KOMPLEKSY !! OBSESJA ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

1 Ostatnio edytowany przez olakot (2012-01-19 18:59:26)

Temat: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

Witam,
Mam problemy ze swoim wyglądem. Patrze na siebie i płaczę, że tak wyglądam, tzn grubo.
Patrzę na sowje nogi, pośldaki widzę dużo tłuszczu. Odchudzam się po kilku dniach mam napady - kompulsy sad
Jedzenie stało się moją obsesją. sad Czy ja jestem chora ?
Dodam, że mój narzeczony coraz częściej mówi mi, że jestem gruba i dołuje mnie coraz bardziej sad
Gdy jest ciepło, nie mam ochoty na wyjścia z domu, bo mam wrażenie, że ludzie będą się ze mnie smiać - z moich grubych nóg, pośladków !  POMOCY !

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

Zdecyduj się na coś.
Masz kompleksy, czy Twój narzeczony traktuje Cię tak, jak opisałaś w swoim wątku: http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=34031

3

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

to i to.

4

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

Ciezko kochana.
Pamietaj, ze bez wysilku i pracy nad soba nic sie nie zmieni.
Na pewno nie samo.
Dlatego zacisnij zeby i na silownie, albo wlacz muzyke w domu i skacz ile sie da.
Nie musisz sie glodowac. Wystarczy nie jesc kolacji. Ograniczyc biale pieczywo.
Wiem co mowie, bo sama tak zrzucilam kilka kg. Oczywiscie dodatkowo wyginajac cialo:) Trzeba walczyc i czekac na efekty.
Ja dzialam ponownie od jutra (mialam miesieczna przerwe) bo do tej pory moje lenistwo prowadzilo:)

Takze trzymam kciuki:)

5

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

P.S. I zglos sie do dietetyka.

6

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

Jaki masz wzrost?

7

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

wazę 61 kg przy wzroście 168 cm.

8 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-01-19 21:42:13)

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

Poprzednio, ważąc 50 kg, miałaś znaczną niedowagę.

Twoje obecne BMI=21,6, a waga normalna zawiera się w przedziale: 18,5-24,9.

Jeżeli przy takich swoich parametrach uważasz się za osobę otyłą, to odwiedź lekarza psychiatrę, bo masz zaburzenia spostrzegania własnej sylwetki. Można to wyleczyć.

9

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

Czujesz sie otyla?! ja mam wzrost taki jak Ty i chcialabym wazyc 60 kg big_smile kiedys troche wygladalam jak patyk i brzydko to wygladalo a przy takim wzroscie i wadze nie masz sie o co martwic. A skoro tak bardzo Ci to przeszkadza to idz na silownie albo cwicz w domu, systematycznie, ogranicz jedzenie az wkoncu schudniesz, ale nie wiem z czego ;-)

10

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

Dziękuje za odpowiedzi. Wielokropku, czy lekarz psychiatra może być refundowany przez NFZ ?

11 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-01-19 22:58:38)

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

Jasne. Poza tym do lekarza psychiatry nie potrzeba skierowania od lekarza pierwszego kontaktu.
Jeżeli zdecydujesz się na psychoterapię, a jej konieczność potwierdzi psychiatra, to dostaniesz od niego skierowanie na terapię, która  może być finansowana również  przez NFZ.

Powodzenia. smile

12

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

Dziękuje za pomoc  !! smile

13

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

No a by się przydało bo jeżeli ci się nie chce wyjść to powodujesz dokładanie sobie kompleksów. Zacznij uprawiać jakiś sport chociażby fitness bo on naprawdę dobrze pomaga spalać zbędne kilogramy. Zapisz się na siłownię i ćwicz na maszynach nie na mięśnie a na kondycje tzn  bieżnia, rower itp

14

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

Źle się czujesz we własnym ciele i nic z tym nie robisz, trochę to dziwne. Wystarczy w ciągu dnia poćwiczyć minimum 30 minut, ograniczyć słodycze, białe pieczywo i napoje gazowane żeby zobaczyć efekty. Jeśli jesteś typowym leniuchem i samej Ci się nie będzie chciało to wyciągnij chociaż partnera na dłuższy spacer.

