związek z AKTOREM... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » związek z AKTOREM...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: związek z AKTOREM...

Dziewczyny, powiedzcie mi tak szczerze, bo ja nie wiem czy juz oszalalam z zazdrości czy to jest normalne.
Jestem związana z aktorem, który hmm ma teraz swoje 5 minut. Gra w wielu filmach i teatrach.
No i... cały czas na planie musi się całować. No może nie cały czas, ale taka scena jest wliczona. Nagość, buziaki, yhhh.
To jest jego całe życie, wiem. Kocha to. Jestem z nim od roku. I powiem tak ,,widziały gały co brały", ale inaczej jest na poczatku związku a inaczej chociazby po roku, kiedy czuje się własnie, że dana osoba jest nasza. Tylko nasza.
A tu musze oglądać coś takiego. Masakra. Krew mnie zalewa, ale nic po sobie nie pokazuję, nie pokazywałam do tej pory, ale ostatnio poczułam, ze jeszcze trochę i wybuchnę.
To jest dobry facet. On twierdzi, że to jest tylko gra. Ale ehh facetów znam od podszewki i powiedzcie, że nie ma z tego frajdy? Nie uwierze.
Przedstawcie mi swój punkt myslenia bo ja dochodze do wniosku, ze chyba jednak tego nie wytrzymam. To jest za dużo jak dla mnie. Nie potrafie się dzielić, w zadnym przypadku. Nie dam rady.

P.S. Nie bawimy się w zgadywanki o kim piszę wink Dlatego o tym mówię bo już pisałam o tym na innym forum i nic mi nikt mądrego nie odpisał a całe towarzystwo bawiło się w zimno-ciepło co to za aktor, więc proszę tylko o rady, a o kim mowa i tak nie powiem, bo to wywołałoby zbyt sporą sensację tym wątkiem a nie chcę problemów.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: związek z AKTOREM...

nic nie zrobisz, taki zawód, trzeba sie pogodzić choć to trudne

3

Odp: związek z AKTOREM...

No cóż, taka ma prace wink Kobiety marynarzy czekają na nich miesiącami a kobiety aktorów muszą akceptować ich filmowe partnerki. Moim zdaniem powinnaś cieszyć się szczęściem swojego faceta. Miłość to także dzielenie radości: a ponoć ona wtedy się podwaja...

Porozmawiaj z nim i postarajcie oddzielić się swoje życie zawodowe od prywatnego.

4

Odp: związek z AKTOREM...

Nie szalej;) Nie dziwię Ci się, też trudno byłoby mi zaakceptować jeśli mój facet całowałby się z inną, mimo, że to jego praca. Ale  trudno, postaraj się, po co masz się zadręczać? Potraktuj to jako coś bez emocji:) Tak jak pisała gothka musicie oddzielić życie prywatne od zawodowego. Może brak Ci jakiejś pewności i stąd ta zazdrość? Może dawno nie mówił Ci jak bardzo jesteś dla niego ważna?

5

Odp: związek z AKTOREM...

Taka jest jego praca i masz rację "widziały gały , co brały". Może i ma z tego frajdę, ale równie dobrze może nie mieć, bo człowiek jest władcą samego siebie i może sobie w psychice stworzyć różne mechanizmy, z których czasami wynikają chorby, a czasami to przydatna rzecz i może zablokować w sobie wszystkie odczucia, jakie się podczas pocałunku mogą wytworzyć, po to , żeby dochować ci wierności:) Ty też musisz w sobie coś spróbować zmienić, żeby przez głupią zazdrość nie zepsuć związku, a następnie tego żałować.

6

Odp: związek z AKTOREM...

Skoro masz swojego mężczyznę na co dzień to po co oglądasz Go na ekranie. Po co karmisz swoją zazdrość.  Tak jak piszą dziewczyny: Spróbuj oddzielić, czy nauczyć się oddzielić jego życie zawodowe od Waszej prywatności. Spróbuj rozkoszować się Waszym wspólnym życiem - każdą chwilą sam na sam. To na pewno trudne ale myślę że to jedyna droga aby zachować równowagę psychiczna Twoją oraz równowagę Waszego związku. W przeciwnym razie swoja zazdrością możesz zniszczyć to co tworzycie od roku. smile

7

Odp: związek z AKTOREM...

Trafiłam na to forum szukając informacji właśnie na ten temat. Piszę powieść, w której m.in. pojawia mi się ten temat. Wpis jest sprzed kilku lat i zastanawiam się, czy Wasz związek przetrwał próbę czasu i zazdrości?
Mam nadzieję, że tak i że moje pytanie do Ciebie trafi.
Niecierpliwue czekam na odpowiedź.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » związek z AKTOREM...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024