spuchnięty duży palec u stopy. - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-02-24 20:58:44

CookieBitch
100% Netkobieta

spuchnięty duży palec u stopy.

Kąpałam się. Kiedy stanęłam na podłodze poczułam w palcu jakby swędzenie połączone z bólem... przyjrzałam się temu niebolącemu i bolącemu. Bolący jest spuchnięty od dołu i jakby miał gorączkę, poza tym jest jakiś płaski na górze...
Gdy nim poruszam w miejscy stawu czuć takie zgrzytanie.

co to może być? Przed chwilą szukałam w internecie, złamany raczej nie jest bo w sumie nie boli, może zwichnięty czy wybity?

Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2009-02-24 20:59:05)

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

#2 2009-02-24 21:21:38

CookieBitch
100% Netkobieta

Re: spuchnięty duży palec u stopy.

a jednak boli jak chodzę hmm

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

#3 2009-02-24 22:47:23

Leemonka
Szamanka

Wiesz, ciężko stwierdzić co to może być. Może się uderzyłaś i nie pamiętasz, a teraz Cię boli. Ja pamiętam,że kiedyś  w nocy obudził mnie straszny ból. Bolał mnie właśnie duży palec, był spuchnięty, czerwony (też jakby gorączkował). Ale do rana mi przeszło. Może powinnaś pójść do lekarza z tą dolegliwością.

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

#4 2009-02-25 00:13:37

stokrotka28
Przyjaciółka Forum

Ja mam taki sam problem,który daje o sobie znać raz na jakiś czas.Nigdy nie miałam dużego palca u stopy złamanego lub wybitego ani się nie uderzyłam(przynajmniej ja tego nie pamiętam),była z tym nawet u lekarza ale nic nie stwierdził zdjęcie rtg też nic nie wykazało-dziwne.Tak więc żyję sobie dalej z takim palcem i się zastanawiam co tak naprawdę mi się w niego stało.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

#5 2009-02-25 07:30:44

MagdaZ
100% Netkobieta

Poza wizyta u lekarza zrób sobie badania - poziom kwasu moczowego. Przy wyniku podwyższonym właśnie pojawiaja sie tego typu historie i jest to tzw. Dna moczanowa. Wtedy jednym z zaleceń jest przejscie na diętę pozbawioną mięs, wywarów mięsnych(w tym zup gotowanych na kościach), odstawienie warzyw które zawierają szczawiany.
Co najważniejsze jeśli pokarzesz się lekarzowi to na pewno Ci nie zaszkodzi. Powodzenia smile

"Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki."
                                                                                                                     -Anthony de Mello

#6 2009-06-22 15:24:47

kkk87
Niewinne początki

mam takie pytanko. Od kilku dni, albo i własciwie tygodni na jednym dużym palcu u nogi , dokładnie pod spodem pojawił się sporawy guz. Ogólnie mnie nie boli tylko dziwnie pulsuje, ale jak chodze to ból promieniuje az na poduszkę stopy. Jak mialam 15 lat byłam u lekarza ze spuchniętą stopą i powiedział mi ze to od wątroby, od narmego picia kawy i pomodorów wytwarza sie jakas substancja która powoduje takie opuchlizny i ze jeszcze nie raz w zyciu taka bede miala. Jednak nigdy wiecej mi nie spuchła juz tak stopa, za to duzy palec u nogi bardzo mnie boli przy chodzeniu i jest pod spodem opuchnięty i tak jaky na tej kości cos wyrosło, bo duzo bardziej wystaje niz u drugiej nogi....to spuchnięcie jest twarde jak kość........co to mozę być????

#7 2009-06-22 15:32:53

kkk87
Niewinne początki

w ogóle mam często bóle kości, np boli mnie bez powodu kolano, bardzo często mi o sobie przypomina, pobolewaja mnie też kości w łokciach czy dłoniach. Nie ma raczej powodow zewnętrznych to takich dolegliwości....

Stopka forum