Czy uważacie, że trudno być aktorem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Czy uważacie, że trudno być aktorem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Czy uważacie, że trudno być aktorem?

Jak myślicie, ciężko jest byc aktorem, grac, występować publicznie? Pytam ponieważ zaczęłam się zastanawiać nad wzięciem udziału w castingu do filmu czy reklamy, ale nie mam żadnego doświadczenia

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy uważacie, że trudno być aktorem?

Ja myślę,że trzeba się z tym urodzic. Niektórzy nie mają żadnej szkoły aktorskiej a potrafią doskonale grac , także w życiu prywatnym (niestety)..

3

Odp: Czy uważacie, że trudno być aktorem?

To czy się z tym urodziłam, to jeszcze nie wiem:) Ale okaże się.

4

Odp: Czy uważacie, że trudno być aktorem?

Ja myślę że i bez specjalnych zdolności można spróbować swojego szczęścia na castingu. Zgadzam się że nie trzeba mieć skończonej szkoły aktorskiej by być dobrym aktorem. Można przyjść też tak po prostu z ulicy i zaistnieć, spójrzcie tylko na youtubie jak radzą sobie uczestnicy castingu do reklamy tp - i Ty możesz zostać twarzą reklamy.

5

Odp: Czy uważacie, że trudno być aktorem?

Ja się zawsze zastanawiam jak się czuje np. mąż aktorki, która namiętnie całuje się na planie z innym aktorem. Jakoś tak chyba nie potrafiłabym mieć do pracy aż takiego dystansu...
Niemniej jednak to ciekawy zawód i liczy się chyba bardziej od szkoły wyrazistość i charakter. Życzę powodzenia w spełnianiu swoich marzeń! smile

6

Odp: Czy uważacie, że trudno być aktorem?

Ja bym chyba nie mogła być żoną takiego aktora.. Ale też aktor nie musi się na wszystko zgadzać, myślę że ma prawo do decyzji czy chce grać takie sceny czy nie. A z tego castingu znalazłam świetny filmik jak panna udaje Czesia, po prostu rewelacja big_smile

7

Odp: Czy uważacie, że trudno być aktorem?

Ja z chęcią bym posłała mojego męża na ten casting ale ciężko mi go namówić. Twierdzi że to reklama a jego talent nie będzie się tam marnował :-). Może mi ktoś doradzi jak go namówić na ten udział w castingu? Ma świetny głos ale ta jego duma...Tłumaczyłam mu że tu chodzi o dobrą zabawę.

8

Odp: Czy uważacie, że trudno być aktorem?

Ale dowiedz się najpierw, czy nie będzie musiał się tam z nikim całować:) Może nagrody go skuszą? Poza tym byłby to jakiś początek do sławy, skoro taki dobry jest..

9

Odp: Czy uważacie, że trudno być aktorem?

Ja jeszcze dodam, ze trzeba byc charakterystycznym , miec w sobie cos interesujacego.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Czy uważacie, że trudno być aktorem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024