trudna relacja z byłym partnerem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » trudna relacja z byłym partnerem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: trudna relacja z byłym partnerem

Witajcie.
      Jestem tu zupełnie nowa, oraz kompletnie skołowana moją obecną sytuacją. Proszę o każdą opinię i z góry dziękuję.
Byłam w kilkumiesięcznym związku, w którym byłam kochana i czułam się najważniejsza. Wiedziałam, że jemu daję to samo. Zabrakło jednak zaufania i komunikacji, oddaliłam się od niego. To rozstanie było ciężkie dla nas obojga. Po kilku miesiącach nasze kontakty stały się coraż bardziej zażyłe, często rozmawialiśmy i wpieraliśmy się. Kiedy wyznałam mu że nadal go kocham i chciałabym dać nam szansę, przyznał się, że ma dziewczyne, z którą mieszka od niedawna. To był cios. Razem z tym przyszła i druga myśl: będę tego załowac, jeśli nie zawalczę. Przez całe miesiące karmił mnie słowami: kocham Cię, tęsknię, pragnę, myślę, wariuję bez Ciebie. Nie godziłam się jednocześnie na bycie "tą drugą".Niestety okazało się, że jego paniczny strach przed tym, że mogę go kiedyś jeszcze podobnie zranić i opuścić sprawił, że zostałam z setką smsów i z totalnym mętlikiem w głowie.
     Czy nie jest tak, że gdyby wszystko co mówił było prawdą, bylibysmy teraz razem? dlaczego dając mi do zrozumienia że Ona nie jest tak dla niego ważna jak ja, kiedy miał moje serce na wyciągnięcie ręki, wybrał Ją?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: trudna relacja z byłym partnerem

dlaczego tak zrobił....
Ciężko odpowiedzieć na to pytanie pewnie to było wygodniejsze. Mój facet tez tak zrobił. Ja nie walczę nie chce. Chciałabym aby mój mężczyzna walczył o mnie. Jednostronne uczucie jest podobne do miłości z kamieniem. Miłość musi być odwzajemniona aby była spełniona. Pisał bo wtedy albo byłaś alternatywą albo jeszcze z tamtą nie był. Czy chciałabyś być częścią zamienną? Daj sobie spokój z tamta postąpi podobnie.

3

Odp: trudna relacja z byłym partnerem
ona42 napisał/a:

dlaczego tak zrobił....
Ciężko odpowiedzieć na to pytanie pewnie to było wygodniejsze. Mój facet tez tak zrobił. Ja nie walczę nie chce. Chciałabym aby mój mężczyzna walczył o mnie. Jednostronne uczucie jest podobne do miłości z kamieniem. Miłość musi być odwzajemniona aby była spełniona. Pisał bo wtedy albo byłaś alternatywą albo jeszcze z tamtą nie był. Czy chciałabyś być częścią zamienną? Daj sobie spokój z tamta postąpi podobnie.

We wszystkim masz rację, dociera to do mnie, krok po kroku. Nawet nie ma pojęcia co stracił smile I dobrze...
Pozdrawiam serdecznie

4

Odp: trudna relacja z byłym partnerem

Kochana, dobrze zrobiłaś walcząc o niego, bo jednak jeśli czegoś pragniemy musimy pokazać troszkę woli w osiągnięciu tego, jednak jesli on zrobil tak a nie inaczej...to znaczy ze nie byl totalnie siebie wart. a poza tym zycie nauczylo mnie, ze to co daje zlego lub dobrego wraca do mnie w dwójnasób!

5

Odp: trudna relacja z byłym partnerem
brunecia90 napisał/a:

Kochana, dobrze zrobiłaś walcząc o niego, bo jednak jeśli czegoś pragniemy musimy pokazać troszkę woli w osiągnięciu tego, jednak jesli on zrobil tak a nie inaczej...to znaczy ze nie byl totalnie siebie wart. a poza tym zycie nauczylo mnie, ze to co daje zlego lub dobrego wraca do mnie w dwójnasób!

Dokładnie smile
przyszedł taki moment, kiedy poczułam że nic więcej nie mogę zrobić, choć wiem, że on nie miałby nic przeciwko, gdybyśmy spotykali się nadal, a to że się na to nie zgadzam, jest dowodem na to, że już mi nie zależy itd. Bzdura jakaś smile

6

Odp: trudna relacja z byłym partnerem

Po co sie spotykac? zeby marnowac czas na dziecko z problemami osobowościowymi? On sam nie wie czego chce, a Ty masz być laleczką która będzie w razie "W" jak nowa lasia go zostawi? Phi, olać gada wink

7

Odp: trudna relacja z byłym partnerem

Dziewczyno nie marnuj czasu na niego, gdyby Cię kochał to by czekał na tę chwilę że przyjdziesz i powiesz, ze nadal kochasz a nie szukał pocieszenia.

8

Odp: trudna relacja z byłym partnerem
mama2011 napisał/a:

Dziewczyno nie marnuj czasu na niego, gdyby Cię kochał to by czekał na tę chwilę że przyjdziesz i powiesz, ze nadal kochasz a nie szukał pocieszenia.

Droga MAMA2011. Też tak myslałam, że dam sobie czas, przecież mnie kocha i wie, że damy radę przez to przejść. No i odwrócił kota ogonem i poszedł tam, gdzie wygodnie, łatwo i przyjemnie, co z tego, że nie ma nawet namiastki tego, co było między nami. Ehhhh, życie...
Będzie dobrze, jeszcze się los odwróci smile

9

Odp: trudna relacja z byłym partnerem

dobrze, że podchodzisz do tego optymistycznie. musisz znać swoją wartość i nie dać się omamić smile
życzę szczęścia, choć wiem jak trudna jest tego typu sytuacja smile

10

Odp: trudna relacja z byłym partnerem
RoBaCeK78 napisał/a:

dobrze, że podchodzisz do tego optymistycznie. musisz znać swoją wartość i nie dać się omamić smile
życzę szczęścia, choć wiem jak trudna jest tego typu sytuacja smile

Podchodzę optymistycznie i bardzo się z tego cieszę, bo długo się starałam, żeby ten optymizm wrócił do mnie. Nie jest łatwo i trzeba nad tym pracować. Niestety on dalej próbuje się skontaktować, po tygodniu ciszy zupełnej, kiedy ja już cała w skowronkach, że daję radę wstać z uśmiechem rano, bum...tęsknię za Tobą. I a piać od nowa to samo... I tak w kółko. Ale wiem, że nawet to z czasem stanie się dla mnie obojętne. Więc...optymistka ze mnie smile

11

Odp: trudna relacja z byłym partnerem

ważne jest to, że chcesz. bo gdybyś wszystko rozpamiętywała byłoby Ci dużo trudniej
wejdź sobie któregoś wieczora na czat, ot tak, dla zabawy smile może kogoś poznasz? wink

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » trudna relacja z byłym partnerem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024