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

Może 61 kg to nie tak dużo, ale może bardziej ci przeszkadza to, że twoja sylwetka nie jest wysportowana. Tak naprawdę postrzeganie naszej sylwetki "poprzez lustro" i wagę jest niewymierne, bo zawsze chcemy czegoś innego.
Jak tutaj powyżej napisali - ćwicz, rób coś ze sobą i nie narzekaj za wiele.

16

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

rzuć faceta jesli Cię nie szanuje!

17

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

wydaje mi się, że nie potrzebujesz diety tylko odrobiny ruchu smile aerobik 2x tygodniu po godzince i od razu sie poprawi smile

18

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !

olakot to fakt że gorzej z niektórych części ciała spaść z wagi, piszesz że  uda pośladki.
są i na to sposoby tylko cierpliwości i wytrwałości w ćwiczeniach,
jak dla mnie to jest takie urządzenie jak ,,orbitrek" jest rewelacyjny bo możesz ćwiczyć na nim całe ciało, ale jak takiego nie masz w domu -warto zainwestować-
to podstawowe ćwiczenia, przysiady -kształtują pośladki i nogi - ćwicz je codziennie zawsze kiedy masz tylko czas, ósemki biodrami-to ćwiczenie to jest z tańca brzuch , szimi - rozluźnia mięśnie ud , po przysiadach wskazane, i fale ciałem wykonując to ćwiczenie ujędrniasz pośladki uda i brzuch też , to ćwiczenie ćwiczy całe ciało. więc bierz lusterko i zaczynaj ćwiczyć. i się nie stresuj!!!! zaglądnij na stronę z tańcem brzucha , to są świetne ćwiczenia.

19

Odp: KOMPLEKSY !! OBSESJA !
Wielokropek napisał/a:

Poprzednio, ważąc 50 kg, miałaś znaczną niedowagę.

Twoje obecne BMI=21,6, a waga normalna zawiera się w przedziale: 18,5-24,9.

Jeżeli przy takich swoich parametrach uważasz się za osobę otyłą, to odwiedź lekarza psychiatrę, bo masz zaburzenia spostrzegania własnej sylwetki. Można to wyleczyć.

Zgadza się. Oczywiście, czasem ktoś ma niedowagę i nie może przytyć, ale to nie ten przypadek. Owszem, czasem ktoś ma niedowagę i nawet tego nie widać i w badaniach nie wychodzi nic złego ,ale to co teraz robisz, to dla mnie, prosta droga do anoreksji. Ważysz 50 kg i nadal Ci źle. Ważysz 53 i uważasz się za grubą. To nie jest normalne. A normalne nie jest tym bardziej, gdy przeczytałam wątek o Twoim chłopaku, Kurcze, ja bym takiego od razu kopnęła w dupę! Jak można tak pozwolić , by ktoś Tobą sterował? Ja kiedyś ważyłam 55-58 kg przy 166 cm wzrostu i byłam szczupła, nie byłam chudzinką, ale nigdy nie zależało mi wyglądać wychudzenie. Miałam np nie całkiem idealnie płaski brzuch, ale ogólnie byłam szczupła, nie miałam obsesji, by mieć płaski, umięśniony brzuch itp. I nie dałabym sobie wmówić, że wyglądam źle. Niestety przytyłam i ważę bardzo źle (86 kg przy 170 cm wzrostu), ale oprócz mojego obżarstwa (czasem szło 3 tys kalorii dziennie chyba) to jeszcze choroba i dlatego tak. A kiedyś tyle jadłam i nie tyłam. Ale jestem na diecie.
Grunt w tym, żeby dietować z głową. Twój chłopak jest tyranem, chce dopasować Ciebie pod swój schemat, a Ty się godzisz. Polecałabym zerwanie z nim.. po co Ci ktoś taki?

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024