadowolony. Jestem bardzo ciekawa jak jest w łóżku z inną kobietą (od zawsze mnie to kręciło i chciałam tego spróbować) aczkolwiek wiem,że nie będę miała okazji i chyba jednak trochę bym się cykala jakby przyszło co do czego. Również słyszałam,że seks z kobietą jest bez porównania i o niebo lepszy od seksu z mężczyzną.

#7 2012-04-16 22:00:30

smutna123
Przyjaciółka Forum

fairytale napisał:

Nie, nigdy nie miałam fantazji z kobietami, ani tym bardziej jakichś bliższych kontaktów.. Po prostu kręci mnie tylko płeć męska wink

Mnie też i nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej;)

Akcja: "karmimy psiaki"

#8 2012-04-16 22:21:13

sweil
Przyjaciółka Forum

Nie mam żadnych doświadczeń z kobietą i nigdy nie fantazjowałam na ten temat, nie rajcuje mnie to w ogóle. Jednak wiem, że sporo moich koleżanek nie oparłoby się drugiej kobiecie, niektóre bardzo to kręci.

#9 2012-04-17 00:16:14

Sadie
Przyjaciółka Forum

Fantazji nigdy nie mialam ale calowalam sie z kobieta. Impreza, alkohol, rozluznienie atmosfery i obyczajow...smile  Wspomnienie samo w sobie nie jest zle ale juz dotknac bym sie nie pozwolila. Nie bylo to odstreczajace ale ja do osiagniecia satysfakcji na wszystkich poziomach potrzebuje mezczyzny i jego sprzetu big_smile Co mi moze zrobic kobieta? Palcowke? To ja moge sama smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

#10 2012-04-17 06:55:07

yoghurt007
net-facet

radośćzżycia napisał:

Również słyszałam,że seks z kobietą jest bez porównania i o niebo lepszy od seksu z mężczyzną.

Ciekawe, że większość osób z doświadczeniami homoseksualnymi uważają w ten sposób i....pozostają heterykami, a owy seks z partnerem tej samej płci miał charakter epizodyczny. Odnoszę takie wrażenie, że to naciągane, idealizowane doświadczenie.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#11 2012-04-17 10:14:54

MagdaEM.
100% Netkobieta

U mnie takie doświadczenie miało charakter epizodyczny, ponieważ związałam się jednak z mężczyzną. Obecnie nie mam możliwości kontaktów seksualnych z kobietami - nie mam zamiaru zdradzać partnera. Gdybym była wolna, to na pewno nie poprzestałabym na jednorazowej przygodzie z kobietą.

W jakimś stopniu idealizuję to zbliżenie, nie dlatego, że było ona homoseksualne, ale dlatego, że z tą kobietą coś mnie łączyło. Zawsze będę o niej myśleć z sentymentem jak o pewnego rodzaju niespełnionej miłości.

Nie twierdzę jednak, że seks z kobietą jest przyjemniejszy od seksu z mężczyzną. Jest nieco inny, ale myślę, że wszystko zależy od osoby, od jej podejścia i zaangażowania. Pewnie co innego będzie czuła osoba, która dla eksperymentu zdecyduje się na taki seks a co innego osoba, która była po prostu w związku, czy też zakochana w drugiej kobiecie.

Ostatnio edytowany przez MagdaEM. (2012-04-17 10:15:38)

#12 2012-04-17 13:41:17

busiu
100% Netkobieta

yoghurt007 napisał:

radośćzżycia napisał:

Również słyszałam,że seks z kobietą jest bez porównania i o niebo lepszy od seksu z mężczyzną.

Ciekawe, że większość osób z doświadczeniami homoseksualnymi uważają w ten sposób i....pozostają heterykami, a owy seks z partnerem tej samej płci miał charakter epizodyczny. Odnoszę takie wrażenie, że to naciągane, idealizowane doświadczenie.

Może dlatego, że związek homoseksualny to nadal wytykanie palcami, brak dzieci (chociaż kobiety mogą kombinować), brak związków partnerskich, a dla kobiet to nie seks jest najważniejszy?

Mnie naprawdę ciekawi wizja związku z kobietą. Gdyby nie mój obecny związek, na pewno bym spróbowała.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

#13 2012-04-17 17:56:34

Koliber
Przyjaciółka Forum

No Cat te twoje pikantne pytania są coraz lepsiejsze:)
Pomijając fakt rozwoju płciowego na przełomie lat 10-13 i oglądanie wzajemnie narządów płciowych wraz z koleżanką, zabawy w kochanków, lekarzy i tak dalej to nie miałam nigdy styczności z kobietą ani fantazji związanych z płcią tą samą, jakoś moją uwagę przyciągają wyłącznie mężczyźni

Takie buty z cholewami...

#14 2012-04-17 18:08:03

yoghurt007
net-facet

Może dlatego, że związek homoseksualny to nadal wytykanie palcami, brak dzieci (chociaż kobiety mogą kombinować), brak związków partnerskich, a dla kobiet to nie seks jest najważniejszy?

Dziwne, bo moja uwaga odnosiła się właśnie do seksu, a nie do związku jako takiego smile

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#15 2012-04-17 18:11:39

niuniaelk
Powoli się zadomawiam

a ja przyznam że nie tylko fantazjowałam na temat sexu z kobieta ale i mialam okazje całować sie z dziewczyna. doznanie niesamowite damski jezyczek jest zupelnie inny od meskiego. mamy o wiele bardziej delikatne i mieciutkie jezyczki doznanie nie do opisania polecam big_smile z checia bym to powtorzyła ale niestety ta kolezanka jest juz mezatka sad

#16 2012-04-17 19:15:00

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

Mnie nigdy kobiety nie interesowały, a seks z kobietą był dla mnie tak atrakcyjny jak zjedzenie pokrzywy. ALE wszystko się zmieniło gdy miałam 21 lub 22 lata- nie wiem dlaczego smile Być moze moja natura skłonna do eksperymentowania? Nie wiem do dziś smile  Potem mi9 przeszło, jeszcze raz miałam takie pragnienie mając jakieś 25 lat. I na tym się skonczyło:)

#17 2012-04-17 20:46:46

truskaweczka19
100% Netkobieta

Mnie osobiście kobiety nigdy nie kręciły pod kątem seksualnym, nie ciągnęło mnie do żadnych pocałunków z kobietą itp, tylko faceci w moim względzie. ALE wiem, że wiele kobiet myślało o tym i oczywiście nadal są przy tym heteroseksualne, wiele kobiet podobno próbuje z ciekawości i jest to u nich tylko epizod.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#18 2012-04-17 23:14:34

fairytale
Przyjaciółka Forum

Hmm, ciekawe, bo ja tez słyszałam opowieści, że sex kobiety z kobietą jest taki super, ale jakoś osoby opowiadające o tym nie zrobiły tego ponownie.. Czyli to była jednorazowa przygoda. Więc skoro jest taki wspaniały, to czemu nie powtarzają tego? Nie chce mi się wierzyć, że to przez napiętnowanie związków homoseksualnych bo tutaj nie chodzi o związek tylko o sam seks.

#19 2012-04-18 09:58:39

Meriata
Tajemnicza Lady

Koliber napisał:

Pomijając fakt rozwoju płciowego na przełomie lat 10-13 i oglądanie wzajemnie narządów płciowych wraz z koleżanką, zabawy w kochanków, lekarzy i tak dalej to nie miałam nigdy styczności z kobietą ani fantazji związanych z płcią tą samą, jakoś moją uwagę przyciągają wyłącznie mężczyźni

Koliber-jak dzisiaj wspominasz te zabawy w bardzo młodym wieku z koleżanką?Myślisz,że miały one jakiś wpływa na Ciebie?

Ja mam bardzo podobne przeżycia jak Ty i to właściwie jedyne kontakty z drugą dziewczyną w moim życiu,pomijając mały epizod z przyjaciółką- i faktycznie jest coś na rzeczy,że pieszczoty z kobietą smakują inaczej.Jednak jestem nastawiona na mężczyzn.

#20 2012-04-18 14:08:49

MagdaEM.
100% Netkobieta

Nawiązując do pocałunków z kobietami - z mojego doświadczenia również wynika, że kobiety lepiej całują się niż mężczyźni. Miałam okazję całować się z kilkoma kobietami i zawsze było naprawdę super. Nie trafiłam na kobietę, która by nie umiała się całować smile

#21 2012-04-18 16:03:14

niuniaelk
Powoli się zadomawiam

MagdaEM. jezeli tak bardzo ci sie podobało to moze we dwie spróbujemy????;>

#22 2012-04-19 09:25:41

koteczek :P
Słodka Czarodziejka

Fantazje można mieć o wielu sprawach i niekoniecznie wprowadzać w życie. Myślę, ze fantazje mają to do siebie, że są baaardzo wyidealizowane i często nie maja nic wspólnego z rzeczywistością. Byłam w związku z kobieta i wiem, że różni się on od relacji z mężczyzną o 180 stopni. I nie chodzi tu o sam seks też zresztą zupełnie inny, ale o całą relację. Nie będe sie nad tym rozwodzić, bo nie o tym mowa..... Przede wszystkim zastanów się czy jak już spełnisz fantazję nie będzie tak, że do głowy przyjdzie ci ochota na kolejny "eksperyment" i znów dasz się ponieść? Pomysl czy po drodze nie skrzywdzisz kogoś kto jest Ci bliski? zastanów się czy chęć nowości nie bierze się z tego, że delikatna nuda wkradła się do waszego łóżka i wystarczyłoby przeżyć coś ekscytującego ze swoim mężczyzną(jakiś szybki, podniecający numerek w windzie:)) i wszystko by się ustabilizowało?....myślę, że wart odpowiedzieć sobie najpierw na te pytania......

"Łatwiej poznać dziesięć krajów niż jedną kobietę." przysłowie hebrajskie

#23 2012-04-19 09:47:27

gojka102
Przyjaciółka Forum

Miałam taki mały "wybryk" na studiach.Moja przyjaciółka z akademika z pokoju naprzeciw przyszła do mojego pokoju w nocy bo po jej stronie był klub i bardzo głośna muzyka.Nikogo oprócz nas nie było bo akurat był weekend i większość wyjechała do domów.Zaprosiłam ją do swojego łóżka,trochę pogadałyśmy a potem ona mnie objęła i pocałowała w usta.Reszta jakoś sama się potoczyła....
Teraz wciąż się przyjaźnimy,obie wyszłyśmy za mąż,mamy dzieci.Więcej nie miałam takich sytuacji,ta była epizodyczna.Nasi mężowie nie wiedzą o tym:)
Myślę,że to jeszcze bardziej scementowało naszą przyjaźń.

Z każdym dniem jestem piękniejsza ale dziś to już przesadziłam tongue

#24 2012-04-19 16:27:45

niuniaelk
Powoli się zadomawiam

gojka102 kurcze też bym tak chciała sad

#25 2012-04-19 17:46:01

karolajjjna_?
Netbabeczka

Catwoman napisał:

moja koleżanka, która również kochała się z kobietą stwierdziła, że po tym, żaden seks z facetem nie może się równać  smile

hehe a moja koleżanką ,która spełniła swoją fantazję o pocałunku z kobietą też doszła do wniosku ,że facet to jest to:P

`I odeszła myśląc, że będzie szedł za nią.. On stał i patrzył jak odchodzi myśląc '..błagam wróć..'

#26 2012-04-19 19:25:03

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

karolajjjna_? napisał:

Catwoman napisał:

hehe a moja koleżanką ,która spełniła swoją fantazję o pocałunku z kobietą też doszła do wniosku ,że facet to jest to:P

Ja miałam na myśli, że z NIEKORZYŚCIA dla faceta big_smile

#27 2012-04-19 22:18:15

cisowianka
Przyjaciółka Forum

calowalam sie kiedys z dziewczyna smile
ale nic wiecej, tak sobie bylo.

#28 2012-04-21 12:01:06

Koliber
Przyjaciółka Forum

Meriata napisał:

Koliber napisał:

Koliber-jak dzisiaj wspominasz te zabawy w bardzo młodym wieku z koleżanką?Myślisz,że miały one jakiś wpływa na Ciebie?

ja nie myślę o tym, czy miały wpływ? myślę że nie

Takie buty z cholewami...

#29 2012-04-25 19:26:05

gosiaunia87
Na razie czysta sympatia

witaj:) ja miałam , nie raz jest to bardzo fajne doznanie , tez długo sie zastanwiałam czy wogóle chce tego ... ale z moja bdb koleżanka zrobiłysmy to, nie żałuje to fajne doznanie ... chodź wole facetów .. i jak wiesz mam z nim problem:) .. miałam kontakt i z prawdziwa les i z hetero... jesli chodzi o doznnia les było fajniej:).. jak masz jakies pytania .. z checia odpowiem:)

#30 2012-04-26 17:59:14

justynka_bielsko
Woman In Red

Witam.
Ja powiem tak-jestem lesbijką i tworzę stały związek.
Nie zamieniłabym sexu z kobietą na sex z facetem-nie pociagają mnie wogóle.
Sex z kobietą jest pełny namietności, czułości i czasem jest z "pazurem" big_smile
A tak wogóle kobiece ciało jest piękniejsze tongue bez włochów, zarostu tongue
Miodzio big_smile

"[...]miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj "- Paulo Coelho

#31 2012-04-26 19:16:05

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

justynka_bielsko skoro jesteś lesbijką to nie dziwię się wcale smile

#32 2012-04-27 11:01:55

gojka102
Przyjaciółka Forum

justynka_bielsko napisał:

Witam.
Ja powiem tak-jestem lesbijką i tworzę stały związek.
Nie zamieniłabym sexu z kobietą na sex z facetem-nie pociagają mnie wogóle.
Sex z kobietą jest pełny namietności, czułości i czasem jest z "pazurem" big_smile
A tak wogóle kobiece ciało jest piękniejsze tongue bez włochów, zarostu tongue
Miodzio big_smile

Z tego co zrozumiałam pytanie było do heteroseksualnych kobiet i takowe opisywały swoje epizodyczne doświadczenia w kwestii homoseksualnej.Więc nie sądzę,żeby Twoja opinia była w jakimkolwiek stopniu miarodajna:)

#33 2012-04-27 20:59:55

Sadie
Przyjaciółka Forum

Catwoman napisał:

Pytanie do kobiet:

gojka nigdzie nie napisano ze to jest pytanie do kobiet heteroseksualnych. To bylo pytanie po prostu do kobiet...

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

#34 2012-04-27 21:28:24

Remi
Net-Facet

gojka102 napisał:

Miałam taki mały "wybryk" na studiach.Moja przyjaciółka z akademika z pokoju naprzeciw przyszła do mojego pokoju w nocy bo po jej stronie był klub i bardzo głośna muzyka.Nikogo oprócz nas nie było bo akurat był weekend i większość wyjechała do domów.Zaprosiłam ją do swojego łóżka,trochę pogadałyśmy a potem ona mnie objęła i pocałowała w usta.Reszta jakoś sama się potoczyła....
Teraz wciąż się przyjaźnimy,obie wyszłyśmy za mąż,mamy dzieci.Więcej nie miałam takich sytuacji,ta była epizodyczna.Nasi mężowie nie wiedzą o tym:)
Myślę,że to jeszcze bardziej scementowało naszą przyjaźń.

Z tego postu wnioskuję, że pocałowałaś się z przyjaciółką, a potem samo się dalej potoczyło. Więcej nie było nigdy. A czemu nigdy? Bo ty nie chciałaś, bo ona nie chciała, czy obydwu się nie spodobało, a może presja społeczeństwa, że tak nie wolno...

Kolejny wniosek - ty go sama sugerujesz - seks bardziej cementuje przyjaźń. Wiesz, zawsze myślałem że odwrotnie, bo z seksem wiążą emocje natury psychicznej. Hmm, ale dzięki, bo jeśli jest jak mówisz - to seks z przyjaciółką cementuje przyjaźń.

Nie chcę być posądzany o złe intencje, ciekawią mnie aspekty dlaczego, jak i po co? Też mam pytanie - czy jeśli facet prześpi z innym a powie to kobiecie, to jak by ona zareagowała?

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#35 2012-04-27 21:55:46

justynka_bielsko
Woman In Red

gojka102 to jak już jestem lesbijką to już nie mogę swoich opini wyrażać?
Nie było nigdzie napisane, że to pytanie jest do heteroseksualnych kobiet.
Uważam, że nikomu nie zaszkodziłam swoją wypowiedzią.

Ostatnio edytowany przez justynka_bielsko (2012-04-27 22:00:42)

"[...]miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj "- Paulo Coelho

#36 2012-04-27 22:45:25

PiotrrtoiP
Net-Facet

Remi. Kobieta wtedy powie gej,pedał i być może zerwie z nim kontakt lub zapyta jaki był powód że do tego ale wątpie. Jednak jak zorientowany jestem to faceci lubią oglądać kobiety w akcji.

GG 28125760

#37 2012-04-29 19:36:16

gojka102
Przyjaciółka Forum

Remi a przyjaźń to co jest? To nie są "emocje natury psychicznej"- jak to napisałeś.A swoją drogą to mogą być emocje nie psychicznej natury?smile)
Ja tego nie wiem czy seks cementuje przyjaźń- w naszym wypadku na pewno scementował.
O matko a jak ma zareagować? Przyjmnie do wiadomości po prostu:)

Justynka_Bielsko- ależ ja nie twierdzę,że komuś zaszkodzilaś i że nie możesz wyrażać swoich opinii.Oczywiście,że możesz.Ale skoro jesteś homoseksualna to Twoja opinia jest nie trudna do zgadnięcia:)

#38 2012-04-30 20:44:19

djuna90
Niewinne początki

Witam. Mam nadzieję, że tutaj ktokolwiek zechce ze mną porozmawiać o tej kłopotliwej kwestii. Nie chciałam wchodzić na czaty i inne tego typu sprawy, bo nawet nie wiem, jak zabrać się do takiej rozmowy. Od ponad 3 lat jestem w związku z chłopakiem, którego bardzo kocham, ale pomimo tego często myślę o kobietach. Nie marzy mi się związek emocjonalny z inną dziewczyną, raczej przygoda. Kilkakrotnie całowałam się z koleżankami, ale żadna z nich nie była na tyle chętna, by doszło do czegoś więcej, a ja mimo wszystko bardzo bym tego chciała. Nie wiem, jak to się robi, jak się do tego zabiera, skąd biorą się takie znajomości? Wiecie może? Czułabym się nieswojo dając czysto seksualne ogłoszenie na jakimś forum...

Ostatnie tematy :

Stopka forum